29.03.2018
Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2017 році
Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2017 році Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала комплексний звіт про роботу у 2017 році в межах виїзного засідання колегії райдержадміністрації у Софіївській Борщагівці. Голова адміністрації доповіла про основні досягнення у таких сферах, як економіка, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, ЖКГ, надання адмінпослуг. Також вона зосередила увагу на результатах співпраці з військовим комісаріатом, районним відділом поліції та підрозділом ДСНС.
«Райдержадміністрація ініціювала багато потужних і потрібних проектів, більшість із яких уже втілена в життя завдяки підтримці депутатського корпусу районної ради. Як і у попередні роки, основний пріоритет – соціальна сфера», – зазначила голова адміністрації, зупинившись на наймасштабніших проектах, які реалізовували в цьому році.
Оснащення шкіл сучасним комп’ютерним обладнанням (у тому числі комплектами «Робоче місце вчителя»), запровадження інклюзивної освіти, реконструкція Хотівського і Шпитьківського дитсадків, закупівля сучасного медичного обладнання, будівництво Білогородської амбулаторії та унікальної спортивної арени у Вишневому, закупівля автомобілів для поліції та ДСНС – лише деякі з них.
Наостанок Мирослава Смірнова зупинилася на бюджетних показниках. Та розповіла, що у 2017-му випробували новий формат співпраці з органами місцевого самоврядування, який показав, чи готові громади Києво-Святошинського району до децентралізації. «Наша мета – навчити ОМС працювати з бюджетними коштами і великими проектами», – наголосила вона.
Матеріалами самого звіту голови РДА сьогодні будуть доступні на сайті та на офіційній сторінці в фейсбуці.
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Назад