17.04.2018
Мирослава Смірнова: З вибору «не смітити» починається громадянська свідомість
Мирослава Смірнова: З вибору «не смітити» починається громадянська свідомість Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі голови райради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, начальників структурних підрозділів адміністрації, а також керівників органів місцевого самоврядування.
Під час наради особисто прозвітували Бобрицький, Горенський, Мироцький сільські голови. Варто зазначити, що найбільш актуальними для мешканців району залишаються соціальні та земельні питання, а також щодо сфери житлово-комунального господарства. Усі звернення громадян розглядаються відповідно до норм чинного законодавства. «Робота зі зверненнями громадян – дуже непроста, але дає можливість розумітися на проблемах жителів району», – сказала голова РДА.
Також заслухали доповідь директора філії Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентина Олещенка про розвиток поштових відділень на території Києво-Святошинського району Київської області та вирішення проблемних питань, які виникають під час здійснення відповідних повноважень за підсумками 2017 року.
Важливим питанням став початок двомісячника благоустрою і саночистки у районі. Варто зазначити, що 20 квітня колектив райдержадміністрації виїде на весняну толоку в Білогородку.
12 та 13 квітня робоча група Києво-Святошинської РДА провела обстеження населених пунктів району. У результаті виявлено несанкціоновані сміттєзвалища. Для швидкого реагування і ліквідації сміттєзвалищ детальну інформацію начальник відділу ЖКГ Руслан Бадікін передав керівникам органів місцевого самоврядування.
У межах двомісячника благоустрою РДА долучається до таких акцій як «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».
«Дякую усім небайдужим жителям нашого району, які щороку беруть участь у прибиранні територій. Саме з таких простих речей формується свідоме громадянське суспільство. Коли усі ми відповідальні за населений пункт, район, країну, де живемо. У цьому році також запрошую усіх долучатися до масових прибирань та висадки дерев», – прокоментувала Мирослава Смірнова.
У свою чергу Вадим Гедульянов, наголосив, що на сьогодні питання благоустрою дуже важливі, бо формування позитивного іміджу країни починається з першого враження. «Вдячний громадським активістам, які ініціюють прибирання територій у своїх населених пунктах, а також фіксують та повідомляють про порушників, які викидають сміття вздовж узбіч доріг. Популярність таким людям не завадить. Можливо, таким чином вдасться відбити охоту іншим забруднювати навколишнє середовище», – зазначив він.
Наостанок обговорили стан призову на військову службу за контрактом у Києво-Святошинському районі.
3.jpg
2.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg

Назад