17.05.2018
Керівники району нагородили переможців військово-патріотичної гри «Джура»
Керівники району нагородили переможців військово-патріотичної гри «Джура» 16 травня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов приїхали в Бузову з приємною місією - відзначити переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Джура».
«Вітаю усіх із завершенням змагань. Приємно, що з кожним роком підхід до участі у команд значно серйозніший. Видно, що у школах військово-патріотичному вихованню приділяється значна увага. Є педагоги, які вболівають за цей напрямок. Приємно бачити дорослі, свідомі очі учасників гри. Дякую усім, хто долучився, зокрема батальйону «Азовець», представникам козацтва. Бажаю усім нам далі рости, рухатися, розвиватися і не зупинятися на досягнутому», - зазначила Мирослава Смірнова.
Голова РДА і голова райради щиро привітали переможців. Другий рік свою першість підтверджує рій «Вітрила» Вишнівського центру дитячо-юнацької творчості на базі Боярського НВК «Гімназія». Почесне друге місце посів рій «Росомахи» Центру творчості «Оберіг» на базі Тарасівської школи. І третє місце виборов рій «Вогняні хорти» Бузівської школи.
«Вражений мужністю, громадянською свідомістю і патріотизмом, які продемонстрували всі учасники в ході гри. Організовувати військово-патріотичні заходи для дітей та молоді дуже важливо, бо вони - майбутні захисники країни, політики, науковці, робітники. Від них залежатиме, якою наша держава буде в майбутньому. Бажаю учасникам здоров'я, сили духу до нових перемог. Вдячний відділу освіти РДА та усім, хто дотичний до організації подібних заходів», - сказав Вадим Гедульянов.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
9.jpg

Назад