• 01.06.2013

  Вітання Міністра соціальної політики України Королевської Н.Ю. з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

  Дорогі друзі!
  1 червня у всьому світі відзначається добре та веселе свято - Міжнародний день захисту дітей.
  В усіх куточках України сьогодні відбудуться різноманітні акції, які доведуть, що українські діти - найкращі, найталановитіші. І ми намагаємось створити їм усі можливості для всебічного розвитку, захистити їх від усіх негараздів, забезпечити родинний затишок.
  Підтримка обдарованих дітей, а також тих діток, які потребують допомоги з боку держави - це головний пріоритет для нашої країни, який визначено у соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича.
  Ми зробимо усе, щоб кожна дитина отримала шанс розкрити свій потенціал у навчанні, спорті чи мистецтві. Щоб усі діти мали доступ до якісного оздоровлення та відпочинку.
  Я бажаю усім дітям втілити свої найсміливіші мрії, а усім родинам - щастя і добробуту!
  Нехай дитинство буде радісним та безхмарним, а усіх маленьких українців оточує любов!
  Наталія Королевська.
  Міністр соціальної політики України
 • 01.06.2013

  День захисту дітей!

  Дорогі діти, батьки! У перший літній день в Україні-добре радісне свято!
 • 01.06.2013

  Глава держави відвідав Макарівський Центр соціальної підтримки дітей і сімей

  Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Президент України Віктор Янукович у супроводі Міністра соціальної політики України Наталії Королівської, Міністра фінансів України Юрія Колобова, Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка і голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка відвідали Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» у Макарові.
 • 01.06.2013

  Тетяна Подашевська: Нові соціальні ініціативи Президента передбачають розвиток та підтримку творчих здібностей дітей з інвалідністю, а також сприяння їхньої інтеграції в суспільство

  Понад 140 дітей з різних куточків Київщини, лауреати районних та міських конкурсів, з'їхалися на Переяслав-Хмельниччину, аби взяти участь у XIX щорічному обласному фестивалі творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Триватиме фестиваль протягом п'яти днів, до 31 травня.
 • 31.05.2013

  У Бучу – за досвідом

  Питання облаштування та благоустрою нашого району так і залишається для кожного питанням № 1
 • 31.05.2013

  Фестиваль родинної творчості

  Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини, у сім’ї діти вчаться добру, вчаться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого родоводу. Ми українці - народ, який складається з родин великих і малих, дружніх і працьовитих. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, славна його історія.
 • 31.05.2013

  Україна спрямовує зусилля на виконання критеріїв підписання Угоди про асоціацію з ЄС - Віктор Янукович

  Україна докладає максимум зусиль для виконання критеріїв, пов’язаних із підписанням Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, наголошує Президент України Віктор Янукович.
  «Зусилля української влади сьогодні спрямовані на виконання тих критеріїв, які нам вкрай необхідні для підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським Союзом», - підкреслив Глава держави під час зустрічі з віце-президентом Європейського Парламенту Яцеком Протасєвічем.
  Віктор Янукович наголосив, що Україна надає особливого значення діалогу з Європейським Союзом та Європарламентом і виступає за активізацію цих стосунків.
  Глава держави висловив переконання, що політичні сили і громадянське суспільство мають об’єднати свої зусилля задля досягнення успіху в питанні євроінтеграції. «Для кінцевого успіху вкрай необхідні зараз активні, злагоджені дії не тільки всіх гілок влади, а й опозиції і, безумовно, громадянського суспільства. Дуже важливе відчуття спільної платформи європейського вибору України», - підкреслив Віктор Янукович.
  Президент підкреслив, що Україна очікує ухвалення позитивного рішення на саміті «Східного партнерства», який відбудеться у Вільнюсі в листопаді поточного року.
  «Подальший розвиток країни - економічний, розвиток міжлюдських стосунків між Україною та Європейським Союзом цілком пов’язаний з питаннями європейської інтеграції. Тому ми готові і далі підтримувати ініціативи «Східного партнерства» і докладати зусиль щодо ефективного механізму поглиблення співпраці членів-партнерів», - наголосив Віктор Янукович.
  У свою чергу, віце-президент Європейського Парламенту Яцек Протасєвіч передав Главі держави вітання Президента Європарламенту Мартіна Шульца і подякував Віктору Януковичу за його особистий внесок у підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
  «Від свого імені, від імені інших членів Європейського Парламенту хотів би подякувати Вам за Ваш особистий внесок відносно того, що триває процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію», - наголосив віце-президент Європарламенту. Він також зазначив: «Це сонце, яке сьогодні є в Києві для Європейського Союзу, а саме - оптимізм і та потужність, та сила, яка належить Україні, яка може бути принесена в Україну».
 • 31.05.2013

  Турбота про дітей, сімейні форми виховання

  Організація Об’єднаних Націй в Загальній декларації прав людини проголосила, що діти мають право на особливе піклування та допомогу. Дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.
 • 31.05.2013

  Порядок підтвердження пільгового стажу

  Згідно з пунктом 15 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при визначенні права на пенсію на пільгових умовах застосовують норми Закону України «Про пенсійне забезпечення».  Для громадян, які протягом повного робочого дня працювали на роботах з особливо важкими і шкідливими умовами праці за Списком №1 та Списком №2, зайнятість на вказаних роботах підтверджується уточнюючими довідками. Такі довідки видаються підприємствами, де працювали зазначені особи, чи їх правонаступники. Архівні установи не мають права надавати пільгові довідки, робити висновки щодо виконання (невиконання) певних умов.
 • 30.05.2013

  Тетяна Подашевська: Реалізація доручення Президента України щодо належного оздоровлення та творчого розвитку дітей – пріоритет обласної влади

  Реалізуючи нові соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича «Діти - майбутнє України», в Київській області стартувала оздоровча кампанія. Про це під час селекторної наради під головуванням міністра соціальної політики Наталії Королевської зазначила заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська.
 • 30.05.2013

  Знайшли «Ключик» фінансової підтримки

  Тридцять друга сесія обласної ради затвердила 33 рішення з питань порядку денного.
  Серед суто «вузьких» технічних - затвердження нової редакції статуту деяких комунальних підприємств, передача їм на баланс або списання основних засобів, надання пільг з орендної плати. Були й питання широкого соціального змісту - про затвердження мисливських угідь для обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Нагадаємо, із цього приводу торік через нерозпорядливість та бюрократизм деяких місцевих керівників, чиновників Держкомлісгоспу під стінами КОДА мітингували люди з багатьох куточків області.
  Зробили депутати свій внесок і в «деякі питання організації системи екстреної медичної допомоги в Київській області», затвердивши відповідні зміни. На їхньому рахунку також підтримка пропозиції керівника департаменту охорони здоров`я області Олега Ременника щодо фінансування першого на Київщині перинатального центру. З обласного бюджету на це буде спряморвано 4 млн. грн. на додаток до передбачених державою 32 млн. Водночас за наполяганням Ременника, 2 млн. грн. цільовим призначенням спрямують на закупівлю обладнання для вентиляції легенів новонароджених.
  Депутати затвердили звіт про виконання облбюджету за минулий рік та внесли зміни на поточний. Директор департаменту фінансів Лариса Карамушка навела таку статистику: надходження доходів до бюджету з усіх джерел за 2012 рік становило 3 млрд. 707 млн. грн. За її словами, доходів отримано на 45 млн. грн. більше, ніж було заплановано Мінфіном. Це - найкращий показник у державі.
  Податки з доходів фізичних осіб залишаються основним джерелом поповнення обласного бюджету. Їхні відрахування нараховують 25 відсотків від загального обсягу і становлять понад 700 млн. грн. Порівняно з 2011 роком цей показник зріс на 13,8 відсотка.
  Найбільші темпи приросту доходів у Переяслав-Хмельницькому районі та Ірпені. Найменші - у Броварському районі, Білій Церкві та Фастові.
  У змінених депутатами фінансових параметрах бюджету-2013 саме зростанням доходів, збільшенням обсягів державних дотацій та субвенцій пояснюється необхідність вирішення низки соціальних питань. На компенсацію собівартості комунальних тарифів (теплова енергія, водовідведення та водопостачання) та їхньою реальною оплатою населенням спрямовано 95 млн. 181 тис. грн. Збільшені видатки на 1млн. 700 тис. грн. для сфери навколишнього середовища, зокрема, для забезпечення області якісною питною водою, на реконструкцію колекторів та очисних споруд Фастова, Славутича. Запланована реконструкція загальноосвітніх шкіл у селі Путрівка Васильківського району (45,5 тис. грн.), у м. Узин (31 тис. грн.), дитячого закладу «Ключик» у Баришівському районі (161 тис. грн.).
 • 30.05.2013

  Державтоінспекція запроваджує централізоване виготовлення водійських посвідчень

  29 травня 2013 Державтоінспекція запроваджує централізоване виготовлення водійських посвідчень
  У Департаменті ДАІ відбувся брифінг стосовно запровадження оформлення посвідчень водія з унікальним номером Єдиного державного демографічного реєстру. 
  Начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем Сергій Будник повідомив  присутнім журналістам, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 185, передбачається централізоване виготовлення водійських посвідчень з присвоєнням номера  Єдиного державного демографічного реєстру. Сергій Іванович зазначив, що на сьогодні 150 таких посвідчень вже направлені на виготовлення й найближчим часом будуть видані громадянам. За бажанням посвідчення водія можна буде також замовити з безконтактним електронним носієм, на
  якому за заявою громадянина буде зберігатися інформація про місце проживання, податковий номер,  а також біометричні дані.
     Потрібно зазначити, що при оформленні водійських прав з безконтактним електронним носієм значно підвищується захист документу від підробки та знищення.
     Заміна вже існуючих водійських посвідчень на такі, що видаються засобами Єдиного державного демографічного реєстру або ж з електронним носієм не обов'язкова.
     Перші водійські посвідчення, що видаються засобами Єдиного державного демографічного реєстру з можливістю оснащення електронним носієм, отримають кияни, а вже за місяць їх можна буде оформити в усіх 269 реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Державтоінспекції.
     Вартість централізовано виготовленого національного посвідчення водія з імплантованим чіпом складає 247,8 грн.
     На закінчення зустрічі Сергій Будник нагадав, що посвідчення водія, які були видані до цього часу є чинними. Обміняти, до 1 січня 2014 року,  потрібно тільки водійські посвідчення часів СРСР.
 • 29.05.2013

  Дотримання державними виконавцями діючого законодавства при визначенні вартості, оцінки майна, та реалізації арештованого майна боржників (деякі аспекти)

  Самостійно не виконані рішення судів та інших органів (посадових осіб) виконуються у примусовому порядку. Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу. Одним із заходів примусового виконання рішень є звернення стягнення на майно боржника, яке полягає в його арешті (опису), вилученні та примусовій реалізації.          
 • 29.05.2013

  Про затвердження технологічних та інформаційних карток адміністративних послуг

  Відповідно до статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги» та наказу Державної реєстраційної служби України від 29.03.2013 № 204 «Про затвердження Технологічних та інформаційних карток адміністративної послуги»,
 • 29.05.2013

  Працюємо конструктивно та злагоджено

  Саме так можна відзначити проведення 28 травня чергової апаратної наради у голови РДА Володимира Пака, участь у якому взяли голова райради Володимир Луцюк, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування.
 • 29.05.2013

  «Риску» за І квартал діяльності підведено на колегії в РДА

  На черговому засіданні яке 28 травня провів голова РДА Володимир Пак за участі голови райради Володимира Луцюка, голів органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації розглядалася низка питань, що стосувалася підсумків роботи діяльності за І квартал поточного року.
 • 29.05.2013

  Щаслива родина – могутня й Україна

  Сім’я завжди була і залишається для кожного з нас найсильнішим оберегом у житті, вмістилищем найвищих людських цінностей, історичної спадщини та традицій, чинником стабільності та розвитку. Саме з родини розпочинається наша дорога в життя, тут ми формуємося як особистості.
 • 29.05.2013

  Партнерство. Інтеграція. Інвестиції

  Делегації 25 регіонів-партнерів Київської області з 9 країн світу - Росії, Білорусі, Китаю, В'єтнаму, Польщі, Німеччини, Греції, Хорватії та Туркменістану - прибули на Київщину для участі у дводенному міжнародному форумі «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції». Захід такого рівня відбувається в області вперше і є яскравим свідченням демократичних процесів, які нині відбуваються в Україні, а також широких можливостей співпраці представників влади та бізнесу в пошуку оптимальних рішень соціально-економічних проблем. В рамках Форуму відбудеться низка заходів, під час яких обговорюватимуться питання економічного та інвестиційного співробітництва.
 • 29.05.2013

  Апаратна нарада під керівництвом Пака В.І.

  28 травня у приміщенні актової зали адміністрації голова Києво-Святошинської РДА провів апаратну нараду за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, ЗМІ. На порядок денний винесено та розглянуто наступні питання
 • 29.05.2013

  Державтоінспекція Київщини ,,підготувала” школярів до літніх канікул

  Сьогодні у школах Київщини пролунав останній дзвоник. Тож перед початком літніх канікул працівники ДАІ Київщини проводили в усіх без виключення навчальних закладах області профілактичні уроки з безпеки дорожнього руху, адже одним з основних завдань Державтоінспекції є збереження людського життя, а тим паче дитячого.
  З початку року на території Київської області за участю дітей сталася 41 дорожньо-транспортна пригода внаслідок яких 3 дитини загинуло та 42 отримали тілесні ушкодження.
  Державтоінспекція Київщини звертається до батьків, вчителів та всіх учасників дорожнього руху з проханням вживати всіх необхідних заходів для попередження нещасних випадків з дітьми на дорогах. Слід зосередити увагу дорослих на дозвілля та відпочинок дітей, особливо під час довготривалих літніх канікул.
  Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області