21.02.2018
Героям Небесної Сотні - вічна пам‘ять і слава
Героям Небесної Сотні - вічна пам‘ять і слава Майдан давно став місцем зустрічі побратимів, загартованих болем і вірою в перемогу єдиної суверенної України. Незважаючи на жодні обставини, тут щороку збираються вірні ідеалам Революції Гідності українці, щоб вчергове вклонитися тим, хто загинув чотири роки тому.
Саме тут 20 лютого Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, депутат ВРУ Олег Велікін, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік та багато друзів, які пліч-о-пліч стояли тут за справедливість і перемогу, зустрілися знову, щоб схилити голови перед тими, кого втратила Україна.
Ці дні сповнені суму за загиблими Героями і гордості за внутрішню силу і єдність українців, за вміння захистити свої цінності.
«Як учасник Революції Гідності я ніколи більше не зможу бути тут, на Майдані, і не згадувати ті дні. Коли виходили з дому і не знали, чи повернуться назад, тисячі українців. Кожного дня ми зобов‘язані кожен на своєму місці доводити своїми справами, що ця величезна жертва не марна. Що Бог в серці кожного із нас, і ми готові далі стояти за Україну, боротися за нашу свободу», - прокоментувала Мирослава Смірнова.
2.jpg

Назад