16.05.2018
Мирослава Смірнова: Під час прийому громадян важливо мати повагу, вміння вислухати та щире бажання допомогти
Мирослава Смірнова: Під час прийому громадян важливо мати повагу, вміння вислухати та щире бажання допомогти Дуже насичений прийом громадян провела голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова.
«З мешканцями району обговорили культурно-освітні, соціальні, житлово-комунальні питання. Багато хто звертався за матеріальною допомогою. Рада, що в нашому районі програма «Турбота» успішно працює, тому мешканці, які опинилися у скруті, або потребують коштів на лікування, можуть розраховувати на допомогу від району у розмірі до 10 тисяч гривень в залежності від складності випадку», - зазначила голова РДА.
Крім того, зупинилися на питаннях благоустрою та земельній проблематиці.
«Важливо мати повагу, вміння вислухати та щире бажання допомогти - це те, на що може розраховувати кожен житель району. На жаль, є органи місцевого самоврядування, які не хочуть допомагати своїм мешканцям, що є неприпустимим, тому людям доводиться їхати в район», - додала Мирослава Смірнова.
Варто зазначити, що голова адміністрації проводить прийом громадян спільно з начальником юридичного відділу РДА Юлією Мовчан, щоб по можливості надати компетентну фахову допомогу.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg

Назад