11.05.2018
За ініціативи керівництва району в Боярці відбувся урок мужності
За ініціативи керівництва району в Боярці відбувся урок мужності Патріотичні пісні та вірші, слова подяки ветеранам, які пройшли всі жахи війни, дружнє спілкування та розповіді-спогади ветеранів – так 10 травня в Боярській бібліотеці пройшов урок мужності «Героям слава! Україна понад усе!» з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В заході взяли участь ветерани Другої світової війни, ветерани-інтернаціоналісти та ветерани АТО, школярі, працівники та завбібліотекою Людмила Заєць, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова і голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
«Наш народ дуже постраждав у всіх війнах, в яких брав участь. Переконана, що діти мають знати ті страшні події, пам’ятати і поважати ветеранів, адже вони – ті люди, які стали прикладом новому поколінню воїнів. Завдяки їм ми можемо жити, працювати, навчатися. Велика подяка усім, хто в усі часи боронив нашу землю, підіймав її з колін, захищав і захищає інтереси своєї держави, її незалежність. Перемоги нам, процвітання і добра!», - зауважила голова РДА.
В цей день керівники району привітали ветеранів, висловили теплі слова подяки, вручили почесні відзнаки, а учні Боярської школи №3 підготували святковий концерт.
«На заході присутні українські воїни всіх військових конфліктів, в яких брала участь наша держава. Символічно, що присутні й учні старших класів м. Боярка. Важливо, щоб вони чітко розуміли, яку дорогу ціну заплатили наші батьки, діди і прадіди, щоб ми жили під мирним небом. Впевнений, поки живі ветерани, як приклад відданості своїй державі, героїзму і звитяги, цей соціальний зв’язок буде збережений, а пам’ять про їхній подвиг житиме вічно. Вірю, що Україна стане тією державою, якою її мріяли бачити мільйони українців, які віддали за неї свої життя», - зазначив голова райради.
Розповідями-спогадами про роки війни поділилися ветерани різних воєн: учасник Другої світової війни Володимир Нурищенко, ветеран війни в Афганістані Лариса Козленко та ветеран АТО Володимир Сікорський. Школярі з захопленням слухали, як в умовах бойових дій приходилось захищати свою землю і виживати воїнам, декотрим з яких не було й 20.
В цей же день Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов на запрошення командира полку поліції особливого призначення «Миротворець» Вадима Панченка відправилися зі школярами на екскурсію до бази постійної дислокації підрозділу. Насамперед, вони поклали квіти до пам'ятника загиблим добровольцям і вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.
У свою чергу «миротворці» приготували для гостей цікаву та насичену програму: виставку озброєння, з яким бійці несуть службу на території Київщини і в зоні бойових дій, показовий виступ захоплення автомобіля з особливо небезпечним озброєним злочинцем, показали успіхи у роботі кінологічної служби та як живуть бійці.
2.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
9.jpg
990.jpg

Назад