• 14.06.2017 12:00:00

  З найкращими побажаннями до медичних працівників

  Справжнє свято для медичних працівників району відбулося у районному будинку культури, куди привітати наших лікарів завітали голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік та начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява. Також до заходу долучилися депутати районної ради Євген Спіров та Вячеслав Отрішко.
  Керівництво району привітало медичний колектив та побажало здоров’я, благополуччя, гідних умов праці. Зокрема Вадим Гедульянов привітав працівників медичної галузі району від депутатського корпусу, зазначивши, що пріоритетним у роботі райдержадміністрації і райради є розвиток соціальної сфери.
 • 14.06.2017 11:10:00

  ЗБЕРЕЖЕМО ХЛІБНІ МАСИВИ ВІД ПОЖЕЖ!

  Вже скоро на території країни розпочнется зернозбиральна кампанія. Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час його підготовки та збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист.
  До початку збирання зернових культур вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також обладнані справними іскрогасниками, первинними засобами пожежегасіння (трактори і комбайни – двома вогнегасниками, двома щитковими лопатами, двома мітлами).
 • 14.06.2017 10:11:00

  Запобігти! Врятувати! Допомогти!

  В рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» 13 червня до 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка завітали на екскурсію учні Боярської Загальноосвітньої школи №3. Рятувальники розповіли про всі наслідки, котрі можуть статися, якщо не дотримуватися основних правил поведінки як побуті, так і в екосистемах. Дітям продемонстрували технічні можливості пожежно-рятувальної техніки, показали  користування первинними засобами пожежогасіння, детально розповіли про правила поведінки та дії під час находження вибухонебезпечних або підозрілих предметів.
 • 13.06.2017 16:19:00

  Наша робота – знайти вам роботу!

  Основна функція Державної служби зайнятості — сприяння працевлаштуванню безробітних громадян, а також тих, хто хоче змінити роботу. Києво-Святошинський районний центр зайнятості має чималу кількість пропозицій від роботодавців. 13.06.2017 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулась міні-ярмарка вакансій для ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО», де були представлені вакансії: вантажник, контролер, оператор з уведення даних в ЕОМ.
 • 13.06.2017 16:00:00

  Сильне бажання знайти роботу – запорука успіху!

  Виробнича компанія «Торос-Груп»  - лідер у галузі виробництва товарів медичного призначення в Україні , орієнтована на різностороннє коло клієнтів. Компанія постійно набирає оберти та розширяє власну регіональну сітку. Пошук потрібного персоналу – це непроста задача, саме тому представники компанії звернулись до Києво-Святошинського районного центру зайнятості. Це зручно та ефективно.
  13 червня 2017 року Києво-Святошинським РЦЗ  з метою сприяння укомплектування вакансій з числа безробітних осіб була проведена презентація роботодавця . Інспектор з кадрів, Щеглова Людмила Іванівна, презентувала актуальні вакансії: пакувальник, комплектувальник, робітник складу, швачка.

 • 13.06.2017 13:22:00

  ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ПЛЯЖАМИ, МІСЦЯМИ МАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ ГРОМАДЯН НА ВОДІ ТА ПЛАВАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

  У місцях масового купання, на пляжах, базах відпочинку і в плавальних басейнах повинні бути обладнані і розміщені на видних місцях стенди з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді; на стендах необхідно мати виписки з даних Правил, плакати «Учись плавати», «Способи рятування», поради відпочиваючим про порядок купання та прийняття сонячних ванн, прийоми саморятування, прийоми надання першої медичної допомоги потерпілим, номери телефонів та адреси міліції, аварійно-рятувальної служби та медичного закладу.
 • 12.06.2017 10:41:00

  КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДФС ДО ПОЧАТКУ БЕЗВІЗУ З КРАЇНАМИ ЄС НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ МИТНИХ ПРАВИЛ

  Київська митниця ДФС нагадує громадянам України, які мають намір подорожувати в рамках безвізу з країнами Євросоюзу через пункт пропуску «Бориспіль» про обов’язковість дотримання від’їжджаючими митних правил. Це, зокрема, стосується як норм пропуску тютюнових виробів і продуктів харчування, так і готівкової валюти.

 • 10.06.2017 23:21:00

  Ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху - Президент

  Дорога і найкраща Україно! Зі святом вас, дороге світове українство! От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків! Сьогодні ми з вами зібралися, щоб разом виконати справжню «оду радості» з нагоди отримання законного та реального права і можливості безвізових подорожей українців до Європейського Союзу. Навколо нас чудове літо, а відчуття - неначе дивне і передноворічне. Менше чотирьох годин залишилося до того моменту, як годинник проб'є дванадцяту, і омріяний безвізовий режим для українців до Європейського Союзу – стартує! І я хочу сказати, що насправді це набагато більше, ніж початок нового року. Бо ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху. І ця подія знаменує остаточний розрив нашої держави з Російською імперією, а українського демократичного світу – з авторитарним «русским миром».
 • 09.06.2017 16:20:00

  10 червня за участі Президента України відбудуться заходи з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС

  10 червня 2017 року об 11:45 Президент Петро Порошенко візьме участь у церемонії запуску символічного «таймера безвізу». Місце проведення заходу: площа перед Адміністрацією Президента України, вул. Банкова, 11.
 • 09.06.2017 08:56:00

  У Вишневому урочисто відкрили змагання з пожежно-прикладного спорту серед співробітників підпорядкованих підрозділів

  В урочистому відкритті також взяли участь рідні рятувальників, загиблих під час виконання своїх службових обов’язків. Зокрема мати Максима Глазкова, який загинув під час ліквідації пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» 9 червня 2015 року. Під час урочистостей Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін звернувся до учасників змагань, згадавши про трагічні події дворічної давнини. Крім того, зі словами подяки за мужність у виконанні службових обов'язків звернулися до рятувальників перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, начальник ГУ ДСНС у Київській області Василь Слободяник, а також заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Михайло Лєзнік.
 • 08.06.2017 15:55:00

  Річниця трагедії на нафтобазі БРСМ-нафта. Згадуємо героїв

  8 червня 2015 року. Ця дата назавжди вписана в історію пожежно-рятувальної служби України. Саме цього дня на території нафтобази “БРСМ-нафта” виникла одна із наймасштабніших і найскладніших пожеж не лише в Україні, але й у Європі. 8 червня до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на нафтобазі у Васильківському районі. Першочергово до місця події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС України з найближче розташованих населених пунктів: Васильків, Глеваха, Калинівка. Всього ж на ліквідацію пожежі в подальшому було задіяно 939 чоловік та 117 одиниць техніки, позмінно в цілодобовому режимі одночасно працювали по над 200 чоловік та 55 одиниць техніки.
 • 08.06.2017 15:33:00

  Мирослава Смірнова та Ілля Діков відкрили жіночу консультацію у Вишневому

  Жіноча консультація у Вишневому - одна із ключових потреб міста. Протягом тривалого часу відсутність сучасної жіночої консультації з комфортними умовами обслуговування пацієнтів та сучасним медичним обладнанням була гострою проблемою. 7 червня завдяки коштам з районного та міського бюджету, нарешті, це питання вирішене. Відремонтоване приміщення вже оснащена сучасним обладнанням.
 • 08.06.2017 10:00:00

  Швейцарія запровадить безвіз для України 11 червня

  Президент України Петро Порошенко прийняв Керівника Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера. Президент України детально поінформував про наслідки триваючої агресії Росії на Донбасі, цілями якої все частіше стають населені пункти та цивільні об’єкти.
 • 08.06.2017 09:29:00

  10 фактів про медреформу

  6 червня депутати Верховної Ради України включили до порядку денного законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні. Ці законопроекти розроблені Урядом та доопрацьовані парламентською робочою групою. Вони запроваджують новий дієвий механізм реалізації пацієнтами конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів.
 • 07.06.2017 17:00:00

  Визначився перший претендент представляти Україну на світовому конкурсі Sanremo Junior

  13-річна Анастасія Мурміль з міста Буча стала тріумфатором та володаркою  Гран-прі дитячого пісенного фестивалю «Яскраві діти України», що проходив на Київщині. У лютому 2018 року вона візьме участь у всеукраїнському відборі за право представляти Україну на міжнародному конкурсі “Sanremo Junior”.
 • 06.06.2017 18:12:00

  951 земельну ділянку вже виділено учасникам АТО

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі її заступника Михайла Лєзніка, керівників профільних управлінь і відділів, а також керівників органів місцевого самоврядування.
  Першочергово прозвітували про роботу зі зверненнями громадян у виконкомах Бузівської, Гореницької сільських рад та відділу освіти райдержадміністрації відповідно сільський голова Сергій Кижлай, в. о. сільського голови Валентина Василевська та начальник відділу освіти Микола Івашко.
 • 06.06.2017 10:22:00

  Обережно, ботулізм!

  Відповідно до інформації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.05.2017 № 602-122-17/4777 останнім часом в м. Києві зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний, що пов’язані з вживанням в’яленої риби, придбаної  у торговельній мережі.
 • 06.06.2017 08:56:00

  Київська область: перевіряється готовність місцевих органів влади та рятувальників ліквідовувати надзвичайні ситуації

  З метою перевірки діяльності аварійно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту до дій за призначенням було проведено навчання у місті Вишневе Києво-Святошинського району. Тому, 2 червня для навчань було вибрано одне з найбільших хімічно-небезпечних підприємств - ТОВ «Плодоовоч».
 • 06.06.2017 08:01:00

  Щастя у подарунок

  Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Києво-Святошинському районі продовжується. 3 червня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова зробила діткам соціально незахищених категорій району особливий подарунок - прогулянку на теплоході. Також в одному із трьох заїздів взяли участь вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що в Боярці.
 • 02.06.2017 18:55:00

  Найкраще –дітям: Мирослава Смірнова, Вадим Гедульянов та Олександр Зарубін відкрили спортивний майданчик у Боярці

  Міжнародний день захисту дітей цього року точно запам’ятається надовго – насичене емоціями і сюрпризами свято боярським дітлахам подарували голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голови райради Вадим Гедульянов і Боярський міський голова Олександр Зарубін, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, депутат районної ради В'ячеслав Отришко, депутат Боярськоі міськради Сафонов Володимир.