24.05.2018
Голова РДА відкрила в Горенці багатофункціональний спортивний майданчик
Голова РДА відкрила в Горенці багатофункціональний спортивний майданчик Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова від районної влади презентувала горенським школярам особливий подарунок - новий сучасний багатофункціональний спортивний майданчик для занять футболом, волейболом і тенісом.
24 травня голова РДА, Горенський сільський голова Анатолій Драпей, секретар сільради Максим Галенко разом із щасливими дітлахами урочисто перерізали стрічку такого потрібного для села об‘єкта.
Усі разом одразу ж випробували майданчик.
«Дорогі діти, приємно сьогодні разом із вами відкривати цей майданчик. Ми дуже хочемо створювати умови для вашого розвитку. Бажаю вам бути відповідальними у навчанні, брати якомога більше корисного від ваших вчителів і наставників, вчитися працювати на результат. Ваше головне завдання - здобувати знання, розвиватися фізично, бути сильними і завжди прагнути до перемоги», - сказала Мирослава Смірнова.
Також вона подякувала голові районної ради Вадиму Гедульянову і депутатському корпусу за підтримку таких важливих для району ініціатив.
Варто зазначити, що на реалізацію проекту з районного бюджету було виділено понад 600 тис. грн.
У свою чергу, директор школи Сергій Кошель подякував районному керівництву за постійні увагу і сприяння. За розуміння потреб сучасних дітей і бажання допомогти.
Наостанок для дітлахів підготували ще один сюрприз - смачне морозиво.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg

Назад