14.05.2018
Відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства
Відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства 10 травня у приміщенні Києво-Святошинської РДА відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій (програм, проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
Заступник голови Києво-Святошинської РДА, голова комісії Михайло Лєзнік розпочав засідання та наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства в районі. Висловив думку, що такі конкурси сприяють навчанню громадських організацій у підготовці відповідних проектів, необхідної документації та посилюють відчуття відповідальності  перед громадою і державою. Зі своєї сторони РДА всіляко сприятиме будь-яким суспільно значимим ініціативам з боку ІГС.
Членами комісії було розглянуто та затверджено Регламент роботи конкурсної комісії.
Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 02.04.2018 № 239 «Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році» з 2 квітня по 2 травня 2018 року тривав збір конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у вищезазначеному конкурсі, відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.
До райдержадміністрації надійшли чотири конкурсні пропозиції від наступних ІГС:
1) ГО «Почни з себе», проект під назвою: «Інклюзія в житті».
2) Києво-Святошинська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, проект: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників».
3) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя».
4) ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України», проект: «Розвиток комунікацій виконавчих та представницьких органів місцевих громад».
За результатами засідання було вирішено допустити усі чотири конкурсні пропозиції до другого етапу конкурсу (відкритого захисту), за умови усунення недоліків в поданих документах до 18.05.2018 року. Відкритий захист конкурсних пропозицій заплановано провести орієнтовно 22.05.2018 із залученням представників ІГС та відповідних фахівців.

Назад