• 04.10.2012

  Шановні освітяни!

  Сьогодні, разом із золотом осені прийшло всенародне свято – День працівників освіти та Міжнародний день вчителя.
 • 04.10.2012

  Кубок світу з боротьби самбо. Досягнення району

  З 29 вересня по 1 жовтня 2012 року у м. Москва Російської Федерації відбувся Етап Кубка світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Від Києво-Святошинського району призові місця...
 • 03.10.2012

  Шановні громадські активісти Київщини!

  Сьогодні поряд з позитивними інціативами влади у різних сферах життєдіяльності покращилися взаємовідносини держави з інститутами громадянського суспільства.
 • 03.10.2012

  Про затвердження Графіку проведення щорічної планової суцільної дератизації в населених пунктах

      Відповідно до Закону України «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення» та Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на підставі рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації при Київській обласній державній адміністрації від 16 серпня 2001 року, протокол № 12 та з метою попередження виникнення епідемічних та епізоотичних ускладнень на території району:
 • 03.10.2012

  Обережно - ГРИБИ!

  Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

 • 03.10.2012

  Всі діти охоплені навчанням

  На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 30 серпня 2012 року № 93-1 щодо забезпечення соціально-правового захисту дітей, організації та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»
 • 02.10.2012

  Шлях до перемоги – славний шлях

  29 вересня цього року Ірпінь щиро зустрічав гостей – учасників ІІІ Обласної спартакіади серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, сільських і селищних рад Київщини, присвяченої 80-річчю утворення Київської області – свята краси, здоров’я та духу.
 • 02.10.2012

  ДВІ БОЯРЧАНКИ ОТРИМАЛИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ

  1 жовтня в приміщенні районної класичної гімназії, що в Боярці, відбувся захід з нагоди Дня усиновлення. Батьків та дітей з цим добрим святом привітав голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць.
 • 02.10.2012

  Інваліди та потерпілі від ЧАЕС знову подорожують

  29 вересня 16 членів громадської організації «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» відвідали колись давнє руське місто Бакожин, нині – Буки Київської області. Містечко, де ще збереглися залишки старого городища, маєтку колишнього власника села - Станіслава Абрамовича, занесені до реєстру пам’яток археології національного значення.

 • 01.10.2012

  Щедрим і щирим серцям – дякуємо

  Роль медиків в нашому суспільстві завжди була важливою та необхідною. Кожен з нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності та душевної доброти лікарів. Упродовж тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користувалися любов’ю та повагою.
 • 01.10.2012

  Громада та влада. Відкритий діалог триває


  Одним із головних принципів, яким у своїй діяльності керується районна влада, є принцип відкритого діалогу з громадою. Адже без команди однодумців досягнути значного результату в будь-якій справі практично неможливо. Докладаючи максимум зусиль для вирішення важливих питань життєдіяльності кожного населеного пункту району, послідовно виконуючи намічені спільно плани та завдання, маючи конкретну програму дій, можливо вирішити й покращити будь-які найскладніші та найважливіші проблеми, вдосконалюючи соціально-економічний стан району.
 • 01.10.2012

  СЕРЕД КРАЩИХ - НАШІ СУМОЇСТКИ

  Мабуть, важко заперечити той факт, що японська боротьба сумо вже перестала бути для українців чимось екзотичним, перетворившись на вид спорту, в якому треба і можна перемагати на найвищих рівнях. Одним із доказів цього може бути чергова перемога міжнародного рівня наших борців сумо.
 • 01.10.2012

  Подорож до Трипілля

  У знаменитому Трипіллі на Київщині ви потрапите в казку, познайомитеся з прадавнім українським календарем, нап’єтеся джерельної води із старезного глека, споглянете на скрині, що колись давно ховали в собі коштовності наших пращурів...
 • 29.09.2012

  Про проблеми, щоб їх вирішувати, в першу чергу треба знати від громади

  25 вересня голову райдержадміністрації Олександра Зайця та першого заступника голови райдержадміністрації Миколу Шкаврона зустрічала Бобриця. Пенсіонери, пайовики, вчителі та лікарі – загалом близько 400 чоловік того дня зібралося в актовій залі місцевої школи на чолі з сільським головою Олександром Корольом, аби і владу почути, і самим поділитися найнаболілішим.

 • 28.09.2012

  Допомогти тому, хто дійсно цього потребує

  24 вересня першого заступника голови райдержадміністрації Миколу Шкаврона та заступника голови райдержадміністрації Анатолія Іскоростенського зустрічала Михайлівка-Рубежівка.
 • 28.09.2012

  На тиждень ми потрапили до раю

  Кажуть, чудес не буває на світі. Але я стверджую: є! Тільки потрібно в це всім серцем повірити.
  Так сталося й зі мною, коли, несподівано для себе, я отримав безкоштовну путівку на острів Крит у рамках 50-ти проектів губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка – як керівник команди, яка представляла нашу державу на Міжнародній олімпіаді з біології в Сінгапурі у цьому році, де зайняв третє місце і був нагороджений бронзовою медаллю.
  Чесно кажучи, ніколи не думав, що потраплю за кордон саме зараз, безкоштовно та так просто.
 • 28.09.2012

  Влада та громада. Запитання та зустрічі – шлях до компромісу

  20 вересня відбулася чергова зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона. Цього разу – у селі Петрівському.
 • 28.09.2012

  Головне – взаємопорозуміння громади та влади

  Щоб дізнатися про проблеми громади Музич, надати відверті відповіді на найпекучіші запитання, почути думку кожного, 23 вересня прибули голова райдержадміністрації Олександр Заєць і перший заступник Микола Шкаврон.
 • 27.09.2012

  Своє 270-річчя відсвяткували у Гореничах

  Святковий концерт за участю аматорських колективів Будинку культури села Гореничі, клубу села Лука та зірок естради, розважальна ігрова програма для дітей, спортивні змагання біля сцени на татамі, виступи художніх аматорських колективів та Культурно-мистецького центру «Сузір’я» Податкового університету, виставка предметів народного ужиткового мистецтва, розташована біля Гореницької школи, показові виступи, конкурси та лотерея – не повний перелік святкових заходів, якими Гореничі відзначили День народження свого села.

 • 27.09.2012

  Дмитрівко, з днем села тебе!

  Безхмарне небо та яскраві промінці осіннього сонечка тепло зігрівали душі, вітаючи мешканців сіл Дмитрівської сільської ради та почесних гостей - голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця, заступника голови Києво-Святошинської райради Віктора Костину, народного депутата України Петра Мельника, депутата Київоблради Юрія Цікаленка та ін. Громада на чолі із сільським головою Тарасом Дідичем цього дня приймала щирі слова вітань та подарунки.