05.04.2018
Мирослава Смірнова привітала військових в зоні АТО з Воскресінням Христовим
Мирослава Смірнова привітала військових в зоні АТО з Воскресінням Христовим Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом із членами Києво-Святошинської районної організації волонтерів «Гайдамацький край», зокрема своїм радником, учасником АТО Олександром Ткаченком та радником голови райради, волонтером Наталією Долговою, відвідали зону АТО, щоб передати військовослужбовцям на передовій допомогу і привітати з великим християнським святом.
«Ці поїздки допомагають мені кожну секунду пам’ятати, що ті повноваження і посада, які в мене є, дані мені Богом, щоб усім можливим допомагати українським захисникам та їхнім родинам. Хотілося напередодні свята Воскресіння Христового особисто привітати наших хлопців», – сказала Мирослава Смірнова.
Варто зазначити, що в районі є потужні громадські організації, з якими райдержадміністрація і райрада постійно співпрацюють. Одна із них – «Гайдамацький край».
«Дякую усім, хто долучився до збору допомоги: голові районної ради Вадиму Гедульянову, депутатам, усім підприємцям, боярським школам і садочкам. Особливо приємно нашим захисникам отримати листи та малюнки від діточок. А також щиро вдячна києво-святошинським господиням за випічку та консервацію. Коли ти далеко від дому, такі домашні подарунки – найцінніші», – додала голова РДА.
Відчуття духовної єдності з нагоди великого християнського свята нехай буде в серці кожного з нас. І не забуваймо, що наш мир, спокій і сон – заслуга військовослужбовців, які боронять суверенність і цілісність кордонів України.
2.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Назад