• 17.06.2014

  Апаратна нарада

  17.06.2014 відбуласть апаратна з участю голови РДА Сергія Возного, заступників голови РДА, начальників управлінь, відділів і структурних підрозділів. Головним питанням визначено хід призову громадян до Збройних сил України у  населених пунктах
 • 17.06.2014

  Допомога армії надійде вчасно

  14 червня за сприяння голови Київоблдержадміністрації відправили зібрану громадою Київщини матеріальну допомогу 11-му батальйону територіальної оборони, який нині завершує свою підготовку у військовому навчальному центрі «Десна».
 • 16.06.2014

  Візит голови до структурних підрозділів

  16 червня голова Києво-Святошинської РДА відвідав структурні підрозділи районної адміністрації, що розташовані на вул. Янтарній, 12. Районний голова мав змогу ближче познайомитися із роботою декількох управлінь.
 • 16.06.2014

  Низький уклін хранителям життя

  13 червня в районному будинку культури, що в Новосілках, було знов людно: в переддень професійного свята тут відбулись урочистості, присвячені Дню медичного працівника.
 • 15.06.2014

  Дорогі співвітчизники!

  Сьогодні в Луганську та Маріуполі сталася жахлива трагедія. Загинули наші військові та прикордонники. Я схиляю голову перед героями, які загинули під час бойового завдання з відновлення державного кордону України. І водночас я пишаюсь українськими військовослужбовцями, прикордонниками, спецназівцями і десантниками, які рішуче продовжують боротися за мир на нашій землі.
 • 13.06.2014

  Круглий стіл на тему «Актуальні питання роботи трудових архівів у Київської області»

  17 травня 2014 року у Державному архіві Київської області відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання роботи трудових архівів у Київської області», в якому взяли участь представники Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Київської облпрофради, Управління Пенсійного Фонду України у Київській області, Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області, Київської обласної організації роботодавців, промисловців і підприємців, начальники архівних відділів райдержадміністрацій, керівники трудових архівів.
 • 13.06.2014

  В районі триває призов до лав Збройних Сил України

  У зв’язку із загостренням ситуації на сході країни в державі 1 травня Указом Президента України “Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави” було поновлено призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.
 • 13.06.2014

  Реалізоване право на альтернативну службу

  12 червня заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський за участі військового комісара Павла Крайника провів засідання комісії у справах альтернативної служби.
 • 13.06.2014

  Сердечно вітаю всіх лікарів, медичних працівників, ветеранів та пенсіонерів-медиків з Днем медичного працівника!

  У медицині немає випадкових співробітників, тому що саме тут працюють надзвичайно чуйні люди, які на своєму посту вдень і вночі рятують здоров'я і життя людей. Місія Ваша важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, професіоналізму та високого почуття відповідальності. Ваша чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію на впевненість у завтрашньому дні, дарує заслужену шану й авторитет!
 • 12.06.2014

  Протидіяти торгівлі людьми спільними зусиллями.

  11 червня у приміщенні Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді відбулась робоча  зустріч директора центру Мельниченко Оксани Миколаївни  з представником Управління боротьби зі злочинами, пов"язаними з торгівлею людьми ГУ МВС України в Київській області  Дуковим Романом Андрійовичем в результаті якої досягнуто домовленостей щодо  співпраці, зокрема виявлення  групи ризику - осіб та сімей з дітьми, які зловждивають алкогольними, наркотичними речовинами, ведуть аморальний спосіб життя, що може призвести до торгівлі дітьми, особами в Києво-Святошинському районі. Проведення навчання для фахівців із соціальної роботи, Інформування населення,  профілактичні заняття  серед дітей,  молоді та дорослого населення, активізація громадськості,  проведення оперативних дій -  спільні заходи, що  заплановані на 2014 рік.  
 • 12.06.2014

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі

  При обчисленні наукової пенсії враховується заробітна плата наукового
  (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи за весь період страхового стажу на посадах наукового працівника з 01 липня 2000 року.  
 • 12.06.2014

  Києво-святошинська земля продовжує приймати біженців

  У зв’язку із загостренням ситуації на Сході нашої країни, кількість громадян з Донецької та Луганської областей, які переселяються до нашого району, постійно збільшується.
 • 12.06.2014

  Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

  12.06.2014 року в приміщенні управління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації, на виконання вимог Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  10.11.1999        № 2066, було проведено засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням заступника голови райдержадміністрації Іскоростенського А.М.
 • 12.06.2014

  ТЕРМІНОВО! Збір благодійної добровільної допомоги

  У зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією на сході країни головною метою сьогодення є належне забезпечення прав та свобод громадян, захист суспільства від злочинних посягань, допомога Збройним Силам України та громадським формуванням, створених з метою охорони територіальної цілісності та населення.    
 • 12.06.2014

  Заквітчаймо свою Україну!

  В пришкільному таборі «Веселка» Юрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинськог району щодня весело, гамірно, цікаво. Для змістовного відпочинку дітей створено 8 загонів. Відповідно до вподобань учнів, проводяться різноманітні виховні, спортивно-масові заходи, конкурси, екскурсії, тощо…
 • 12.06.2014

  Щоб відпочинок був змістовним

  Чи весело діти проводять час у пришкільних таборах, на скільки цікавою є програма дозвілля, як забезпечено харчування
 • 12.06.2014

  Клас майбутнього

  З 01 березня 2014 по 30 травня 2014року Юніорбанк спільно з компанією "Електронні освітні системи" проводив Всеукраїнський конкурс для шкіл "Клас майбутнього з Юніорбанком!" Головний приз: обладнання інтерактивного класу школи (інтерактивна дошка ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, система управління класом Mythware.
 • 12.06.2014

  Кожне важливе питання повинно пройти громадську експертизу

  Саме на цьому аспекті наголосив голова РДА Сергій Возний 5 червня під час засідання громадської ради, активну участь у роботі якої він узяв.
 • 11.06.2014

  Нарада з підвищення результативності призову до збройних сил України

  11.06.2014 пройшла нарада у приміщенні районного військкомата за участю голови Києво-Святошинської РДА Возного О.С., голови Києво-Святошинської райради Шевчук Л.С., депутатів Києво-Святошинської районної ради, військових комісарів Києво-Святошинського району та Київської області, прокурора району Федорука В.В., заступника начальника Києво-Святошинського РВ ГУМВС України в Київській області, представників громадськості.
  Обговорювали питання виконання плану та підвищення результативності призову до збройних сил України, необхідне забезпечення військових підрозділів та частин, що дислокуються на території району і несуть службу на Сході країни.
 • 11.06.2014

  СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ ПРИ ПІДВИЩЕННІ ТАРИФІВ

  Основні умови отримання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг (централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та газопостачання) домогосподарствами з невисоким рівнем доходів :