20.03.2018
Районні програми допомоги незахищеним категоріям населення працюють – скарг на 24% менше, ніж в попередньому році
Районні програми допомоги незахищеним категоріям населення працюють – скарг на 24% менше, ніж в попередньому році Це питання детально розглянули на апаратній нараді у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова і заступника голови РДА Михайла Лєзніка.
Під час робочої наради заслухали доповідь начальника управління соцзахисту Сергія Чертка про роботу зі зверненнями громадян у минулому році.
За 2016 рік до управління надійшло 3749 письмових звернень з питань призначення і виплати допомоги, компенсацій, субсидій, забезпечення пільгами, з питань заробітної плати, надання матеріальної допомоги та з інших питань. У 2017 році таких звернень було 2851, тобто менше на 24% у порівнянні з минулим роком.
Враховуючи темпи росту населення, кількість внутрішньо переміщених осіб та інших соціально незахищених категорій, такі показники свідчать про якісні зміни в соціальній сфері, ефективність районних програм і грамотний підхід у роботі із соціально незахищеними категоріями.
Варто зазначити, що всі звернення розглядаються у порядку, визначеному законодавством. Для підвищення рівня обізнаності жителів району ключові проблемні питання висвітлюються у районній газеті «Новий день» та на сайті РДА.
Начальник управління соцзахисту подякував Мирославі Смірновій і Вадиму Гедульянову за злагоджену роботу адміністрації і ради та підтримку управління. Бо завдяки покращенню умов праці (проведенню ремонтних робіт у приміщенні, придбанню нової комп’ютерної техніки) вдалося збільшити кількість співробітників, відповідно робота із соціально незахищеними категоріями населення у районі стала ефективнішою.
Крім того, про роботу зі зверненнями громадян особисто прозвітували Гатненський і Петропавлівсько-Борщагівський сільські голови.
У межах засідання заслухали також такі доповіді: про роботу Києво-Святошинського районного відділу ДМС України у Київській області за підсумками 2017 року; про стан підготовки до весняно-польових робіт у районі; а також про роботу управління статистики у Києво-Святошинському районі за підсумками 2017 року.
2.jpg
4.jpg

Назад