22.02.2018
Програма «Доступні ліки»
З 1 квітня 2017 в Києво-Святошинському районі діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми.
Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до сімейного лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, та обміняти його на ліки в одній із аптек, що погодились брати участь у програмі. В Києво-Святошинському районі такі аптеки можна знайти за адресами:

1. Аптека № 12, м.Вишневе, вул.. Європейська, 35;
2. Аптечний пункт № 6, м.Боярка, вул. Соборності, 51;
3. Аптека № 27, м.Боярка, вул. Білогородська, 27;

Це перелік аптек, що беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» станом на 13.02.2018.

Перелік аптек може змінюватись. Актуальні дані про аптеки, які задіяні в програмі «Доступні ліки» у Києво-Святошинському районі можна уточнити у працівників амбулаторій, ФАПів Комунального закладу «Києво-Святошинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (тел. (04598) 42-087), центральної районної лікарні Києво-Святошинського району (тел. (04598) 40-059), Вишнівської міської лікарні (тел. (04598) 55-472).
У населених пунктах, які територіально віддалені від аптек, з якими укладені договори про відшкодування коштів, препарати для пацієнтів замовляються та закуповуються організовано за участю медичних працівників амбулаторій та ФАПів і отримуються безпосередньо в амбулаторії загальної практики сімейної медицини або в фельдшерсько-акушерському пункті.
У 2017 році в Києво-Святошинському районі відшкодовано вартість лікарських засобів на загальну суму понад 2,6 млн. грн. Відсоток виконання урядової програми у Києво-Святошинському районі складає 96 %, що є найкращим показником у Київській області.

Реєстр лікарських ззасобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 22.01.2018

Відділ охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської областіНазад