23.02.2018
Києво-Святошинський район виконав план соціально-економічного розвитку на 115 %
Києво-Святошинський район виконав план соціально-економічного розвитку на 115 % 22 лютого голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела засідання колегії райдержадміністрації за участі голови райради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, заступника голови райради Олександра Однороманенка, членів колегії, керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів РДА, керівників комунальних підприємств, громадськості.
Фактично підвели підсумки роботи у 2017 році – розглянули звіти про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області за 2017 рік, а також про виконання районного бюджету за 2017 рік. Їх буде подано на розгляд чергової сесії районної ради.
Виконання програми соціально-економічного розвитку в цілому за 2017 рік по Києво-Святошинському району склало 115% до річного показника програми. Фактично усі місцеві ради виконали і перевиконали план.
«У 2017 році ми ще на початку року передали значне фінансування на місця. В контексті децентралізації громади повинні вміти працювати з коштами. Органи місцевого самоврядування матимуть змогу з більшими знаннями і досвідом проходити усі процедури розробки проектно-кошторисної документації. Звичайно, не всі скористалися цією можливістю, проте більшість справилася з поставленими задачами і якісно виконала роботу. Тому рухаємося далі. Дякую Наталії Миколаївні Краснощоковій за роботу, головним розпорядникам, депутатському корпусу, органам місцевого самоврядування. Це був дуже складний рік, але більшість завдань ми втілили в життя. І це наша спільна заслуга. 2017 рік показав, що соціальні питання – в пріоритеті», – зазначила Мирослава Смірнова.
Що ж до бюджетних показників, то за 2017 рік виконання дохідної частини районного бюджету становить 104,8% до уточнених показників на рік. Виконання районного бюджету за видатками за звітний період становить 96,7 % до річних призначень з урахуванням змін.
Варто зазначити, що усі ці дані будуть базисом комплексного звіту голови Києво-Святошинської РДА про роботу у 2017 році. Найближчим часом Мирослава Смірнова прозвітує перед громадою по ключовим напрямам роботи.
«Дійсно, цей рік був дуже напружений, проте, нам вдалося значно збільшити видатки на соціальну сферу. Це дозволило розвивати соціальну інфраструктуру, посилити гарантії для соціально незахищених категорій населення. Дякую за роботу та конструктивний діалог голові райдержадміністрації, депутатам районної ради, головним розпорядникам, а також органам місцевого самоврядування. Також хочу підкреслити, що соціальною направленістю програм та цілей фінансування районна влада чітко демонструє, що відчуває потреби людей і повернута обличчям до громади», – прокоментував Вадим Гедульянов.
Про виконання районного бюджету за 2017 рік у своєму звіті доповіла начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова .
Крім того, про виконання у 2017 році Програми «Розвитку та функціонування системи освіти Києво-Святошинського району на 2015-2020 роки» прозвітував начальник відділу освіти РДА Микола Івашко. Робота велася у декількох напрямах: проведення ремонтних робіт, запровадження інклюзивної освіти, а також впровадження новітніх технологій в освітній процес. Якість навчального процесу значно зросла.
Нагадаємо, що у 2017/2018 навчальному році кількість учнів зросла на 1700 осіб. Прогноз на наступний навчальний рік – збільшення контингенту учнів на 2500 осіб. А це 120 нових класів. Тому робота, яка ведеться протягом останніх років по освітньому напряму, суттєво знімає соціальну напругу, проте з огляду на темпи росту жителів нашого району, освітніх закладів не вистачає.
Члени та учасники колегії також заслухали звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Ходосівської сільської ради та інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування району за 2017 рік.
Наостанок на засіданні розглянули проект Програми «Місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Києво-Святошинського району» на 2018-2010 роки. Цей проект буде поданий на розгляд і затвердження районної ради.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад