13.03.2018
Керівництво району привітало переможців мовно-літературних конкурсів та олімпіад
Керівництво району привітало переможців мовно-літературних конкурсів та олімпіад Свято мови відбулося в НВК «Гімназія» в Боярці напередодні Шевченківських днів та з нагоди нагородження призерів учнівських мовно-літературних конкурсів та олімпіад. Привітати переможців приїхало керівництво Києво-Святошинського району – голова РДА Мирослава Смірнова і голова райради Вадим Гедульянов.
«Напередодні весняних свят хочеться побажати усім щирості, любові, натхнення, духовного росту. Нехай культурні цінності і традиції завжди залишаються фактором об’єднання українців. Сьогодні ми разом будуємо нове українське суспільство, ціннісно-орієнтоване, свідоме та відповідальне. Індикатором у цьому процесі в усі часи буде мова, бо саме з її вивчення починається розвиток. Тож, усім педагогам я бажаю побачити плоди своєї діяльності, нехай учні вас радують, нехай ростуть великими людьми. А усі ті зусилля, яких ви докладаєте, подарують великі життєві перемоги вам і вашим вихованцям. Зі святом вас», – привітала Мирослава Смірнова.
Почесні грамоти і дипломи під гучні оплески отримали найсумлінніші вихованці шкіл з усього району, а також педагоги, які докладають так багато зусиль для виховання нового покоління свідомих українців.
«Усі ми знаємо, що мова – це основний фактор національної ідентифікації, основа національної культури. Свого часу видатна українська письменниця Ліна Костенко написала, що «нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Дійсно, історія становлення української державності доводить, що кожен, хто стояв на шляху української незалежності, намагався знищити саме мову. Тому я щиро дякую усім педагогам, які прищеплюють любов до рідної мови, культури, до знань загалом, а також тим, хто вчиться, бо за вами – майбутнє», – зазначив Вадим Гедульянов.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад