• 31.07.2017 12:00:00

  ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО НОВОГО?

  З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.
 • 31.07.2017 10:29:00

  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА БОЯРКА, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ

  Просимо терміново, до 5 серпня  2017 року прийти до Територіального центру соціального обслуговування за адресою: м. БОЯРКА, вул. ДЕЖНЬОВА, 62 та подати ЗАЯВУ для перерахування частини невикористаної субсидії (повернення коштів). При собі мати особовий рахунок на соціальні виплати відкритий в банківській установі або виплата коштів через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».
 • 31.07.2017 09:17:00

  Петро Порошенко підписав Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

  28 липня Глава держави підписав довгоочікуваний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».
  «Цей Закон запроваджує в Україні обов’язковий облік тепла і води. Завдяки цьому споживач платитиме лише за використані ресурси, а монополіст  вже не зможе перекладати на споживача необґрунтовані понаднормові втрати. Крім цього, облік дозволить  контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води. Це, у свою чергу, впливатиме на зменшення рахунків за комунальні платежі», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність.

 • 28.07.2017 12:00:00

  З 1 СЕРПНЯ КІЛЬКІСТЬ ДОСТУПНИХ ЛІКІВ ЗБІЛЬШИТЬСЯ

  З 1 серпня перелік препаратів, що входять до урядової програми «Доступні ліки»,  збільшиться до 199 (раніше до програми були включені 157 препаратів). Це препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування хронічних захворювань. Їх можна отримати в аптеці за рецептом лікаря безкоштовно або з незначною доплатою.
 • 27.07.2017 17:10:00

  Смірнова Мирослава: У Шпитьках ми побачили розквіт і благополуччя - це результат спільної роботи попри популістські заяви і звинувачення

  27 липня відбулося виїзне засідання колегії Києво-Святошинської районної державної адміністрації у селі Шпитьки за участі голови РДА Мирослави Смірнової, голови райради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, заступника голови райради Олександра Однороманенка, членів колегії, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА, ЗМІ.
 • 27.07.2017 14:10:00

  Цього тижня Держенергоефективності відшкодувало 13 млн грн. за «теплими кредитами»

  Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн. здійснило Держенергоефективності в рамках Урядової програми «теплих кредитів». Так, 25 липня з держбюджету перераховано 7,2 млн грн. компенсацій тим, хто купував енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла.
 • 27.07.2017 13:11:00

  Понад 20 «теплих кредитів» видано для ОСББ та ЖБК цього тижня за Урядовою програмою з утеплення житла

  У липні попит ОСББ на "теплі кредити" триває. Так, цього тижня учасниками Урядової програми стали 23 ОСББ/ЖБК. Вони залучили на енергоефективні заходи 3,8 млн. гривень. «Популярність програми у літню пору легко пояснюється. Це найоптимальніший період для термомодернізації будівель та підготовки до опалювального періоду.  Як бачимо, найбільша активність у питанні утеплення житла спостерігається серед ОСББ. Це і не дивно, тому що учасники вбачають вигоду. Першочергово – це гарантована державна фінансова допомога, що дозволяє заощадити половину і більше коштів при впровадженні енергоефективних заходів», –   зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
 • 27.07.2017 09:46:00

  Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі РДА

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.
  За результатами тестування, розв'язання ситуаційних завдань та проведеної з кандидатами співбесіди, переможцем конкурсу стала
  Царюк Наталія Сергіївна.

 • 26.07.2017 08:05:00

  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян району щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі

  Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Такі дії є вкрай небезпечними, адже при 4 чи 5 класі пожежної небезпеки достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!
  Особливо гострою є проблема виникнення загорянь на сміттєзвалищах, адже саме ці пожежі викликають суспільний резонанс та несуть загрозу життєдіяльності населення і значно погіршують екологічний стан навколишнього середовища через виділення шкідливих продуктів горіння.
 • 25.07.2017 14:45:00

  Будуємо тісну взаємодію з роботодавцями

  24 липня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч в.о. директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрія Іванова з керівником ТОВ «Металеві меблі» Михайлом Солом’яним, в ході розмови обговорили можливі шляхи співпраці та налагодження ділових стосунків.
 • 25.07.2017 09:06:00

  «Вишивана моя Україна»

  20 липня 2017 року карта «Вишивана моя Україна» перебувала в управлінні Державної казначейської служби України у Києво-Святошинському районі Київської області. Казначеї  управління Державної казначейської служби України у Києво-Святошинському районі Київської області підтримали Всеукраїнську  акцію «Вишивана моя Україна», зініційована  Державною казначейською службою України з нагоди 25-річчя незалежності України.
 • 24.07.2017 17:31:00

  За сприяння голови РДА у Хотові встановлено два нових дитячих майданчики

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відвідала Хотів з робочим візитом 21 липня. У селі за кошти районного бюджету за пропозицією РДА були встановлені два сучасних дитячих майданчики.
  Разом оглянули обидва майданчики, один із яких розташували у зоні відпочинку біля озера Круглик.
 • 24.07.2017 14:40:00

  Уряд проводить капітальний ремонт країни

  19 липня Кабінет Міністрів відзвітував про результати роботи за перше півріччя і оприлюднив пріоритети на наступні шість місяців. Головна мета роботи уряду Володимира Гройсмана залишається незмінною – трансформувати економічні успіхи в підвищення якості життя українських громадян. Підґрунтя для проведення масштабних соціальних реформ вже створене. Уперше уряд Володимира Гройсмана підготував:
 • 24.07.2017 09:07:00

  Реконструкція Хотівського садочка вже на завершальному етапі - Мирослава Смірнова

  21 липня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова оглянула ремонтні роботи, які наразі відбуваються у дитячому яслах-садочку "Струмочок" у Хотові. На реконструкцію будівлі були виділені кошти з районного бюджету.
  "Це наш перший і дуже успішний масштабний проект у районі.
 • 22.07.2017 16:40:00

  Голова РДА перевірила хід ремонтних робіт харчоблоку у Боярському колегіумі

  19 липня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відвідала Боярський колегіум, перевіривши, як просувається капітальний ремонт харчоблока.
 • 21.07.2017 14:28:00

  Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

  20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».
 • 20.07.2017 12:32:00

  СМІРНОВА МИРОСЛАВА: СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ – СТІЛЬКИ ПРОБЛЕМ

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова спільно із заступником начальника ГУ Національної поліції в Київській області Романом Козьяковим провела виїзний прийом громадян у Вишнівській школі №2 за участі громадськості району та представників ЗМІ.
 • 20.07.2017 08:43:00

  Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

  Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.
 • 19.07.2017 17:41:00

  За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

  З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.
 • 19.07.2017 16:20:00

  Адресна матеріальна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА

  19 липня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.