14.05.2018
Страхові експерти Київщини беруть участь у навчанні з питань охорони праці
Відповідно до ст. 51 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» виконання статутних функцій та обов’язків Фонду соціального страхування України щодо запобігання нещасним випадкам покладається на страхових експертів з охорони праці.
Оскільки зазначеним Законом до посади страхового експерта пред’являються особливі вимоги, зокрема ним може бути лише особа з вищою спеціальною освітою за фахом спеціаліста з охорони праці або особа з вищою технічною чи медичною освітою, яка має стаж практичної роботи на підприємстві не менше трьох років та відповідне посвідчення, видане центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, передбачається і обов’язкове навчання та перевірка знань страхових експертів перед призначенням на посаду та періодично кожні три роки.
З 14 по 18 травня цього року на Чернігівщині розпочнеться перший етап навчання та перевірки знань з питань охорони праці страхових експертів робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, яке триватиме до листопада цього року. У заході візьмуть участь і страхові експерти з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, зокрема: Оксана Федоренко з Києво-Святошинського відділення, Олеся Бурдело з відділення у місті Славутич та Віталій Васільєв з Іванківського відділення.
Навчання проходить на базі підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, по завершенню якого всім слухачам, які склали іспити, буде видано посвідчення установленого зразку.
Якісні знання в галузі охорони праці – запорука успіху в профілактиці нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві.

Назад