03.04.2018
Мирослава Смірнова: За ремонт і матеріально-технічне забезпечення шкіл мистецтв маємо найкращу подяку – мистецькі успіхи вихованців
Мирослава Смірнова: За ремонт і матеріально-технічне забезпечення шкіл мистецтв маємо найкращу подяку – мистецькі успіхи вихованців До 81-ї річниці створення Києво-Святошинського району відбувся фестиваль дитячих шкіл мистецтв Києво-Святошинського району «Музичні барви». Привітати найталановитіших виконавців району приїхала голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова.
«Рада, що День народження нашого району ми святкуємо у такому дружньому, творчому колі. Дякую за емоції, які ви даруєте усім нам, а також за атмосферу, яка тут панує. Останні декілька років адміністрація і районна рада разом докладають максимум зусиль, щоб кожна школа мистецтв району отримувала достатнє фінансування для ефективного розвитку. Проведено комплекс ремонтних робіт, придбано музичну апаратуру, костюми, а також комп’ютерну техніку. Приємно бачити, що майстерність вихованців зростає – це найкраща подяка. Вірю, що ваші талант і бажання культурно збагачувати район і Україну є запорукою нашого процвітання і єднання», – звернулася голова РДА до учасників фестивалю.
Також вона подякувала директорам і педагогам шкіл мистецтв за професійну підготовку концерту: «Школи мистецтв району є культурними осередками, де готують справжніх професіоналів своєї справи».
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад