• 26.06.2014

  Круглий стіл "Народ і армія - єдині" у с.Лісники

  26 червня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації  Сергій Возний разом із заступником Анатолієм Іскоростенським провели тринадцятий круглий стіл "Народ і армія - єдині" у селі Лісники. Під час зустрічі з громадою села були обговорені питання, що стосуються допомоги армії та родинам мобілізованих до війська лісниківців.
  Дев'ять мешканців Лісників мобілізовані до лав Збройних сил України та батальйонів територіальної оборони.
  Матеріальна підтримка їх родин, вирішення питання вступу дітей воїнів до навчальних закладів, збір і відправка всього необхідного бійцям на місця дислокації їх частин, організація поїздки дружин на побачення з воїнами - все це на себе взяла територіальна громада на чолі з Ольгою Сагач. Голова РДА Сергій Возний подякував громаді села та голові за активну участь у акції «Народ і армія - єдині» та пообіцяв надати лісниківцям необхідну допомогу від райдержадміністрації.
 • 26.06.2014

  ЩОБ ЗІБРАТИ ДОБРИЙ ВРОЖАЙ

  Нині в нашому районі одним із першочергових завдань є забезпечення своєчасності та якості проведення жнив, а для цього, в першу чергу, необхідно докласти максимум зусиль і для збереження цьогорічного врожаю, від чого в подальшому залежатиме добробут кожної родини.
  Чи все до ладу, 19 червня знайомилися голова РДА Сергій Возний і начальник відділу тваринництва Департаменту агропромислового комплексу КОДА Володимир Левченко під час виїзної наради із керівниками сільгосппідприємств району.
  Передусім, відвідали ПСП "Шевченківське", яке гостинно показав його директор Микола Линник. А подивитися тут було на що. Адже це господарство - багатоцільове, займається садівництвом, ягідництвом, овочівництвом, тваринництвом, до того ж вирощує зернові технічні культури.
 • 26.06.2014

  ПРОТИДІЯТИ КАРДИНАЛЬНО - ЗНАЧИТЬ ДІЯТИ РЕАЛЬНО

  25 червня відбувся семінар представників органів та установ юстиції Київської області на тему "Виявлення, попередження та протидія корупції в органах та установах юстиції", в якому взяли активну участь і представники нашого району.
  Відкриваючи засідання, заступник начальника Головного управління юстиції у Київській області Світлана Борковська сказала:
 • 26.06.2014

  Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

  Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості.
  У державній службі зайнятості єдина база вакансій для всієї України.
  Усі вакансії - у вільному доступі.
  Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.
 • 26.06.2014

  Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками

  26.06.2014 року. в приміщенні управління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації було проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. Засідання було проведено під головуванням заступника райдержадміністрації Іскоростенського А.М. основними питаннями визначено: про дотримання підприємствами, організаціями та установами Києво-Святошинського району виплати законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати відповідно до вимог Закону України  «Про оплату праці» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.07.2013 № 522.
  Були запрошені – члени комісії ( за окремим списком), та керівники підприємств, які за даними пенсійного фонду України, нараховують заробітну плату менше мінімальної, чим порушують права працюючих при зарахуванні страхового стажу згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про оплату праці».
  В ході розгляду питань були заслухані керівники підприємств (за окремим списком Державної  податкової інспекції у Києво-Святошинському районі)  з  роз'ясненням причин ситуації, що склалася у них на підприємствах   та прийняті відповідні рішення по врегулюванні  трудових відносин.

 • 26.06.2014

  Комісії при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати

  26.06.2014 року в приміщенні управління соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації було проведено  засідання тимчасової комісії при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат).Засідання було проведено під головуванням заступника райдержадміністрації Іскоростенського А.М. Головними питаннями визначеними на засіданнями були: про погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Києво-Святошинського району, було проаналізовано стан погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі, та заборгованості зі сплати податків до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському.
  Були запрошені – члени комісії (за окремим списком), та керівники підприємств-боржників з виплати заробітної плати.
  В ході розгляду питань були заслухані керівники підприємств (за окремим списком Державної  податкової інспекції у Києво-Святошинському районі) з поясненнями щодо причин виникнення заборгованостей та прийняті відповідні рішення по врегулюванні ситуації з виплати  заробітної плати.

 • 26.06.2014

  Народ села Ходосівка та армія єдині

  25 червня  у с.Ходосівка за участі заступника голови РДА Анатолія Іскоростенського, представників органів місцевого самоврядування та мешканців села, пройшов черговий,  12-й круглий стіл у рамках всеукраїнської акції "Народ і армія - єдині". Сільський голова Віталій Рибак зумів мобілізувати громаду для активної допомоги армії. Як зазначив, голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний, на високому рівні у селі стоїть морально-патріотичне виховання.
 • 26.06.2014

  Володимир Шандра: «Київщина, як дуже потужний та перспективний регіон, може стати локомотивом регіонального розвитку в Україні»

  За участі Володимира Шандри відбулося розширене спільне засідання Керівного комітету та Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року. Учасники Робочої групи у черговий раз зібралися, аби познайомитися із докладними результатами соціально-економічного аналізу розвитку області за 2003-2013 роки та, врахувавши ці результати, спільно попрацювати над SWOT-аналізом Київської області. Захід відвідали: голова Київської обласної ради Микола Бабенко, 1-ий заступник голови КОДА Ганна Старикова, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступник керівника групи експертів Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, експерти Проекту ЄС Анатолій Ткачук та Олександр Сергієнко, керівники структурних підрозділів та обласних організацій, голови райдержадміністрацій, міські голови, депутати Київської облради, науковці, представники громадськості та представники Житомирської, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської облдержадміністрацій.
 • 25.06.2014

  Народ с.Гатне і армія єдині

  25 червня  у Гатнянській сільській раді відбувся черговий круглий стіл «Народ і армія єдині». Громада та підприємці села Гатне під керівництвом сільського голови Бронислава Корицького протягом декількох місяців проводять активні збори коштів та всіх необхідних ресурсів для батальйонів територіальної оборони і гатнянців, які воюють в складі військових частин АТО. В благодійній акціїї на підтримку війська беруть активну участь навіть пенсіонери села.
 • 25.06.2014

  Академія митної служби України оголошує прийом документів на навчання

  Цільовий набір на навчання в Академію проводиться для сільської молоді в межах обсягів державного замовлення та за встановленою квотою на підставі цільових направлень, виданих спеціальною комісією з урахуванням рекомендацій митниць.
  Правилами прийому до Академії у 2014 році передбачено, що встановлена квота прийому сільської молоді до Академії не повинна  перевищувати 50% державного замовлення від загального обсягу прийому за кожним напрямом підготовки.
 • 25.06.2014

  На переможному п’єдесталі і юні жителі Київщини

  Протягом січня–квітня 2014 року учнівська молодь приймала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проводився територіальними органами Міндоходів під егідою Міністерства доходів і зборів України.
 • 25.06.2014

  ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СТАТУТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

  Відповідно постанови КМУ від від 27 липня 1998 р. N 1150 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад» Реєстрація статутів територіальних громад сіл, селищ, міст (крім  Києва,  Севастополя і міст обласного значення) здійснюється районними, міськрайонними (у разі утворення) управліннями юстиції, статуту  територіальної  громади  міста Києва - Укрдержреєстром, а статутів  територіальних громад міста Севастополя і міст обласного значення  -  відповідними  міськими управліннями юстиції за заявою встановленого зразка.
 • 24.06.2014

  Виїзний прийом в с.Бузова

  24 червня 2014 року голова РДА  Сергій Возний провів виїзний прийом громадян у с.Бузова, за участю головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської РДА Івана Ковальчука, заступника начальника управляння Держемагенства Миколи Гапича, голови Бузівської сільської ради Володимира Пономаренко. Було прийнято біля 10 осіб, головними питаннями були:земельні, юридичні та особистого характеру.
 • 24.06.2014

  Апаратна нарада

  Літо — пора не лише відпочинку
  24 червня відбулося чергове засідання апаратної наради у голови РДА Сергія Возного за участі голови райради Людмили Шевчук, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 • 24.06.2014

  Виїзна акція центру зайнятості

  24 червня 2014 року на території м. Вишневого відбувся інформаційно-консультаційний захід з використанням мобільного центру зайнятості та професійної орієнтації населення.
 • 24.06.2014

  Вихованці гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ взяли участь у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів

  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з 20 по 23 червня 2014 р.  провів VIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. Київську область представляла команда вихованців гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, керівник команди - Фоміна Олена Леонідівна.
 • 24.06.2014

  Дошкільнятам цікаво про важливе

  Життя дається людині тільки раз. Щоб його прожити гідно і щасливо, треба його зберегти. Наша задача – підготувати дитину до майбутнього життя, до зустрічі з різними ситуаціями. Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.
 • 24.06.2014

  Шановні мешканці району! Графік відключення електропостачання!

  Повідомляємо Вас, що протягом з 01 по 31 липня  2014 року будуть виконуватися роботи з обслуговування електричних мереж спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів в наступні терміни за адресами
 • 24.06.2014

  Молодь Києво-Святошинського району вітаю зі святом!

       День молоді сьогодні по-особливому врочистий. Саме в цьому році ми всі зрозуміли велику силу енергії молодих. Адже, завдяки вам, рішучі та відчайдушні юнаки та дівчата, розпочався та вистояв Майдан, саме ви, як основна рушійна сила, ініціювали та домоглися зміни корупційної влади в Україні, а трагічні події цього року змусили вас проявити небачено високу громадянську активність на виборах Президента. Саме молодь стала активістами автомайдану і організаторами фондів по допомозі біженцям та жертвам бойових дій на Сході країни. Саме молодь  є ядром сил нових партій, які виходять на політичну арену. А молоді вояки АТО, ризикуючи власним життям, захищають Україну від сепаратизму та іноземної інтервенції.
 • 24.06.2014

  Рятувальники ліквідували пожежу на будівництві

  22 червня о 20:41 до диспетчера 34-Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе надійшло повідомлення про пожежу на будівельному майданчику багатоповерхового житлового будинку за адресою:м. Вишневе, вул. Ватутіна. На місце події виїхав черговий караул 34-ДПРЧ м. Вишневе, 33-ДПРЧ м. Боярка та 51-ДПРП м. Боярка. По прибуттю встановлено що горить 4 будівельні вагончики та офіс продажу на будівництві. Станом на 22:05 пожежа була ліквідована.
  В результаті пожежі знищено 4 металеві будівельні вагончики розміром 2х6м та баштовий кран, також пошкоджено  будівлю офісу на площі 400 м2. Причина пожежі встановлюється.