• 03.04.2017 12:36:00

  Зустріч учнів з працівниками пожежно-рятувальної частини

  В рамках тижня "Безпеки життєдіяльності" в Боярській ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1  відбулася зустріч учнів 6-х класів з працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №51. Зустріч мала як профілактично-попереджувальний так і профорієнтаційний характер. Школярі дізналися багато цікавої інформації про пожежну машину, її комплектування, роботу пожежної та аварійно-рятувальної техніки, а також були проінформовані про важливість дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.
 • 03.04.2017 12:27:00

  День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування

  31 березня 2017 року за участю голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана відбувся день відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування.
  Аудиторія запрошених налічувала понад 500 осіб: представників студентської організації НУБіП, випусків загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. Серед них 12 лідерів учнівського самоврядування Києво-Святошинської районної організації дітей.
 • 31.03.2017 15:00:00

  Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень

  Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень:
 • 31.03.2017 14:08:00

  Відкриття меморіальної дошки випускнику Боярського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

  27 березня в Боярському НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст. №3» вшановували світлу пам’ять загиблого 27 березня 2016 року випускника школи, воїна АТО – Дерев’янка Станіслава Анатолійовича. За ініціативи навчального закладу та підтримки Боярської міської ради відбулась церемонія відкриття  меморіальної дошки пам’яті героя, що віддав своє життя за незалежність нашої країни та світле майбутнє українського народу.
 • 31.03.2017 13:58:00

  Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива

  29 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Хельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у Північно-балтійській біоенергетичній конференції. Ключовими темами заходу стали політика заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними видами палива та розвиток ринків біомаси, високоефективної когенерації, біопалива.
 • 31.03.2017 12:54:00

  Що таке африканська чума свиней та як з нею боротися?

  інші засоби, які ефективно знезаражують збудник АЧС. При можливості встановити параформалінову камеру для дезінфекції одягу та супутнього інвентарю. Також стане в пригоді утилізатор для знешкодження побічних продуктів тваринного походження.
 • 31.03.2017 10:18:00

  Роз'яснення щодо Е-декларування

  Інформуємо суб’єктів декларування про порядок та строки подання електронних декларацій, забезпечення інформаційної підтримки для комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку.
 • 31.03.2017 08:52:00

  Акція «Посади дерево» відбулася у Гореничах!

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова взяла участь в акції «Посади дерево», яка відбулася у Гореничах. Директор ветеранської організації Василь Олефіренко, директор Гореницької школи Людмила Іванюк, завідувач Гореницького дитячого садочка Любов Баланівська, директор сільського будинку культури Алла Курганська, ініціативні мешканці села разом із учнями Гореницької школи на чолі з депутатом районної ради Тамарою Бігун вирішили облагородити узбіччя дороги на Бишів та висадити молоді саджанці. На запрошення Тамари Бігун до ініціативи приєдналася Мирослава Смірнова.
 • 30.03.2017 17:59:00

  Налагодження тісної співпраці з роботодавцями!

  Налагодження тісної співпраці з роботодавцями - це найважливіша передумова якісного вирішення головного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятого населення. Взаємодія з роботодавцями вже давно переросла в систему соціального партнерства.
  29 березня 2017 р. на запрошення Києво-Святошинського РЦЗ відбулася робоча зустрiч із директором ПП "Трансоіл Груп"  Боярченковим Миколом Миколаєвичем.
  В.о. директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості        А. Іванов зазначив, що отримання компенсації єдиного соціального внеску протягом року для роботодавця - це фінансова зацікавленість у створенні нового робочого місця, а для безробітного – реальна можливість працевлаштування. Ознайомив з Порядком компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, категоріями безробітних, які належать до соціально незахищених категорій населення. Обговорили порядок подання звітності 3-ПН (наявність вакансій) у встановленому порядку відповідно до законодавства.
  Учасники зустрічі обговорили основні аспекти щодо співробітництва та домовилися про участь підприємства у заходах Києво-Святошинського районного центру зайнятості.
 • 30.03.2017 13:13:00

  «Урок реального трудового життя для школярів»

  Для свідомого вибору учнівською молоддю майбутньої професії, сприяння у формуванні мотивації до вибору професійної діяльності та знайомства зі світом актуальних професій 29 березня 2017 року спеціалістами Київського обласного центру зайнятості та Києво-Святошинського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід в Боярському навчально-виховному комплексі "Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" з метою активізації профорієнтаційної роботи в рамках проведення «Уроку реального трудового життя для школярів».
 • 29.03.2017 17:20:00

  Зустріч з Героєм: Мирослава Смірнова зустрілася з очільником ліцею Богуна Ігорем Гордійчуком

  Сьогодні відбулася особлива зустріч – голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова зустрілася з Героєм України, генералом-майором Збройних сил України, офіцером Головного командного центру Генерального штабу України, ректором Військового ліцею імені Івана Богуна, Ігорем Гордійчуком. Також до зустрічі долучився військовий комісар району Олег Гончарук.
 • 29.03.2017 10:04:00

  Обмін досвідом

  28 березня до Києво-Святошинського районного центру зайнятості з робочим візитом завітали заступник директора Київського обласного центру зайнятості Квітка Світлана Миколаївна, керівник групи експертів з розробки стратегії розвитку м. Білої Церкви Атаманчук Назарій Васильович та радник голови Білоцерківської РДА.
 • 29.03.2017 09:56:00

  Я МАЮ ПРАВО

  З метою підвищення правової освіти населення, підтримки всеукраїнського проекту «Я маю право» Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області інформує.
 • 28.03.2017 16:23:00

  МИРОСЛАВА СМІРНОВА: ЧЕКАЮ ВІД ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЙ У ЦЬОМУ РОЦІ

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика та Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів РДА та апарату РДА.
  Під час робочого засідання розглянули звіт про роботу управління статистики Києво-Святошинського району у 2016 році, з яким виступила начальник управління Ольга Новицька.
 • 28.03.2017 16:03:00

  Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет?

  Найбільший шанс натрапити на вибухонебезпечний предмет - працюючи на городі під час господарських робіт чи просто прогулюючись по лісі. І це цілком ймовірно, адже воєнні дії під час Великої Вітчизняної війни проходили чи не по усій території Київської області. Війна закінчилася 70 років тому, але тим не менше, громадянами все частіше знаходяться «страшні відголоски» Другої Світової війни.
 • 27.03.2017 18:54:00

  Пам’яті Героїв Небесної Сотні та героїв АТО - Мирослава Смірнова, Вадим Гедульянов та Олександр Зарубін урочисто відкрили меморіал у Боярці

  За участі голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової, голови районної ради Вадима Гедульянова, Боярського міського голови Олександра Зарубіна, керівників районних та міських громадський організацій, активної громади відбулося відкриття меморіалу Героям Небесної Сотні та героям АТО у парку Перемоги у Боярці. Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих героїв. А сам пам'ятний знак освятив протоієрей Дмитро Присяжний.
 • 27.03.2017 13:21:00

  Забезпечення пошукачів роботи гідною роботою, а роботодавця – кваліфікованими кадрами

  Києво-Святошинський районний центр зайнятості активно працює над вирішенням головного завдання служби зайнятості – забезпечення пошукачів роботи гідною роботою, а роботодавця – кваліфікованими кадрами.
  Сьогодні 27.03.2017р. відбулась робоча зустріч керівників Києво-Святошинського районного центру зайнятості з підполковником  поліції, Євтушенком Валерієм Вікторовичем, Києво-Святошинського районного відділу поліції ГУ МВС України у Київській області щодо напрацювання спільних дій з добору претендентів на службу в поліції.
 • 27.03.2017 11:58:00

  Сергій Савчук: Український ринок проектів з відновлюваної енергетики цікавий для інвесторів з Туреччини

  23 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній: Global Investment Holdings – потужною інвестиційною компанією, серед основних напрямів роботи чимале місце займає відновлювана енергетика, а також Tres Energy, що інвестує та реалізує проекти з когенерації та тригенерації.
 • 24.03.2017 10:03:00

  Голова РДА прозвітувала перед громадою про результати роботи у 2016 році

  23 березня відбулося виїзне засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації у Дмитрівському будинку культури, під час якого голова РДА Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2016 році. У засіданні також взяли участь голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, його заступник Дмитро Гусятинський та депутат райради Владислав Данченко.
 • 24.03.2017 09:15:00

  Сергій Савчук: Парламент прийняв законопроект, який дозволить ЕСКО-компаніям інвестувати в утеплення бюджетних установ в Україні

  23 березня, на засіданні Парламенту прийнято у другому читанні законопроект № 4549 щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ. Свої голоси «за» віддали 228 народних депутатів України.