31.05.2018
За рік у Києво-Святошинському районі зменшилася кількість стихійних сміттєзвалищ в декілька разів
За рік у Києво-Святошинському районі зменшилася кількість стихійних сміттєзвалищ в декілька разів Відбулося засідання колегії Києво-Святошинської РДА.
Розпочали з відзначення найкращих спортсменів району та фахівців у галузі фізичної культури і спорту - голова РДА Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов вручили стипендії на знак підтримки і вдячності за високі досягнення на всеукраїнському та європейському рівнях.
Також члени колегії одноголосно підтримали проект змін до районного бюджету. Серед ключових пропозицій - виділення коштів на заклади соціальної сфери.
Мирослава Смірнова вкотре наголосила, що стартував сезон ремонтно-будівельних робіт. «У цьому році ми передбачили на будівництво, реконтрукцію та ремонт об’єктів інфраструктури майже 250 млн грн. Найбільші обсяги фінасування спрямовані на галузі освіти, охорони здоров’я та сферу ЖКГ, зокрема ремонт доріг. Завдяки співпраці РДА з райрадою фінасування виділяється вчасно, тому очікую в кінці року побачити максимальний відсоток виконання», - сказала голова РДА, додавши, що відповідальність за цей процес лежить не тільки на головних розпорядниках, а й на керівниках ОМС.
У свою чергу Вадим Гедульянов наголосив, що як РДА, так і райрада триматимуть питання ремонтно-будівельних робіт у закладах соцсфери на постійному контролі. «Ми виділяємо значні кошти з районного бюджету, щоб люди максимально відчували якісні зміни на місцях. Терміни виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання самих робіт повинні відповідати заявленим», - зазначив голова райради.
Крім того, розглянули питання щодо своєчасної виплати заробітної плати, відпускних та оздоровчих працівникам бюджетної сфери району, а також щодо підвищення посадових окладів керівних працівників і спеціалістів органів місцевого самоврядування.
Зауважимо, що в цілому оклади зросли на суму від 400 грн до 4400 грн у залежності від посади та ради.
Що ж до заробітної плати, відпускних та оздоровчих, то голова РДА видала доручення щодо своєчасної виплати коштів в повному обсязі.
Ухвалили проект Програми розвитку та функціонування системи освіти району на 2018-2020 роки, а також зміни до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району на 2018-2019 роки.
Наостанок обговорили підсумки проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Києво-Святошинського району. Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов подякували тим керівникам ОМС, яким вдалося вирішити проблему стихійних сміттєзвалищ на місцях. Варто зазначити, що ситуація суттєво покращилася за останній рік. Сміттєзвалищ на інтерактивній мапі стало менше, як і звернень громадян щодо цієї проблеми, а відсоток вирішення цього питання зріс в декілька разів.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
44.jpg
5.jpg

Назад