13.03.2018
З початку року до відділень виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 33 повідомлення про нещасні випадки
Як відзначив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Киівській області Олексій Савченко, з початку року до відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області надійшло 33 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в тому числі 10 смертельних. У лютому вищезазначені показники склали відповідно 14 та 5 повідомлень.
Олексій Савченко додав, що представники обласного управління взяли участь у розслідуванні 33 нещасних випадків, що сталися в поточному році та в 12 нещасних випадках, що сталися у попередніх роках, а розслідування закінчилось у 2018 році.
Згідно з протоколами засідань комісій з охорони праці підприємств за два місяці цього року 5 особам (у лютому відповідно 2 особам) зменшено одноразову допомогу внаслідок порушення потерпілими нормативних актів про охорону праці.
Страховими експертами з охорони праці з початку року проведено 49 перевірок стану профілактичної роботи та охорони праці, виявлено 209 порушень, керівникам відповідних підприємств внесено 46 подань про порушення законодавства з охорони праці. За лютий  вищезазначені показники склали відповідно 37 перевірок, 153 порушень та 35 подань про  порушення законодавства з охорони праці.
Олексій Савченко підкреслив, що відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області, в зазначені терміни, отримали 31 письмову відповідь про усунення зазначених порушень, у тому числі 19 відповідей на подання, що були внесені роботодавцям у поточному році та 12 відповідей на подання у попередньому році.

Назад