• 27.04.2017 12:37:00

  В РДА проведено конкурс «Кращий державний службовець»

  Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» інформує про проведення у квітні 2017 року Конкурсу серед державних службовців державного органу.
 • 27.04.2017 09:47:00

  У Києво-Святошинському районі відзначили річницю Чорнобильської трагедії

  26 квітня у районному будинку культури відзначили 31-шу річницю Чорнобильської катастрофи. У заході взяв участь заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік. Він передав слова подяки від голови РДА Мирослави Смірнової ліквідаторам, пожав міцного здоров’я, благополуччя, Божого благословення. Також у заході взяв участь заступник голови районної ради Олександр Однороманенко.
 • 27.04.2017 08:58:00

  Рятувальники нагадуть про дії населення при пожежі в міському громадському транспорті

  Негайно повідомте про пожежу водієві, спробуйте відчинити двері (використовуйте кнопку аварійного відкриття), застосувати для гасіння вогнища пожежі вогнегасник і підручні засоби. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! У тролейбусах і трамваях металеві частини можуть опинитися під напругою в результаті обгорання захисної ізоляції проводів. При заблокуванні дверей використовуйте для евакуації аварійні люки в даху, вікна. За необхідності вибийте обома ногами скло (або твердим предметом). Якщо Ви вдало, без серйозних травм звільнилися, то за можливості допоможіть тим, хто залишився в зоні вогню, в першу чергу дітям і людям похилого віку.
 • 26.04.2017 14:07:00

  КП «Київпастранс» запрошує на роботу

  КП «Київпастранс»  - одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах  України , соціальний перевізник № 1. Підприємство   є власністю територіальної громади міста Києва, на  якому працює майже 10 тисяч працівників. 26 квітня 2017 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості спільно з Комунальним підприємством «Київпастранс» , з метою сприяння укомплектування вакансій з числа безробітних осіб була проведена презентація роботодавця.
 • 26.04.2017 10:53:00

  Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

  Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні.
 • 26.04.2017 09:27:00

  Дорогі українці!

  Чорнобиль - це біль народу і героїзм його звичайних людей. Минає 31 рік із часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка призвела до найбільшої в історії людства соціально-екологічної атомної катастрофи. Внаслідок вибуху реактора і радіаційного забруднення колосальних територій постраждали мільйони людей. Сотні тисяч були змушені покинути свої домівки, тікаючи від нищівної дії радіації, багато хто втратив здоров’я і життя, рятуючи не тільки свій дім і свою країну, - рятуючи світ.
 • 24.04.2017 11:26:00

  Українська дзюдоїстка, вишнівчанка Світлана Ярьомка здобула «срібло» на чемпіонаті Європи у Варшаві

  Світлана Ярьомка (+78 кг) виборола срібну нагороду чемпіонату Європи з дзюдо у Варшаві! Вітаємо нашу землячку, чудову спортсменку  з чудовим виступом на континентальній першості!
 • 21.04.2017 18:29:00

  В РДА представили проект Жорнівського терцентру соціального обслуговування

  Як відомо, за дорученням голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової було розпочато розробку проекту сучасного територіального центру соціального обслуговування громадян на базі старої амбулаторії у Жорнівці.
 • 20.04.2017 18:41:00

  Сприяємо зміцненню обороноздатності кордонів України!

  З метою організації співпраці Києво-Святошинського районного центру зайнятості з Державною прикордонною службою України щодо добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом, 19 квітня 2017 року був проведений інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО,  де саме презентувалася контрактна служба у прикордонних військах.
 • 20.04.2017 13:30:00

  27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

  27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності -  III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
  Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент. Це шлях не лише до енергонезалежності, а й активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України загалом.
 • 20.04.2017 09:49:00

  Національна поліція Києво-Святошинського району потребує кваліфікованих кадрів

  Для того щоб, підібрати осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки за відповідною вакантною посадою, під час проведення конкурсу на службу в поліцію, у випадках, передбачених Законом України «Про Національну поліцію» від 02.07.2017 № 580-viii, начальникам територіальних підрозділів ГУНП області направлені доручення про співпрацю з центрами зайнятості. 19 квітня 2017 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено презентація роботодавця.  Метою даного заходу стала гостра потреба у відборі кадрів до Національної поліції Київської області.
 • 19.04.2017 17:55:00

  Для потреб Дмитрівки за районні кошти придбано новий трактор!

  18 квітня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич презентували придбаний за кошти районного бюджету новий потужний трактор, який був давно необхідний для вирішення житлово-комунальних потреб громади.
 • 19.04.2017 17:40:00

  «Як розпочати свій бізнес»

  Якщо Ви отримали статус безробітного, у Вас є шанс за допомогою центра зайнятості стати бізнесменом», - ці слова знову лунають на інформаційному семінарі «Як розпочати свій бізнес», який був проведений для безробітних 19 квітня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості сумісно з представницею проектного офісу ГО «ЛІГА розвитку наук» Хвалигіною Ольгою.
 • 19.04.2017 13:37:00

  Рятувальники застерігають! Обережно - ртуть!

  Ртуть - метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення - 38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

  З попаданням до організму людини через органи дихання, ртуть акумулюється та залишається там на все життя.

  Встановлено максимально припустиму концентрацію парів ртуті: для житлових, дошкільних, учбових і робочих приміщень - 0,0003 мг/м3; для виробничих приміщень - 0,0017 мг/м3. Концентрація парів ртуті в повітрі понад 0,2 мг/м3 викликає гостре отруєння організму людини.

  Симптоми гострого отруєння проявляються через 8-24 години: починається загальна слабкість, головна біль та підвищується температура; згодом - болі в животі, розлад шлунку, хворіють ясна.

  Хронічне отруєння є наслідком вдихання малих концентрацій парів ртуті протягом тривалого часу. Ознаками такого отруєння є: зниження працездатності, швидка стомлюваність, послаблення пам'яті і головна біль; в окремих випадках можливі катаральні прояви з боку верхніх дихальних шляхів, кровотечі ясен, легке тремтіння рук та розлад шлунку. Тривалий час ніяких ознак може й не бути, але потім поступово підвищується стомлюваність, слабкість, сонливість; з'являються - головна біль, апатія й емоційна нестійкість; порушується мовлення, тремтять руки, повіки, а у важких випадках - ноги і все тіло. Ртуть уражає нервову систему, а довгий вплив її викликає навіть божевілля.  Перша допомога при отруєнні парами ртуті:
  При важких гострих отруєннях через рот негайно промийте шлунок водою з 20-30 гр. активованого вугілля, або білковою водою (збитий з водою яєчний білок), після чого дайте молоко, а потім проносне.
  При гострих отруєннях вивести постраждалого із зони ураження, забезпечити повний спокій, потім госпіталізувати.
  При легкій, початковій формі не контактувати з ртуттю 3-4 тижні і забезпечити лікування в стаціонарних умовах.
  Захист − промислові фільтруючі протигази марки “Г”, респіратор протигазовий РПГ-67-Г.  Дії населення при розливі ртуті в приміщенні
  Якщо в приміщенні розбито ртутний градусник:

  виведіть з приміщення всіх людей, у першу чергу дітей, інвалідів, людей похилого віку;
  відчиніть настіж усі вікна у приміщенні;
  максимально ізолюйте від людей забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;
  захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов'язкою;
  негайно починайте збирати ртуть: збирайте спринцівкою великі кульки і відразу скидайте їх у скляну банку з розчином (2 г перманганату калію на 1 літр води), більш дрібні кульки збирайте щіточкою на папір і теж скидайте в банку. Банку щільно закрийте кришкою. Використання пилососу для збирання ртуті - забороняється.
  вимийте забруднені місця мильно-содовим розчином (400 грамів мила і 500 грамів кальцинованої соди на 10 літрів води) або розчином перманганату калію (20 грамів на 10 літрів води);
  зачиніть приміщення після обробки так, щоб не було сполучення з іншими приміщеннями і провітрюйте протягом трьох діб;
  утримуйте в приміщенні, по можливості, температуру не вище 18-200С для скорочення термінів обробки протягом проведення всіх робіт;
  вичистіть та промийте міцним, майже чорним розчином марганцівки підошви взуття, якщо ви наступили на ртуть.


  Якщо ртуті розлито більше, ніж у градуснику

  зберігайте спокій, уникайте паніки;
  виведіть з приміщення всіх людей, надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку - вони підлягають евакуації в першу чергу;
  захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов'язкою;
  відчиніть настіж усі вікна ;
  ізолюйте максимально забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;
  швидко зберіть документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі;
  вимкніть електрику та газ, загасіть вогонь у грубах перед виходом з будинку;
  негайно викликайте фахівців через місцевий державний орган з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. У крайньому випадку - зателефонуйте в міліцію.
  Боротьба з великою кількістю ртуті та її парів дуже складна. Хіміки називають її демеркуризацією.  Демеркуризація має проводитись двома способами:

  хіміко-механічним - механічний збір кульок ртуті з подальшою обробкою забрудненої поверхні хімічними реагентами (після такого способу обробки приміщення потребує посиленого провітрювання);
  механічним - механічний збір кульок ртуті з поверхні з наступною заміною підлоги, штукатурки або капітальним ремонтом будівлі (цей спосіб може застосовуватися разом з хіміко-механічним).


  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області.
 • 18.04.2017 18:15:00

  Охорона здоров'я у Києво-Святошинському районі вийшла на якісно новий рівень за 2016 рік

  Відбулася апарата нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика та Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів РДА, а також керівників органів місцевого самоврядування.
 • 16.04.2017 06:00:00

  Щиро вітаю із Воскресінням Христовим!

  Великдень – це свято радості, добра і світла, яке об'єднує християн з усього світу, бо віра не має меж і кордонів, вона більша за нас самих – більша за страх, сумніви, біль, переживання. Віра рятує, коли нам важко, вона надихає, коли ми щасливі, і дарує мужність розділити радість з ближніми.
 • 14.04.2017 16:43:00

  «Оперативний підбір необхідних кадрів Києво-Святошинського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго»

  Прискорення укомплектування кадрами підприємств, установ, організацій – першочерговий акцент роботи Києво-Святошинського районного центру зайнятості. Завдяки налагодженій співпраці роботодавці району отримують всі необхідні послуги, а безробітні – роботу.
 • 14.04.2017 10:22:00

  У чистий четвер з чистими намірами і добрими справами

  Чистий четвер 13 квітня відбувся особливо у Києво-Святошинському районі. Кожна місцева громада цей день світла і чистоти провела за благоустроєм і прибиранням території. Колектив райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою відвідав Святопетрівське. Разом, однією командою посадили молоді деревця у сквері біля сільської ради. Згодом долучився і голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов. Зробили багато корисної роботи на благо громади села.
 • 14.04.2017 09:44:00

  Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час святкування Великодня

  Вже зовсім скоро віряни відзначатимуть Великдень. Це свято пов’язане не тільки зі службою і освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок.
  Шановні громадяни!
 • 13.04.2017 10:11:00

  День охорони праці у 2017 році

  Відповідно до Указу Перзидента від 18.08.2006 № 685/2006 День охорони праці в Україні відзначається щорічно 28 квітня на  Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього для охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».