• 30.05.2017 09:18:00

  У пошуках кращого не будьте ошуканими!

  З метою організації на якісно новому рівні захисту прав та інтересів наших громадян, які бажають виїхати за кордон з метою працевлаштування та щоб уникнути проблем пов’язаних з пошуком роботи за кордоном та в цілях попередження неврегульованої трудової міграції в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості  29.05.2017 році проведено плановий семінар з питань попередження зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми, які спрямовані на більшу інформованість громадян про ризики та приховані невигоди зовнішньої трудової міграції, та заходи безпеки при виїзді за кордон з метою працевлаштування.

 • 29.05.2017 11:46:00

  Кращі голоси Київщини мають шанс представити країну на фестивалі у Сан-Ремо

  У Київській області стартував відбір до міжнародного дитячого співочого конкурсу “Sun Remo Junior” – аналогу дорослого фестивалю, що проходить в італійському місті Сан-Ремо. В останню неділю травня 38 дітлахів, точніше найкращих вокалістів області, вирушили до столичного рекреаційного району Пуща-Водиця. Там у відомому таборі “Артек” для них організували тренувальну базу. До табору відправилися дійсно кращі голоси з найкращих, бо напередодні у кожному районі Київщини пройшли відбіркові тури. Протягом п’яти днів дітлахи серйозно тренуватимуться і готуватимуться до фіналу, адже на кону надзвичайний приз: участь у дитячому співочому конкурсі у Сан-Ремо. У таборі з конкурсантами працюватиме “зірковий” наставник – Заслужена артистка України і досвідченний тренер багатьох телевізійних проектів Рімма  Шаповалова.
 • 26.05.2017 15:00:00

  Уряд послаблює тиск контролюючих органів

  Уряд продовжує дерегуляційну реформу. 24 травня Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.
 • 26.05.2017 14:25:00

  Щаслива дитина в щасливих батьків!

  Саме цей слоган відображає ідею свята з нагоди Дня матері та Дня сім»ї, що відбулось в с.Забір’я, Києво-Святошинського району., організаторами якого стали Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міжнародний благодійний фонд «MANNA Worldwide» До участі в заході запрошені діти, з сімей, що перебувають на обліку фахівців із соціальної роботи центру та проживають у с.Забір’я, Музичі, Княжичі.
 • 26.05.2017 11:42:00

  Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи адміністрації.
 • 26.05.2017 11:00:00

  За ініціативи голови РДА та підтримки ради на зарплати медикам і вчителям виділено додатково 15 млн грн

  25 травня під час засідання ХХ сесії Києво-Святошинської районної ради було затверджено зміни до районного бюджету, ініційовані райдержадміністрацією. Сесія відбулася за участі голови райради Вадима Гедульянова, голови РДА Мирослави Смірнової, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, начальника фінуправління РДА Наталії Краснощокової, керівників управлінь і відділів РДА, апарату райради та голів місцевих рад і громадськості.
 • 26.05.2017 08:42:00

  Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

  24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.
 • 25.05.2017 15:51:00

  Голова Держенергоефективності представив для Bloomberg New Energy Finance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

  Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання  «Bloomberg New Energy Finance» у ході інтерв’ю. • 24.05.2017 17:57:00

  На зустріч людям!

  На запрошення Вишневого міського голови Дікова Іллі Валерійовича та з метою інформування громадян про актуальні вакансії на ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості 24.05.2017 року фахівці Києво-Святошинського районного центру зайнятості провели виїзну акцію центру зайнятості у м. Вишневе.
  У заході взяли участь представники міської ради, зайняті та незайняті мешканці міста, представники роботодавців . Громадяни зверталися з питань працевлаштування, надання їм допомоги у підборі роботи.
 • 24.05.2017 16:00:00

  ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

  Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів. Так, минулого тижня до програми приєдналося ще 14 нових ОСББ, які залучили близько 1,6 млн грн на енергоефективні заходи у своїх будинках. Позаминулого тижня також зареєстровано ще 14 ОСББ-учасників програми. Попит на програму з боку ОСББ стабільний і з початком літа, ідеального періоду для проведення робіт, він лише зростатиме.
 • 24.05.2017 13:46:00

  Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

  На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України. «Цього року Україна – почесний учасник широкомасштабної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО 2017 «Енергія майбутнього».
 • 24.05.2017 10:00:00

  «Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь» (інформаційний довідник)

  Усі рішення схвалені. Коли очікувати запровадження ЄС візового режиму для України?
  Рішення про запровадження безвізового режиму буде опубліковано та набере чинності через 20 днів після публікації в «Офіційному журналі ЄС» (цей час є об’єктивно необхідним для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України).
 • 23.05.2017 18:12:00

  До 80-річчя район приймав вітання від поважних гостей

  Під патронатом голови районної державної адміністрації Мирослави Смірнової та за підтримки районної ради 20 травня Києво-Святошинський район відсвяткував свій 80-літній ювілей. Особливу атмосферу створили гості, які долучилися до заходу, щоб привітати керівництво і жителів району, а саме: голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, депутат Верховної Ради України Олег Велікін, заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко, представники духовенства району та багато інших.
 • 23.05.2017 17:38:00

  Зміни до порядку надання субсидії

  До вашої уваги надаються методичні рекомендації до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”
 • 23.05.2017 11:16:00

  В Україні стартувала інформаційна кампанія щодо правил і переваг безвізового режиму

  У рамках всеукраїнської інформаційної кампанії про безвізовий режим із країнами Європейського Союзу запрацював новий сайт «Відкрий Європу». Мета кампанії – роз’яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону та перебування в ЄС, а також ознайомити з новими можливостями та перевагами, які надасть українцям безвізовий режим.
 • 22.05.2017 12:33:00

  Відкриття спортивного майданчика "STREET FIGHT" у Вишневому у день річниці району!

  Урочисте відкриття  спортивного майданчика «STREET FIGHT» відбулося 20 травня у рамках святкування 80-річчя Києво-Святошинського району під патронатом голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова та за сприяння голови Вишневої міської ради Іллі Дікова.
 • 22.05.2017 10:05:00

  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до населення району!

  На території Києво-Святошинського району спостерігається різке підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах, проте не зважаючи на численні застереження рятувальників - населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки та провокувати пожежі на відкритій території. Тепла та сонячна погода сприяє тому, що громадяни активно вирушають відпочивати на природу. Крім того, населення продовжує активно впорядковувати власні присадибні ділянки, спалюючи залишки минулорічної рослинності та сміття, і як наслідок збільшення кількості пожеж у природних екосистемах.
 • 21.05.2017 08:29:00

  Вшануймо память жертв політичних репресій!

  Щороку у третю неділю травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій – мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму ХХ століття. Цьогоріч – 80-ті роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937 -1938 років. У цей день ми згадуємо кожного, хто був необґрунтовано звинувачений у злочинах, був позбавлений рідної домівки і висланий на чужину, відправлений у виправно-трудові табори та тюрми, був знищений каральною системою.
 • 19.05.2017 17:00:00

  Проведено екскурсії пожежно-рятувальними підрозділами

  У рамках профорієнтаційної акції, що нині триває на Київщині, рятувальники проводять для всіх охочих екскурсії пожежно-рятувальними підрозділами. Завдяки подібним заходам молоді люди можуть на деякий час відчути себе вогнеборцями, спробувати смак цієї не легкої та ризикованої, але вкрай важливої роботи. А найближчим часом це дозволить їм прийняти правильне рішення та обрати собі майбутню професію.
 • 19.05.2017 16:48:00

  Меморандум про співпрацю

  19.05.2017 між Києво-Святошинським районним центром зайнятості, в особі в.о. директора Іванова Андрія Вікторовича та Громадською організацією «Міжнародний клуб ділових людей» (надалі ГО «МІЖНАРОДНИЙ КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ »), в особі її віце-президента Петрусенка Андрія Анатолієвича було підписано меморандум про співпрацю.