16.05.2018
"Ярмарок професій" для учнівської молоді
"Ярмарок професій" для учнівської молоді 15 травня 2018 року Вишнівська загальноосвітня школа № 3 гостинно зустрічала учнівську молодь випускних класів, їх батьків та вчителів на організованому Києво-Святошинським районним центром зайнятості ЯРМАРКУ ПРОФЕСІЙ.

На урочисте відкриття запрошені 40 навчальних закладів різних ступенів та акредитацій і понад 900 учнів загально - освітніх шкіл Києво-Святошинського району, їх батьки та вчителі з профорієнтації.
З вітальним словом та побажаннями правильно обрати свій професійний шлях перед присутніми на ярмарку, виступила заступник директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Пушкова Ірина Ярославівна: - У житті кожної людини з'являється момент, коли вона вимушена замислитися про своє майбутнє після закінчення школи. І питання про пошук,  вибір професії є одним з головних, і в цьому сенсі навіть доленосним, оскільки задає напрям всій подальшій професійній дорозі. Тому одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з  найважливіших  умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми.

Після урочистого відкриття учні ознайомлювались з ринком освіти. Отримали інформацію про існуючі навчальні заклади, їх структурні підрозділи про факультети та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення школи. Дізнались про умови вступу до навчальних закладів.
У Ярмарку брали участь навчальні заклади всіх рівнів професійної освіти: початкової, середньої, вищої, і різних напрямків підготовки фахівців.
Учасникам ярмарку пропонувались: консультації профконсультанта з питань вибору професії; інформація про можливість отримання робітничої професії за сприяння служби зайнятості; презентація учбових закладів міста Києва та Київської області.

Учбові заклади презентували свої професії та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення навчання; ознайомлювали претендентів з умовами вступу до навчального закладу та проводили майстер-класи.

Фахівці Києво-Святошинського районного центру зайнятості консультували з питань зайнятості, ознайомлювали з найбільш затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями.

Від імені Києво-Святошинського районного центру зайнятості висловлюємо щиру подяку представникам навчальних закладів, Києво-Святошинському відділу освіти та Вишнівській загальноосвітній школі № 3 за співпрацю, без яких наша робота не була б настільки результативною.
Сподіваємось, що підсумки роботи Ярмарку професій, найближчим часом стануть вагомим внеском у сфері підготовки кваліфікованих фахівців країни.

Назад