08.02.2018
Майстер-клас на тему: «Професійне самовизначення та кар’єрне зростання»
Майстер-клас на тему: «Професійне самовизначення та кар’єрне зростання» В умовах викликів ринку праці, особливого значення набуває змотивованість до роботи безробітного населення. Києво-Святошинським районним центром зайнятості проводиться активна робота щодо сприяння працевлаштування безробітних,  шляхом проведення групових, масових заходів, наданням індивідуальних консультацій, направленням на підвищення, зміну кваліфікацій та ін..
Так, 07.02.2018 року в «Центрі розвитку підприємництва» на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості було проведено плановий навчальний семінар, ментором якого виступила Ортікова Наталія Володимирівна - старший науковий співробітник, аспірант ІПК ДСЗУ. Тема семінару: «Професійне самовизначення та кар’єрне зростання».
Під час заходу безробітні піднімали питання стосовно правильного вибору, актуальність та наявність на ринку праці професій які їх цікавили, дізналися як потрібно себе проявляти задля кар’єрного зростання, на що отримали повні та ґрунтовні відповіді від Наталії Володимирівни.
Наприкінці заходу запрошені відзначили високий рівень діяльності служби зайнятості та ефективність проведеного заходу. Висловили велику подяку Наталії Ортіковій за проведений навчальний семінар.

Назад