05.03.2018
Мирослава Смірнова: Працюємо над запровадженням електронної медичної карти пацієнта та електронної черги до лікарів
Мирослава Смірнова: Працюємо над запровадженням електронної медичної карти пацієнта та електронної черги до лікарів Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. Також долучився голова райради Вадим Гедульянов.
Першочергово обговорили питання охорони здоров’я. Продовжується робота із впровадження новітнього обладнання. На завершальному етапі встановлення рентгенапарату у Вишнівській стоматологічній поліклініці.
«Для реалізації медичної реформи первинної ланки всі сільські амбулаторії та фельдшерсько-акушерські пункти були забезпечені комп’ютерною технікою. Тому на часі питання запровадження медичної інформаційної системи, завдяки якій мінімізуються витрати часу на оформлення медичної документації, буде сформовано електронний реєстр пацієнтів з подальшим веденням електронної медичної карти пацієнта, передбачене також впровадження електронної черги до лікарів», – прокоментувала Мирослава Смірнова.
У свою чергу, начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява зазначив, що на сьогодні вже розпочато навчання лікарів для роботи з цією системою. Вадим Гедульянов також наголосив, що ключовим питанням залишається захист персональних даних пацієнтів. Відповідно канал зв’язку повинен бути захищеним згідно з нормами чинного законодавства.
Приділили увагу освітнім питанням. Продовжується впровадження новітніх технологій у навчальний процес. Протягом 2017 року закуплене інтерактивне обладнання для шкіл. Відповідно значна увага приділяється навчанню педагогічних працівників роботі з новітніми технологіями. «Важливо не просто дати інструмент, а й навчити з ним працювати. Тим паче, що зараз такий час, що потрібно швидко адаптуватися до змін в інформаційних процесах та адаптувати освітній процес до потреб сучасних дітей», – сказала голова РДА.
До того ж, обговорили завершення будівництва спортивної арени «Favorite Fit» у Вишневому. На сьогодні йде процес облаштування внутрішніх приміщень.
Як і завжди, актуальні питання функціонування ЦНАПу. Керівник Центру Інна Гутій доповіла, що суттєво зменшилися затримки по друку закордонних паспортів.
Крім того, Мирослава Смірнова дала доручення начальнику відділу житлово-комунального господарства підготувати інформацію щодо стану автомобільних доріг у районі у зв’язку зі складними погодними умовами.
Варто зазначити, що керівництво району тримає на постійному контролі питання утримання автомобільних доріг району та системи теплопостачання житлових будинків та об'єктів соціальної сфери під час опалювального сезону.

Назад