04.06.2018
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відкрили пункт екстреної медичної допомоги у Софіївській Борщагівці
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відкрили пункт екстреної медичної допомоги у Софіївській Борщагівці Крім жителів Софіївської Борщагівки, пункт обслуговуватиме мешканців Петропавлівської Борщагівки. Варто зазначити, що загальна чисельність населення двох пристоличних сіл перевищує 30 тисяч. До сьогодні на виклик їхала бригада екстреної меддопомоги з Вишневого. Відкриття пункту у Софіївській Борщагівці зменшить час доїзду швидкої допомоги на 15-20 хвилин.
У відкритті 1 червня взяли участь голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення Павло Реган, начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява, а також Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик.
“Хотілося б, щоб роботи у наших лікарів було менше, але населення цих двох сіл стрімко росте, як і навантаження медичних працівників. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб лікарям було комфортно працювати в нашому районі. Для цього розроблено програму місцевих стимулів, здійснюються доплати. Потрібно, щоб молоді спеціалісти, які сьогодні ще вчаться, залишалися в Україні, а найкращі – працювали в Києво-Святошинському районі”, - зазначила Мирослава Смірнова.
Загалом тут працюватиме дві бригади. Сьогодні запустили першу, яка вже забезпечена новим автомобілем та всім необхідним обладнанням, друга розпочне роботу з 1 вересня 2018 року. Пункт базується у приміщенні сільської амбулаторії за адресою: вул. Соборна, 53-Б, с. Софіївська Борщагівка.
“Усі ми розуміємо, що у сфері охорони здоров’я дуже багато проблем, які накопичувалися роками. І я розумію, що усіх проблем ми не вирішили, але я дуже сподіваюся, що ви бачите реальні зміни, які вже відбулися. Для розвитку медичної галузі все, що від нас залежить, ми робитимемо і надалі. Щиро дякуємо за вашу роботу, бо у ваших руках життя і здоров'я києво-святошинців”, - звернувся до медпрацівників Вадим Гедульянов.
Керівники району подякували сільському голові Олесю Кудрику за підтримку і допомогу, без якої б такі результати були б неможливі, та начальнику відділу охорони здоров’я Роману Ляві за налагодження ефективної та послідовної роботи у медичній галузі.
“Дійсно, такі результати можливі тільки, якщо є взаємодія між сільською радою, РДА і райрадою. Ми як депутати робимо все, щоб усі питання, які стосуються розвитку району, ухвалювалися першочергово і компетентно”, - прокоментував Павло Реган.
Наостанок варто зазначити, що протягом останніх двох років сфера охорони здоров’я фінансується найбільше. І результати, які вже є, - це позитивні кроки для впровадження медичної реформи. У Києво-Святошинському районі ми можемо говорити про оновлену матеріально-технічну базу, про турботу про лікарів. На сьогодні у районі запущений процес заповнення електронних декларацій з лікарем.
2.jpg
3.jpg5.jpg
7.jpg
99.jpg


Назад