• 26.09.2017 18:39:00

  Сьогодні районна влада та громада – єдині у відстоюванні інтересів та вирішенні важливих питань району

  «Сесія райради сьогодні показала принципові речі. По-перше, вкотре ми продемонстрували злагоджену роботу адміністрації та ради. По-друге, чітко побачили підтримку органів місцевого самоврядування. По-третє, ми відчули реальну підтримку громадськості, яка вже втомилась від постійних провокацій. Люди бачать, що район розвивається, будуються та ремонтуються дитячі садочки, лікарні, тротуари, дороги, дитмайданчики, проводиться благоустрій у містах і селах. Громадяни, які водять свою дитину в дитячий садок чи школу, ідуть в амбулаторію, бачать реальну роботу влади на місцях. Тому вони вийшли підтримати розвиток свого району і висловити протест тим, хто створює в районі провокації. Дякую громаді за підтримку і довіру. Ми дійсно бачимо, що люди аналізують і розуміють, хто є хто», - наголосила голова РДА Мирослава Смірнова.
 • 26.09.2017 17:02:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов презентували Києво-Святошинський район на святкуванні 85-ї річниці Київщини

  24 вересня громада Київщини відсвяткувала 85-ту річницю заснування Київської області. Свято традицій, творчих здобутків і культурних надбань відбулося в Ірпені, де кожен район презентував свої досягнення. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов разом з керівниками органів місцевого самоврядування особисто презентували усю різноманітність району керівництву області на чолі з головою Київської облдержадміністрації Олександром Горганом.
 • 26.09.2017 13:00:00

  УВАГА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАМОРОЗКИ

  За даними Укргідрометцентру, вночі 27 вересня у східних, Чернігівській, Сумській, Полтавській, 28 вересня і у північних, центральних та Запорізькій областях на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки 0-4°.  Вночі 28 вересня у Київській області на поверхні ґрунту заморозки 0-4°. У Києві вночі 28 вересня на поверхні ґрунту заморозки 0-2°.
 • 26.09.2017 12:11:00

  Вітаємо Президента України Петра Порошенка з Днем народження!

  Вітаємо Президента України Петра Порошенка з Днем народження!
 • 26.09.2017 08:41:00

  ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ” І МІФИ ДОВКОЛА НЬОГО

  2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це - один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави. Тим не менше, одразу після оприлюднення нового закону в мережі Інтернет навколо нього з’явилося чимало міфів. Ми обрали кілька найпоширеніших і нижче розглянемо, як ситуація виглядає насправді.
 • 25.09.2017 16:02:00

  Керівництво району разом із жителями відсвяткувало 417-й День народження Михайлівки-Рубежівки

  Концертна програма, розваги, теплі слова привітань, ярмарок, - так село Михайлівка-Рубежівка відзначило свій 417-й День народження. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали жителів села зі святом. До урочистостей долучився заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер та інші поважні гості.
 • 25.09.2017 08:13:00

  Керівництво району привітало Гореничі з Днем народження

  Теплі слова привітань, виступи творчих колективів, ярмарок, благодійні акції – так 21 вересня с. Гореничі відзначало свій День народження. Привітали мешканців села керівники району: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
 • 22.09.2017 19:03:00

  Голова РДА та голова райради привітали жителів Горенки з Днем села

  21 вересня село Горенка відзначило свій День народження. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов долучилися до урочистих заходів та привітали громаду з днем села.
 • 22.09.2017 16:55:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов разом із жителями відсвяткували 112-ту річницю Дмитрівської громади

  День села у Дмитрівці - це завжди свято, радість і позитив. У першу чергу - свято громади, тих людей, які працюють для того, щоб село розвивалося. У цей день привітати громаду завітали Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації, та Вадим Гедульянов, голова Києво-Святошинської райради.
 • 22.09.2017 16:25:00

  Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018–2020 роки

  З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).
 • 22.09.2017 10:36:00

  Києво-Святошинський район: до рятувальників завітали школярі Вишнівської ЗОШ №3

  21 вересня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали школярі 4 класу Вишнівської ЗОШ №3. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у доступній формі розповіли малечі та вихователям про основні правила безпечної життєдіяльності, ознайомили з особливостями оперативно-рятувальної служби. Діти приміряли на собі бойовий одяг, мали змогу відчути себе рятувальниками, посидіти в пожежному автомобілі.
 • 22.09.2017 10:25:00

  Шановні мешканці та гості Київщини!

  У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь (м. Ірпінь, Центральна площа, вул. Шевченка, 2а) відбудеться обласний урочистий захід з нагоди святкування  85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля». Для гостей свята буде працювати наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення представлять досягнення свого краю. Також відбудеться святковий концерт за участі аматорських колективів, учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України» та розваги і конкурси, святковий феєрверк.
 • 21.09.2017 17:01:00

  Губернатор Київщини презентував новий порядок розподілу бюджету області

  Сьогодні, 21 вересня 2017 року, очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган під час розширеної наради презентував новий порядок розподілу бюджету Київської області. У нараді взяли участь понад 700 осіб. Серед присутніх — практично всі сільські, селищні й міські голови Київщини, голови районних рад та районних адміністрацій, мери міст обласного значення, керівництво й депутати київської обласної ради.
 • 21.09.2017 17:00:00

  У КОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

  19 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченка проведено позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Предметом обговорення було питання щодо протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей: закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, оздоровчих та фізкультурно-оздоровчих закладів та інших, в тому числі об’єктів організованого відпочинку дітей в районах та містах обласного значення. Члени Комісії заслухали доповіді керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також аналіз реального протипожежного стану об’єктів від Головного управління ДСНС у Київській області.
 • 21.09.2017 16:49:00

  Проведено громадські слухання з питань охорони громадського порядку в селі Тарасівка

  20 вересня заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік взяв участь у громадських слуханнях з питань охорони громадського порядку в с. Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області.
  У заході взяли участь: завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи Києво-Святошинської райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., заступник начальника сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Губницький С.І., начальник сектору патрульної поліції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Малащенко Ю.А., старший дільничний офіцер поліції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Шевчук В.В., Тарасівський сільський голова Сизон В.Г., депутати Тарасівської сільської ради, громада села.<br>
 • 21.09.2017 16:16:00

  «Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

  У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.
 • 21.09.2017 11:05:00

  Виїзна акція Києво–Святошинського районного центру зайнятості

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення сільського голови Михайлівсько-Рубежівської сільської ради Помазана Андрія Сергійовича,  20.09.2017 року проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села.
  У заході взяли участь представники сільської ради, зайняті та незайняті мешканці міста, а також, представники роботодавці та фізичні особи – підприємці.
 • 21.09.2017 10:02:00

  Дотримуйтесь правил пожежної безпеки

  Впродовж  тижня у Києво-Святошинському районі зросла кількість загорання трав’яного настилу та  сміття.В більшості випадків завдяки оперативному повідомленню рятувальникам  вдалося не допускати розповсюдження вогню на великі площі. Та  небезпека полягає в тому, що загорання побутового сміття, трави стає причиною пожеж на сміттєзвалищах, торфовищах та в лісових масивах.
 • 20.09.2017 16:20:00

  Мирослава Смірнова: Прийом громадян – це можливість повернути людям надію у складних ситуаціях і вселити оптимізм

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян, під час якого разом із жителями району обговорила важливі для них питання соціального захисту. Серед тих, хто звертався до голови РДА, був представник Боярської громади Борис Грецький. Він порушив питання щодо спорудження тротуару та встановлення відповідних дорожніх знаків для гарантування безпеки дорожнього руху.
 • 20.09.2017 15:00:00

  24 вересня в м. Ірпінь відбудуться урочистості з нагоди святкування 85 – річниці утворення Київської області

  Шановні мешканці та гості Київщини! У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь (м. Ірпінь, Центральна площа, вул.. Шевченка, 2а) відбудеться обласний урочистий захід з нагоди святкування  85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля». Для гостей свята буде працювати наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення представлять досягнення свого краю. Також відбудуться святковий концерт за участі аматорських колективів, учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України» та конкурси і розваги, святковий феєрверк.