13.04.2018
Навчальний семінар: «Антикризове управління людським потенціалом та ресурсами»
Навчальний семінар:  «Антикризове управління людським потенціалом та ресурсами» 11 квітня 2018 року в «Центрі розвитку підприємництва» на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено навчальний семінар для безробітного населення: «Антикризове управління людським потенціалом та ресурсами».
Ментором заходу виступив заступник директор Національної Академії Майстрів Бізнесу – Ігор Квасовий.
Під час семінару розглянуто основні положення антикризового управління людським потенціалом, управління власними ресурсами, існуючі методи подолання кризових ситуацій, причини криз, наслідки криз, види та розпізнання криз.
Ігор Квасовий наголосив, що головною метою антикризового управління є розробка і прийняття найменш ризикованих управлінських рішень, які спрямовані на досягнення цілей господарської діяльності з мінімальними витратами і при мінімальних негативних соціально-економічних наслідках.
Інформація, яку отримали присутні,  допоможе постійно вдосконалювати роботу по всім напрямкам діяльності особистості, прийняття вірних та виважених рішень.
Семінар відвідали 45 осіб незайнятого населення. Наприкінці заходу ментор відповів на багато численні питання та всім охочим надав індивідуальні консультації.
Учасники заходу подякували за організацію та проведення заходу, наголосили на актуальності теми і запропонували частіше проводити подібні семінари,

Назад