21.02.2018
Керівництво району вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні
Керівництво району вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають!» – такими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, за свій народ на Майдані у 2014. «Слава Героям!» – саме такі слова викарбувані на меморіалі Героям Небесної Сотні у Вишневому, де 20 лютого відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті Героїв.
До районного заходу до Дня вшанування загиблих Героїв долучилися голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райради Олександр Однороманенко, заступник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе, депутати райради Олександр Кириченко та Андрій Юнчиц.
«Сьогодні ми згадуємо людей, які за покликом свого серця йшли на Майдан, щоб наша держава була незалежною і прогресивною, а народ – єдиним і щасливим. Вшановуємо тих, для кого «справедливість», «гідність», «свобода» і «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя. Вірю, що їх жертва не буде даремною і над нашою державою вже скоро запанує мир. Перемоги нам, єдності, радості, мудрості та Божої ласки!», - сказала Мирослава Смірнова.
В цей день святі отці відправили панахиду за Небесну Сотню та всіх Героїв, які загинули за волю України. Хвилиною мовчання та молитвою присутні вшанували пам'ять загиблих, які боролися за честь, правду та гідність. Ведучий пригадав історію подій, які відбувалися під час Революції Гідності, звучали тужливі ноти пісень та віршів в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Завершився захід покладанням квітів до меморіалу.
«Вшановуючи пам'ять загиблих на Майдані наших співгромадян, ми чітко усвідомлюємо, шо вони віддали найцінніше – свої життя – заради гідності та свободи, достойного майбутнього для нашої держави, заради кожного з нас. І, напевне, найменше, що ми можемо зробити для них – це пам’ятати їх подвиг і кожного дня працювати так, щоб наша країна ставала такою, якою вони хотіли б її бачити. Такою, заради якої вони поклали свої життя. Мирного неба нам, єдності та розуміння. Слава Україні!», - звернувся до присутніх Вадим Гедульянов.
Також в цей день голова районної ради спільно зі своїм заступником поклали квіти до могил загиблих у 2014-2018 роках вишнівчан.
Герої не вмирають! Вони житимуть вічно, допоки ми пам’ятаємо їх і ціну, яку вони заплатили за те, щоб ми жили у вільній демократичній країні.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg

Назад