02.05.2018
Голова РДА відкрила районний чемпіонат з боксу серед юніорів та юнаків
Голова РДА відкрила районний чемпіонат з боксу серед юніорів та юнаків Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова 26 квітня оголосила відкритим Чемпіонат Києво-Святошинського району з боксу серед юнаків та юніорів.
Кращі спортсмени серед молоді району вийшли на ринг майданчика єдиноборств «Street Fight» у Боярці, щоб поборотися за титул найкращих.
Також в урочистому відкритті взяв участь депутат райради В’ячеслав Отрішко, президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, координатор розвитку боксу в Київській області Володимир Матвійчук, президент районної федерації боксу Валентин Перепеченко, головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Юрій Ляхов, а також інші гості.
Звичайно, усі бажали перемог юним спортсменам.
Зокрема, Мирослава Смірнова побажала боротися до кінця, ніколи не здаватися.
«Приємно бачити, що спорт у Києво-Святошинському районі об‘єднує стількох дорослих і дітей. Що майданчики «Street Fight» постійно працюють і виконують свою функцію. Бажаю усім учасникам змагань подальшого розвитку і яскравих, чесних перемог», - сказала вона.
Крім того, голова РДА поділилася особливою новиною - невдовзі для юних боксерів відкриють нову локацію у Вишневому - спортивну арену "Favorite Fit". Там займатимуться за напрямами: бокс, дзюдо, боротьба. «Плануємо також створити всі умови для занять спортивною гімнастикою», - додала вона.
У змаганнях взяли участь юні боксери з Білогородки, Шпитьок, Крюківщини, Тарасівки, Боярки, Чабанів, Білої Церквий інших населених пунктів Києво-Святошинського району, Київської області та міста Києва
2.jpg
3.jpg
7.jpg

Назад