• 15.07.2014

  Прийом голови РДА Сергія Возного

  15 липня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергій Возний провів особистий прийом громадян. Було прийнято 17 осіб, зареєстровано 13 заяв.
  Під час прийому голова Сергій Возний вручив трьом громадянам  району розпорядження «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
 • 15.07.2014

  Апаратна нарада

  - Які дороги ремонтує Києво-Святошинське районне дорожнє управління?  
  - чому сміття із Шевченківського району столиці везуть до Києво-Святошинського, а тверді побутові відходи  із Чабанів відвозять за Васильків?
  - кому вигідні тіньові схеми утилізації відходів і коли буде побудований полігон для районного сміття?
  - що таке «єдине вікно» у Києво-Святошинській філії по експлуатації газового господарства?
  - чи будуть стягати платню за перевірку облаштування газового лічильника із малозабезпечених та пенсіонерів?
  - коли сільські шкільні котельні району отримають нові економні котли?
  - хто займається наданням статусу учасника бойових дій мобілізованих києво-святошинців в зоні АТО: районний воєнком чи командир військової частини?
  Відповіді на ці питання знаходили на апаратній нараді Києво-Святошинської РДА у вівторок, 15 липня.

 • 15.07.2014

  Виїзні акціі центру зайнятості

  11.07.2014 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців с. Мироцьке, а 15 липня 2014 року  -  для мешканців сіл Музичі та Неграші.
 • 15.07.2014

  ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

  Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися
  за телефоном УРЯДОВОЇ "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ" (БЕЗКОШТОВНО ЦІЛОДОБОВО):   0 800 507 309
  або до Міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції за телефонами «101», (044) 247-30-02,  (044) 247-32-92  Адреса штабу – м.Київ, вул. Гончара, 55 а.
 • 15.07.2014

  Координаційний центр щодо вирішення питань, пов’язаних з розміщенням та життєзабезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО

  Громадяни, які потребують допомоги, можуть звертатися до координаційного центру Київської області щодня без вихідних з 09:00 до 19:00 за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1. Консультацію можна отримати цілодобово за телефоном гарячої лінії: (044) 286-87-25; (044) 417-54-53.
 • 14.07.2014

  Про державну допомогу багатодітним сім`ям у Києво-Святошинському районі

  - як змусити перевізників району поважати права дітей із багатодітних родин;
  - які ліки мають входити до безкоштовного пакету медпрепаратів для багатодітних сімей;
  - яким чином великим родинам брати участь у благодійних внесках на користь дитсадка чи школи;
  - чи реально батькам із багатодітних родин відпочивати влітку разом із дітьми;
  - що таке Центр законодавчих ініціатив при КОДА і яка з нього користь;
  - як перетворити Україну з країни пільговиків на європейську країну -
  ці та низка інших важливих питань обговорювалися на «Круглому столі» на тему:
  «Шляхи вирішення проблем щодо забезпечення державної допомоги багатодітним сім`ям  у Києво-Святошинському районі відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»
 • 14.07.2014

  ДМИТРО ЗАХИЩАЄ БАТЬКІВЩИНУ

  Хотівчанин Дмитро Токар, командир БМП другого батальйону 72-ї бригади, боєць АТО, настільки звик до екстриму, вибухів снарядів, негайної реакції у чеканні несподіванок, грюкоту мотора своєї бойової машини, що госпітальна тиша вже давить на вуха. Тут повільно йде час. В Одеський військовий госпіталь він потрапив після поранення. Больовий шок позаду, найголовніше екіпаж залишився живим.
 • 14.07.2014

  ВІДКРИТО ПУНКТ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

  8 липня в Чабанах сталася довгоочікувана та радісна подія: відкрито пункт екстреної медичної допомоги.
 • 14.07.2014

  У Києво-Святошинському районі прдовжується благодійна акція по збору крові для постраждалих від АТО на Сході країни

     «Одна кров – єдина країна!» - під такою назвою проходить благодійна акція по збору крові у Києво-Святошинському районі.
 • 13.07.2014

  КОЛИ СЛОВА НЕ РОЗХОДЯТЬСЯ З ДІЛОМ

  Доки на сході країни в зоні АТО тривають воєнні дії, громада району - голови місцевих рад, депутати місцевого й районного рівнів, підприємці, держслужбовці й пересічні громадяни - продовжують підтримувати українських бійців коштами, засобами індивідуального захисту та всім найнеобхіднішим.
 • 12.07.2014

  РІШЕНЬ НЕ ПРИЙНЯТО

  Розпочавшись, чергова сесія райради так і не відбулася. Хоча, за даними реєстрації, на засідання чергової ХХХVI сесії VI скликання прибуло 57 депутатів райради, що більше половини від загальної кількості. Вела засідання голова райради Людмила Шевчук, у роботі сесії взяв участь голова РДА Сергій Возний.
 • 11.07.2014

  Києво-Святошинці допомагають жителям звільнених від терористів міст Сходу країни

  Києво-Святошинська РДА 11 липня відправила понад три тонни гуманітарної допомоги
 • 10.07.2014

  Безпека перевезень – справа спільна

  10 липня голова РДА Сергій Возний за участі заступника голови РДА Анатолія Іскоростенського, заступника начальника відділу ДАІ з обслуговування Максима Слюсара, депутатів райради Василя Кравченка та Валентини Бернацької, представників прокуратури, членів громадських організацій і керівників автотранспортних підприємств-перевізників провів засідання комісії з питань транспорту та безпеки дорожнього руху при райдержадміністрації.
 • 10.07.2014

  Шановні громадяни!

  Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням дотримуватися основних вимог безпечної поведінки на воді.
  ПАМ'ЯТАЙТЕ: більшість людей гине, купаючись в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше відбуваються при порушенні правил поведінки на воді.

 • 09.07.2014

  «Одна кров – єдина країна!»

  У Києво-Святошинському районі стартувала благодійна акція по збору крові для постраждалих від АТО на Сході країни
 • 09.07.2014

  Виїзний прийом у с. Гатне

  8 липня головою Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергієм Возним було проведено особистий виїзний прийом громадян у с. Гатне.
 • 09.07.2014

  Юна мешканка Київщини отримала премію ім. Анатолія Москаленка

  4 липня 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення премії Фонду розвитку журналістики ім. Анатолія Москаленка.
 • 09.07.2014

  Керівництво Київської митниці Міндоходів зустрілось із експортерами Київщини

  Нещодавно на Київській митниці Міндоходів відбулась зустріч, лейтмотивом якої було доведення до відома суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності позицій Київської митниці Міндоходів з приводу створення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності в Україні. На запрошення приєднатись до обговорення відгукнулися чимало експортерів області, які співпрацюють з митницею пліч-о-пліч не один рік.
 • 09.07.2014

  Як допомогти ображеним інвесторам, котрих двічі «кинули» забудовники?

  Нарада щодо врегулювання ситуації,
  яка склалась у мешканців, які проживали за адресою:
  м. Боярка,    вул. Будьоного,  буд. 6 (гуртожиток)
  та були з нього переселенні
                                            
 • 08.07.2014

  «Круглий стіл» щодо вирішення низки невідкладних соціальних питань

  8 липня у приміщенні Вишневої міської ради відбувся «Круглий стіл» щодо вирішення низки невідкладних соціальних питань, які виникли у зв’язку з інтенсивною забудовою м. Вишневого та с. Софіївська Борщагівка. У ході «круглого столу» обговорено низку питань:
  - будівництво нових та реконструкція вже існуючих ДНЗ в м. Вишневе та с. Софіївська Борщагівка;
  - медичне забезпечення м. Вишневе та с. Софіївська Борщагівка;
  - розширення меж кладовища м. Вишневе;
  - будівництво нових шкільних закладів тощо.
  Круглий стіл відбувся за участі народного депутата України В’ячеслава Кутового, заступника голови Києво-Святошинської РДА Анатолія Іскоростенського, голови районної ради Людмили Шевчук, Вишневого міського голови Іллі Дікова, заступника Софіївсько-Борщагівського сільського голови Володимира Чечета, начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Ольги Іванюти, представників управління освіти, молоді та спорту РДА, ЗМІ та ін.
  Учасниками заходу було наголошено, що обговорені питання потрібно вирішувати на законодавчому рівні. Внесено певні пропозиції.