08.02.2018
Звіт про проведену роботу Києво-Святошинського районного центру зайнятості у 2017 році
Звіт про проведену роботу Києво-Святошинського районного центру зайнятості у 2017 році  Києво-Святошинський районний центр зайнятості плідно працював упродовж 2017 року та продемонстрував гарні показники щодо усіх критеріїв роботи. Пропонуємо ознайомитися зі звітністю проведеної роботи центру та оцінити його досягнення.
Протягом 2017 року в базі даних Києво-Святошинського центру зайнятості налічувалося 1765 вакансій підприємств, установ та організацій, з них 1662 – зареєстровані у звітному періоді.
Із загального числа вакансій – 568 одиниць укомплектовані за направленням служби зайнятості.
Найбільше актуальних вакансій було в таких галузях економіки: оптова та роздрібна торгівля, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління, освіта.
Чисельність громадян, які проживають у Києво-Святошинському районі та скористалися послугами служби зайнятості протягом 2017 року становила 12116 осіб, з них 4348 особа – зареєстровані як безробітні протягом звітного періоду, статус безробітного станом на 1 січня мали 628 осіб, що на 46 осіб менше ніж за даний період минулого року.
З метою сприяння незайнятим громадянам у працевлаштуванні, службою зайнятості проводиться профорієнтаційна робота.
Протягом 2017 року профорієнтаційними послугами було охоплено 9270 осіб, з них мали статус безробітного 1521 осіб.
За даний період було проведено 360 групових та масових заходів, в яких взяли участь 9269 осіб із числа незайнятого та зайнятого населення. Щоб наблизити свої послуги до клієнтів, проведено 33 виїзних акцій по Києво-Святошинському району. Під час таких заходів, жителі мають можливість ознайомитись з послугами служби зайнятості, з професіями, що користуються попитом у роботодавців, дізнатися про можливості професійного навчання і перенавчання за сприянням служби зайнятості, отримати інформацію, як особам, яким більше 45 років, скористатися ваучером з метою підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці та проконсультуватися стосовно відкриття підприємницької діяльності.
Протягом 2017 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості працевлаштовані 546 осіб.
Крім того, підписана тристороння угода з органами місцевої влади в рамках відкриття Центру розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості за підтримки Державної служби зайнятості та Київського обласного центру зайнятості.
Центр розвитку підприємництва дієвий інструмент створення робочих місць у Києво-Святошинському районі. Основними завданнями Центру є формування зручного інформаційного простору для клієнтів, орієнтація на підприємництво, сприяння громадянам у започаткуванні власної справи, надання консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи.
З метою забезпечення роботодавців працівниками з числа безробітних за необхідними професіями та скорочення дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили, служба зайнятості здійснювала професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Протягом 2017 року професійне навчання за направленням служби зайнятості закінчили 73 безробітних.
Як один із дієвих засобів забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та можливості отримання додаткового заробітку організовувалися громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру. Станом на 1 січня 2018 року за направленням служби зайнятості участь у даних роботах взяли 274 особи із числа мешканців Києво-Святошинському району.
Державна служба зайнятості також сприяє у працевлаштуванні осіб з обмеженими можливостями, протягом року статус безробітного мали 74 особи з інвалідністю з числа безробітних, що проживають в Києво-Святошинському районі.
Києво-Святошинський районний центр зайнятості і надалі буде активно працювати та запрошує всіх бажаючих до співпраці.

Назад