07.06.2018
Сприяємо задоволенню кадрових потреб роботодавців
Сприяємо задоволенню кадрових потреб роботодавців Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з по шукачами роботи у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат.
Києво-Святошинським районним центром зайнятості 6 червня 2018 року організований  та проведений міні-ярмарок вакансій для ТОВ «МАРАМАКС».
Компанія «МАРАМАКС» створена для виробництва картонної упаковки і P.O.S матеріалів.  Компанія на ринку з 2001 року,  працює в сегменті business-to-business, де є надійним постачальником для українських і зарубіжних компаній. Продукція компанії відмінно зарекомендувала себе в процесі експлуатації в різних регіонах України, Італії, Німеччини, Польщи, Литви. Сьогодні компанія використовує креативні дизайнерські рішення для задоволення потреб замовників, пов'язаних з підвищенням конкурентоспроможності.
Представники компанії: головний бухгалтер - Ковальчук Лариса  та начальник відділу кадрів Петровська Альона  презентували  підприємство і актуальні вакансії: бухгалтера, головного енергетика, механіка, дизайнера-конструктора, друкаря офсетного друкування та інші. Надали інформацію про посадові обов’язки , умови праці,  графік роботи, транспортну доступність та рівень заробітної плати.
В міні-ярмарку прийняли  участь 14 осіб з числа безробітних, які отримали ґрунтовні відповіді на всі питання. З кожним з кандидатів на робочі місця проведено індивідуальну співбесіду, проаналізовано професійно-кваліфікаційні якості кожного претендента.
В результаті проведенного заходу четверо із зацікавлених осіб одержали запрошення на додаткову співбесіду,  1 особу направлено на підприємство для працевлаштування.


Назад