14.05.2018
Свято спорту у Гатному: на відкриття нового спортклубу завітали керівники району
Свято спорту у Гатному: на відкриття нового спортклубу завітали керівники району 12 травня у Гатному відбулося справжнє спортивне свято – відкриття ГО «Sport Club Гатне», турнір з міні-футболу, спартакіада серед шкіл Києво-Святошинського району. В урочистому відкритті нового спортклубу взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
У змаганнях брали участь близько 300 дітей з с. Гатне, с. Крюківщина, с. Новосілки, смт Чабани, с. Хотів, с. Круглик, м. Вишневе. У день відкриття клубу пройшли різноманітні спортивні змагання: Кубок з міні-футболу «Sport Club Гатне» серед команд 2008 року народження, турнір з настільного тенісу серед школярів, товариський матч з футболу серед команд 2003 року народження та спартакіада серед учнів шкіл Києво-Святошинського району.
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали учасників змагань та подякували організаторам заходу, особливо президенту ГО «Sport Club Гатне», депутату райради Олександру Паламарчуку. Адже саме він став ініціатором та головним організатором відкриття СК, проведення такого прекрасного спортивного заходу.
Керівники району спільно з запрошеними гостями: головним тренером збірної України з пляжного футболу Євгенієм Вараницею, головою Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерієм Чалим, віце-президентом Асоціації пляжного футболу України Андрієм Кунцевичем, головою Гатненської сільської ради Броніславом Корицьким взяли участь в нагородженні призерів та переможців. Не обійшлося і без відзначення тренерів та меценатів, які постійно підтримують подібні соціальні ініціативи, допомагають розвивати та популяризувати спорт у населених пунктах району.
Особливо весело день пройшов для школярів-учасників змагань. Для них підготували смачні ласощі, величезний торт і різноманітні нагороди. Від «Sport Club Гатне» вони отримали грамоти, медалі, кубки, м’ячі та фірмові футболки, а директорам освітніх закладів, в яких вони навчаються, передали шведські стінки для шкільних спортзалів.
Щиро вітаємо всіх учасників та переможців змагань!
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Назад