16.05.2018
Мирослава Смірнова: Відповідальне ставлення до власного життя починається з техніки безпеки
Мирослава Смірнова: Відповідальне ставлення до власного життя починається з техніки безпеки 15 травня відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, начальників структурних підрозділів адміністрації, а також керівників органів місцевого самоврядування.
Важливим питанням став оновлений порядок надання населенню субсидій. Начальник управління соцзахисту Сергій Черток зупинився на змінах в законодавстві щодо порядку призначення субсидій. Голова РДА поставила завдання підготувати інформаційно-роз’яснювальні матеріали, щоб жителі району одразу розуміли, чи можуть претендувати на субсидію. Крім того, усю необхідну інформацію можна отримати в управлінні.
Особлива увага приділяється оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей диспансерної групи, талановитих та обдарованих. Відповідно до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Києво-Святошинського району на 2014-2018 роки в районному бюджеті передбачено 4,7 млн грн.
«Важливим питанням у зв’язку із останніми подіями (діти із Сумщини потрапили в автомобільну аварію в Білорусії) є дотримання безпеки дітей під час літнього відпочинку. Прошу звернути особливу увагу на необхідний супровід дітей, справність транспорту, належні умови проживання», – зазначила Мирослава Смірнова.
Обговорили впровадження заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Києво-Святошинського району у 2018 році. На жаль, основними причинами загибелі людей є купання в непристосованих для цього місцях, нехтування елементарними заходами безпеки при поводженні на воді та купання в нетверезому стані. Мирослава Смірнова дала доручення вжити усіх можливих заходів щодо недопущення нещасних випадків під час відпочинку на воді.
Крім того, під час наради щодо питань роботи зі зверненнями громадян особисто прозвітували Бузівський сільський голова Сергій Кижлай, в. о. Гореницького сільського голови Валентина Василевська, начальник відділу освіти РДА Микола Івашко. Про стан пенсійного забезпечення в районі доповів начальник Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області Станіслав Токар.
Також обговорили стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування району.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Назад