07.03.2018
За вагомий внесок у розвиток ДСНС нагороджено Мирославу Смірнову
За вагомий внесок у розвиток ДСНС нагороджено Мирославу Смірнову 6 березня заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький за особистий внесок у розвиток Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородив іменним годинником голову Києво-Святошинської РДА Мирославу Смірнову.
Завдяки сприянню Мирослави Михайлівни у 2017 році з районного бюджету виділено кошти для закупівлі двох автомобілів високої прохідності на базі шасі УРАЛ, які здатні перевозити 5 тон води та одну мотопомпу, що за своїми характеристиками дає змогу подавати в осередок пожежі велику кількість води та використовувати при цьому малу кількість пального.
Також на початку цього року придбано легковий автомобіль високої прохідності, який розширює можливості реагування на надзвичайні ситуації аварійно-рятувальних підрозділів Києво-Святошинського району.
«Ми раді, що маємо змогу допомогти підрозділу, який захищає територію району від вогняного лиха. У подальшому продовжуватимемо роботу в даному напрямку та сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо мінімізувати наслідки подій, ситуацій та пожеж в районі»” – наголосила Мирослава Михайлівна. Очільниця району подякувала рятувальникам за їх нелегку та небезпечну працю та побажала, щоб надзвичайних ситуацій траплялося якомога менше.

Назад