06.06.2018
Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали вихованців та педагогів Шпитьківської школи мистецтв з ювілеєм закладу та Днем захисту дітей
Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали вихованців та педагогів Шпитьківської школи мистецтв з ювілеєм закладу та Днем захисту дітей До Дня захисту дітей з нагоди святкування 40-річного ювілею Шпитьківської школи мистецтв керівники району Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали дітей та викладачів надзвичайно потужного творчого закладу зі святом.
“Надзвичайно приємно бути учасником такого дійства. Дякую директору Олені Іванчук, Ви – надзвичайна людина. Ви зібрали гарну команду, прекрасних викладачів, які горять, хочуть щось змінювати і вдосконалювати. Дякую мамам, які брали участь у флешмобі, ви – найкращі. А нашим дітям бажаю, щоб вони росли здоровими, вдячними, поважали старших, а ми завжди докладатимемо максимум зусиль і підтримуватимемо всі гарні починання”, - привітала Мирослава Смірнова.
Дійсно, за останні три роки це село дуже змінилося – це заслуга сільського голови Надії Грищенко. Сьогодні тут ми бачимо розвиток, 300 вихованців Шпитьківської школи мистецтв навчаються в хороших умовах з потужною матеріально-технічною базою.
“Всі ті заходи, які відбуваються протягом останніх двох днів у різних населених пунктах нашого району, - для вас і заради вас, дорогі діти. Бажаю гарно вчитися, рости здоровими, поважати і любити свою країну і тих людей, котрі вас оточують. Саме ви – майбутнє нашої держави і я всім серцем хочу, щоб майбутнє України було в руках здорового і освіченого покоління, щоб кожна українська дитина росла щасливою”, - зазначив Вадим Гедульянов.
Також голова РДА і голова райради привітали Альону Дехтяренко з присвоєнням почесного звання України “Мати-героїня”.
22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg

Назад