15.03.2018
СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ДОБРОВОЛЬЦЯМ!
СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ДОБРОВОЛЬЦЯМ! Дмитро Ценов, начальник ГУ Нацполіції в Київській області, Володимир Чернєй, ректор Національної академії внутрішніх справ, Дмитро Назаренко, заступник голови Київської ОДА та Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської РДА привітали колектив полку поліції особливого призначення «Миротворець» з Днем українського добровольця. Вони вручили нагороди мужнім українським захисникам, подякували за мужність, відданість обов’язку та патріотизм.
«Для мене велика честь бути перед вами. Від щирого серця дякую за ту мужність, відвагу, любов до всіх українців. За приклад, який ви даєте молодому поколінню, за позицію протистояти військовій агресії. Бажаю міцного здоров’я вам і вашим рідним. Дякую за можливість працювати в мирі і злагоді, яка є у нас. Нехай Бог оберігає і допомагає. Слава Україні!», – сказав Дмитро Назаренко.
Урочистий захід відбувся на базі розташування полку у Боярці. У ньому також взяли участь родини загиблих захисників. Разом усі учасники заходу вшанували пам'ять загиблих героїв біля меморіального комплексу на честь працівників Головного управління Національної поліції у Київській області, які загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.
«Дорогі наші захисники і захисниці, приємно у цей день бути разом із вами. Хочеться низько вам вклонитися, привітати вас із Днем добровольця. Ви – цвіт нації, ця держава є сьогодні, тому що ви за покликом серця, не думаючи про своє здоров’я і життя, пішли захищати усіх нас. Цінуємо вас, молимося за вас. Також хочеться вклонитися батькам, дружинам загиблих. Ми співчуваємо, цінуємо вашу витримку і мужність. Бажаю вам Божого благословення, нехай Господь дарує Вам розраду, дякую за Вашу жертовність. Тримаймося разом до перемоги! Слава Україні!», – зазначила Мирослава Смірнова.
Крім того, на початку заходу Дмитро Ценов привітав зі святом працівників поліції, відзначивши подяками і цінними подарунками усіх тих, хто довів свою відданість Україні в бою, а також вручив родинам загиблих героїв «Книгу пам’яті», подякувавши за мужність і подвиг.
«Вірю, що ще не одне десятиріччя полк «Миротворець» захищатиме українців. Усім вам ми вдячні за вашу роботу, за самопожертву. Слава героям! Слава Україні», – сказав Володимир Чернєй, нагородивши від імені ректорату колектив полку.
2.jpg
3.jpg4.jpg
5.jpg
7.jpg


Назад