26.04.2018
Мирослава Смірнова: Стипендія голови РДА – це вдячність за бажання і вміння вчитися
Мирослава Смірнова: Стипендія голови РДА – це вдячність за бажання і вміння вчитися Під час засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації голова РДА Мирослава Смірнова, її заступники Артем Кошик і Михайло Лєзнік, заступник голови райради Дмитро Гусятинський, члени колегії, керівники районних структур, начальники структурних підрозділів РДА, а також керівники органів місцевого самоврядування розглянули ключові питання для району: виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за перший квартал 2018 року та виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року.
Варто зазначити, що видатки на заробітну плату та енергоносії (захищені статті) становлять 34% в загальній структурі видатків району. А це значить, що є можливість направляти більше коштів на розвиток соціальної сфери.
Члени колегії одноголосно підтримали звіти.
Крім того, проголосували за зміни до Програми «Діти України» на 2018-2023 роки. Це комплексний документ, у якому визначені основні напрями роботи місцевих органів виконавчої влади, ОМС, установ та організацій району, освітян, громадськості. Ця програма ефективно працює в районі. Значна увага приділяється правовій освіті дітей. Удосконалюється навчально-виховний процес. Приділяється увага навчанню дітей з особливими потребами: за індивідуальною програмою навчається 100 діток в закладах загальної середньої освіти. Відновлено виплати стипендії голови РДА. Її отримують 58 осіб – студентів вищих навчальних закладів.
Соціальну допомогу також отримують діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування.
«Дуже важливо стимулювати і заохочувати талановиту молодь не лише морально, а й матеріально. У 21 столітті розум – найцінніший ресурс. Дуже хочу, щоб учні і студенти використовували свій потенціал на максимум, досягали наукових і професійних вершин. Тому стипендія голови РДА – це, перш за все, вдячність за бажання і вміння вчитися», – прокоментувала Мирослава Смірнова.
Важливим питанням стала доповідь начальника районного відділу ГУ ДСНС у Київській області Олександра Козленка про роботу структури у 2017 році. Він подякував Мирославі Смірновій за постійні сприяння і підтримку ДСНС у районі.
«Все більше людей організовує своє дозвілля на природі, тому ми маємо бути максимально уважними. Пожежі в екосистемах через необережне поводження мешканців з вогнем, на жаль, стаються часто. Наше завдання – максимально їх попередити через інформаційно-роз’яснювальну роботу та чергування», – зазначила голова РДА.
Наостанок заслухали доповідь про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Личанської сільської ради.
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Назад