• 04.04.2017 11:27:00

  „Назустріч дітям”

  Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує проведення семінарів на виконання заходів районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року» з метою активізації роботи з питань соціально-правового захисту дітей та сімей району на тему «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини».
 • 04.04.2017 09:09:00

  Дорогі києво-святошинці!

  Щиро вітаю вас з 80-річчям нашого району! 80 років в історичному контексті – не так і багато. Але цей фрагмент історії засвідчив становлення найпотужнішого району в Україні. Саме тут ми, кожен на своєму місці, будуємо майбутнє.
 • 04.04.2017 08:55:00

  Психологи Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформують батьків, щодо профілактики дитячого суїциду, виявлення прямих і непрямих передумов суїцидальних нахилів, психологічної підтримки дітей та їх батьків

  Дитячий суїцид – це те, чого практично завжди можна уникнути. Головне, що для цього необхідно, – це вчасно помітити тривожні сигнали. Жодна дитина не вирішить піти з життя і втілити своє рішення в життя за лічені години. Як правило, подібне рішення зріє в голові у дитини не один день, і, навіть, не тиждень. І весь цей час дитина відчайдушно звертається до дорослих, різними способами даючи зрозуміти батькам, що їй дуже погано.
  Серед людей дуже широко поширена думка, що спроби суїциду роблять тільки психічно неврівноважені люди, які страждають різними психічними захворюваннями, такими як шизофренія, параноя, а також деякі інші захворювання нервової системи. Насправді ж це зовсім не так.
 • 03.04.2017 15:47:00

  Опалювальний сезон 2016-2017 року в населених пунктах Києво-Святошинського району закінчено

  Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 31 березня 2017 року № 228 "Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 року в населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області"
 • 03.04.2017 14:00:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані! З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».
 • 03.04.2017 13:32:00

  "Основи арт-терапії в роботі практичного психолога"

  Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочав проведення програми для психологів та соціальних педагогів шкіл району "Основи арт-терапії в роботі практичного психолога".
  Метою навчання є підготовка фахівців з напрямку арт-терапії в роботі з дітьми, підлітками, дорослими та сім’ями. Курс навчання спрямований на ознайомлення з практикою застосування арт-терапевтичних технологій у консультування з учнями та їх батьками. Особлива увага приділяється творчому вирішення терапевтичних та дидактичних завдань.
 • 03.04.2017 12:36:00

  Зустріч учнів з працівниками пожежно-рятувальної частини

  В рамках тижня "Безпеки життєдіяльності" в Боярській ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1  відбулася зустріч учнів 6-х класів з працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №51. Зустріч мала як профілактично-попереджувальний так і профорієнтаційний характер. Школярі дізналися багато цікавої інформації про пожежну машину, її комплектування, роботу пожежної та аварійно-рятувальної техніки, а також були проінформовані про важливість дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.
 • 03.04.2017 12:27:00

  День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування

  31 березня 2017 року за участю голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана відбувся день відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування.
  Аудиторія запрошених налічувала понад 500 осіб: представників студентської організації НУБіП, випусків загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. Серед них 12 лідерів учнівського самоврядування Києво-Святошинської районної організації дітей.
 • 31.03.2017 15:00:00

  Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень

  Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень:
 • 31.03.2017 14:08:00

  Відкриття меморіальної дошки випускнику Боярського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

  27 березня в Боярському НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст. №3» вшановували світлу пам’ять загиблого 27 березня 2016 року випускника школи, воїна АТО – Дерев’янка Станіслава Анатолійовича. За ініціативи навчального закладу та підтримки Боярської міської ради відбулась церемонія відкриття  меморіальної дошки пам’яті героя, що віддав своє життя за незалежність нашої країни та світле майбутнє українського народу.
 • 31.03.2017 13:58:00

  Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива

  29 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Хельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у Північно-балтійській біоенергетичній конференції. Ключовими темами заходу стали політика заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними видами палива та розвиток ринків біомаси, високоефективної когенерації, біопалива.
 • 31.03.2017 12:54:00

  Що таке африканська чума свиней та як з нею боротися?

  інші засоби, які ефективно знезаражують збудник АЧС. При можливості встановити параформалінову камеру для дезінфекції одягу та супутнього інвентарю. Також стане в пригоді утилізатор для знешкодження побічних продуктів тваринного походження.
 • 31.03.2017 10:18:00

  Роз'яснення щодо Е-декларування

  Інформуємо суб’єктів декларування про порядок та строки подання електронних декларацій, забезпечення інформаційної підтримки для комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку.
 • 31.03.2017 08:52:00

  Акція «Посади дерево» відбулася у Гореничах!

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова взяла участь в акції «Посади дерево», яка відбулася у Гореничах. Директор ветеранської організації Василь Олефіренко, директор Гореницької школи Людмила Іванюк, завідувач Гореницького дитячого садочка Любов Баланівська, директор сільського будинку культури Алла Курганська, ініціативні мешканці села разом із учнями Гореницької школи на чолі з депутатом районної ради Тамарою Бігун вирішили облагородити узбіччя дороги на Бишів та висадити молоді саджанці. На запрошення Тамари Бігун до ініціативи приєдналася Мирослава Смірнова.
 • 30.03.2017 17:59:00

  Налагодження тісної співпраці з роботодавцями!

  Налагодження тісної співпраці з роботодавцями - це найважливіша передумова якісного вирішення головного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятого населення. Взаємодія з роботодавцями вже давно переросла в систему соціального партнерства.
  29 березня 2017 р. на запрошення Києво-Святошинського РЦЗ відбулася робоча зустрiч із директором ПП "Трансоіл Груп"  Боярченковим Миколом Миколаєвичем.
  В.о. директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості        А. Іванов зазначив, що отримання компенсації єдиного соціального внеску протягом року для роботодавця - це фінансова зацікавленість у створенні нового робочого місця, а для безробітного – реальна можливість працевлаштування. Ознайомив з Порядком компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, категоріями безробітних, які належать до соціально незахищених категорій населення. Обговорили порядок подання звітності 3-ПН (наявність вакансій) у встановленому порядку відповідно до законодавства.
  Учасники зустрічі обговорили основні аспекти щодо співробітництва та домовилися про участь підприємства у заходах Києво-Святошинського районного центру зайнятості.
 • 30.03.2017 13:13:00

  «Урок реального трудового життя для школярів»

  Для свідомого вибору учнівською молоддю майбутньої професії, сприяння у формуванні мотивації до вибору професійної діяльності та знайомства зі світом актуальних професій 29 березня 2017 року спеціалістами Київського обласного центру зайнятості та Києво-Святошинського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід в Боярському навчально-виховному комплексі "Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" з метою активізації профорієнтаційної роботи в рамках проведення «Уроку реального трудового життя для школярів».
 • 29.03.2017 17:20:00

  Зустріч з Героєм: Мирослава Смірнова зустрілася з очільником ліцею Богуна Ігорем Гордійчуком

  Сьогодні відбулася особлива зустріч – голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова зустрілася з Героєм України, генералом-майором Збройних сил України, офіцером Головного командного центру Генерального штабу України, ректором Військового ліцею імені Івана Богуна, Ігорем Гордійчуком. Також до зустрічі долучився військовий комісар району Олег Гончарук.
 • 29.03.2017 10:04:00

  Обмін досвідом

  28 березня до Києво-Святошинського районного центру зайнятості з робочим візитом завітали заступник директора Київського обласного центру зайнятості Квітка Світлана Миколаївна, керівник групи експертів з розробки стратегії розвитку м. Білої Церкви Атаманчук Назарій Васильович та радник голови Білоцерківської РДА.
 • 29.03.2017 09:56:00

  Я МАЮ ПРАВО

  З метою підвищення правової освіти населення, підтримки всеукраїнського проекту «Я маю право» Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області інформує.
 • 28.03.2017 16:23:00

  МИРОСЛАВА СМІРНОВА: ЧЕКАЮ ВІД ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЙ У ЦЬОМУ РОЦІ

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика та Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів РДА та апарату РДА.
  Під час робочого засідання розглянули звіт про роботу управління статистики Києво-Святошинського району у 2016 році, з яким виступила начальник управління Ольга Новицька.