03.04.2018
Мирослава Смірнова: Соціальний супровід, моральна і матеріальна підтримка сімей з дітьми – один із основних напрямів роботи РДА
Мирослава Смірнова: Соціальний супровід, моральна і матеріальна підтримка сімей з дітьми – один із основних напрямів роботи РДА Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників структурних підрозділів РДА, а також органів місцевого самоврядування.
Першочергово обговорили питання щодо забезпечення надання соціальних послуг вразливим категоріям населення району Києво-Святошинським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підсумками 2017 року.
За інформацією директора Центру Оксани Мельниченко, враховуючи потреби населення району в соціальних послугах, робота ведеться за такими напрямами: попередження сімейного неблагополуччя та надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах. Загалом у Центрі на обліку перебуває понад 2 тисячі таких сімей, усі вони охоплені соціальним супроводом.
«Сім’я – це основа здорового суспільства. Тому в РДА ми приділяємо цьому напряму так багато уваги. Зараз непрості часи, та головне наше завдання надати родинам максимальну моральну і матеріальну підтримку. Діти повинні виховуватися в сім’ях, а не в дитбудинках. Тому робота психологів настільки потрібна і важлива на сьогодні», – наголосила Мирослава Смірнова.
Крім того, у районі організовані пункти збору та видачі одягу і взуття для малозабезпечених громадян. Близько 5,5 млн грн матеріальної допомоги виплачено соціально незахищеним родинам та громадянам. Робота Центру направлена також на соціальну адаптацію військовослужбовців та надання грошової допомоги учасникам АТО. За рік виплачено близько 1,3 млн грн.
У межах наради також заслухали доповіді про роботу Ірпінського міжрайонного управління водного господарства за підсумками 2017 року, а також про роботу Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» за підсумками 2017 року.
Наостанок про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців РДА за підсумками 2017 року доповіла начальник Лілія Данченко.
Варто зазначити, що кількість виборців в Реєстрі у Києво-Святошинському районі становить понад 159 тисяч.
29683688_2075823952695525_5302464276871536368_n.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
4.jpg

Назад