12.04.2018
Відбувся профінформаційний захід для безробітного населення на тему: "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"
Відбувся профінформаційний захід для безробітного населення на тему: "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" 11 квітня в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості в рамках всеукраїнської акції "Живи та працюй в Україні" пройшов профінформаційний захід для безробітного населення на тему: "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці".
У заході взяли участь представники ТОВ "ALL WORK" – компанія яка займається працевлаштуванням в Європі та має ліцензію на здійснення господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.
На семінарі обговорили важливі питання стосовно легалізації праці в Україні, запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми,  експлуатації дитячої праці, можливі ризики та проблеми з якими стикаються шукачі роботи за кордоном та їх подолання. Всі присутні активно обговорювали вищевказані теми, ділилися власним досвідом, задавали питання та отримували цінні поради і обґрунтовані відповіді.
У заході взяли участь 20 безробітних та один соціальний партнер, який  надав корисні консультації всім охочим.
Наприкінці семінару всі учасники подякували за організацію та проведення заходу, наголосили на актуальності даної проблеми та запропонували частіше проводити подібні роз’яснювальні семінари серед безробітного населення.
Києво-Святошинський районний центр зайнятості планує проводити по декілька подібних заходів щомісячно та запрошує всі небайдужі підприємства, установи, організації до співпраці та розвитку району.


Назад