• 10.05.2017 16:00:00

  Щеплення – єдиний оберіг!

  Всесвітній тиждень імунізації, який проводиться в останній тиждень квітня, покликаний сприяти більш активному використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб. Імунізація рятує мільйони життів і отримала широке визнання в якості одного з найдієвіших і витратоеффективних заходів в області охорони здоров’я. На сьогоднішній день у світі все ще налічується 19,4 мільйони невакцинованих або недостатньо вакцинованих дітей.
  Останні кілька років серед населення України відзначається велике занепокоєння з приводу щеплень і навіть страх перед ними. Як наслідок, рівень відстрочки або відмови від вакцинації в нашій державі набагато вищий, ніж у більшості країн світу.
 • 10.05.2017 15:41:00

  Хода до Дня Перемоги - керівництво району вшанувало пам'ять захисників України у Другій світовій війні

  72-гу річницю Перемоги у Києво-Святошинському районі відзначили у Боярці надзвичайно тепло, патріотично та емоційно. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова райради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, військовий комісар району Олег Гончарук, голова Києво-Святошинської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України Анатолій Пастовенський, Боярський міський голова Олександр Зарубін взяли участь в урочистій ході разом із ветеранами, учасниками АТО та іншими жителями району. Разом поклали квіти до монументу Перемоги, віддавши шану тим, хто у роки Другої світової війни боровся за Україну. Очолили колону вихованці ліцею імені Івана Богуна.
 • 10.05.2017 11:26:00

  Голова РДА разом із громадою Софіївської Борщагівки взяла участь у ході до Дня Перемоги

  Софіївська Борщагівка 9 травня разом із керівництвом району і села відзначила День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У пам'ятній ході взяли участь голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, депутат районної ради, настоятель храму Парафії Казанської Божої Матері Володимир Табачин, начальник районного відділу поліції Валерій Євтушенко, військовий комісар району Олег Гончарук, Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, ветерани, учасники АТО, школярі та небайдужі мешканці села.
 • 10.05.2017 08:36:00

  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області попереджає громадян про своєчасне інформування щодо виявлення вибухових пристроїв

  Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:
  - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території;
  - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки;
  - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятори тощо);
  - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань;
  - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці.

 • 09.05.2017 16:09:00

  У Києво-Святошинському районі у 72-гу річницю Перемоги урочисто відкрили обеліск пам’яті

  Сьогодні, у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, військовий комісар району Олег Гончарук, Мироцький сільський голова Олександр Деревинський разом із громадою села урочисто відкрили обеліск пам’яті на честь усіх тих, хто боровся заради миру в рідному селі, – воїнів, які загинули у боях Другої світової війни. Також у заході взяв участь Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Проте цей обеліск не тільки є символом часів Другої світової війни, він є символом боротьби українського народу, тих мужніх чоловіків і жінок, які нині захищають наші кордони.
 • 09.05.2017 08:25:00

  З Днем Перемоги!

  Ця Перемога була здобута ціною величезних жертв багатьох народів світу. Минають роки, проте пам’ять про страшну трагедію жива. Біль втрати та радість такого очікуваного миру для багатьох українських сімей стали тотожними почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів під час тяжких оборонних та наступальних військових операцій і партизанських рейдів, у підпільній боротьбі, в окупації та концтаборах.
  Я дякую ветеранам за мир, який вони подарували не тільки Україні, а й усьому світові. За те, що як би важко не було, вони вистояли і здобули перемогу, не втрачаючи віри.
 • 08.05.2017 09:00:00

  День пам'яті та пам'яті та примирення

  Саме у цей день 72 роки назад капітулювала нацистська Німеччина, що і знаменувало перемогу над нацизмом у всьому світі. Тож, українці, вшануймо разом подвиг українського народу, його внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, а також усіх борців проти нацизму.
  Вічна пам'ять тим, хто віддав життя за мир.
  Памятаємо, перемагаємо
 • 07.05.2017 10:30:00

  Під патронатом голови РДА успішно відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений Дню Перемоги

  У приміщенні нещодавно відремонтованої за кошти районного бюджету Дитячо-юнацької спортивної школи Києво-Святошинського району 6 травня відбувся XXIII Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо під патронатом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової та за підтримки міського голови Вишневого Іллі Дікова. Турнір приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 • 06.05.2017 17:38:00

  Мирослава Смірнова: Моє завдання – не дати маніпулювати людьми та їхньою свідомістю тим, хто лобіює виключно бізнес-інтереси та займається політичним популізмом

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова 5 травня розглянула звернення депутата райради Сергія Заблоцького та представника громади міста Вишневого Дмитра Власюка, з яким до неї під час особистого прийому звернулася голова Громадської ради Ольга Квасова, щодо земельної ділянки у Вишневому в межах вулиць Святошинська та Машинобудівників та видачі на неї містобудівної документації.
 • 05.05.2017 11:30:00

  6 травня відбудеться Всеукраїнський турнір з дзюдо!

  Під патронатом голови РДА Мирослави Смірнової 6 травня відбудеться Всеукраїнський турнір з дзюдо! Долучайтеся!
 • 04.05.2017 12:05:00

  ТОВ«Олімп-2008» запрошує на роботу

  ТОВ«Олімп-2008» - провідний виробник пет-тари в Україні. Багаторічний досвід роботи та репутація підприємства сформували високий рівень довіри до клієнтів, тому 04 травня 2017 року для оперативного та якісного задоволення потреб у підборі кадрів Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено презинтацію вакансії для ТОВ«Олімп-2008». Такий захід став хорошою нагодою для безробітних громадян поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем, отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять.
 • 04.05.2017 12:05:00

  ТОВ«Олімп-2008» запрошує на роботу

  ТОВ«Олімп-2008» - провідний виробник пет-тари в Україні. Багаторічний досвід роботи та репутація підприємства сформували високий рівень довіри до клієнтів, тому 04 травня 2017 року для оперативного та якісного задоволення потреб у підборі кадрів Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено презинтацію вакансії для ТОВ«Олімп-2008». Такий захід став хорошою нагодою для безробітних громадян поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем, отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять.
 • 03.05.2017 18:09:00

  Мирослава Смірнова: Від місцевої влади громадяни сьогодні очікують на допомогу і підтримку

  У Києво-Святошинській РДА відбувся насичений прийом громадян. Голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова особисто поспілкувалася з києво-святошинцями. Разом обговорили наболілі проблеми та можливі шляхи їх вирішення.
 • 03.05.2017 17:53:00

  Держенергоефективності спільно з місцевими органами влади започатковує масштабне впровадження енергоменеджменту у бюджетних установах

  Голови облдержадміністрацій та міських рад взяли на себе зобов’язання впроваджувати системи енергоменеджменту у школах, дитсадках, лікарнях та інших бюджетних закладах. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Про це йдеться у Меморандумах, підписаних сторонами у ході III Форуму енергоефективного партнерства.
 • 03.05.2017 08:59:00

  За підтримки голови РДА у Києво-Святошинському районі відбувся турнір з боксу!

  За участі керівництва Києво-Святошинського району 29 квітня відбувся районний турнір з боксу у Боярці.
  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов урочисто відкрили захід, побажавши усім учасникам турніру успіху.
  Крім того, у заході взяли участь заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, депутат районної ради Вячеслав Отрішко, заступник Боярського міського голови Тетяна Кочкова, а також спротсмени та активні жителі нашого району.
 • 29.04.2017 10:38:00

  Лідер року - 2017

  За ініціативи лідерів учнівського самоврядування, вперше, на честь 10 річниці створення районної організації дітей (РОД), 27 квітня 20217 року у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся районний конкурс «Лідер року – 2017». Організатори конкурсу ставили на меті сприяння підтримки та розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху в районі, виявлення та поширення сучасних ефективних технологій організації та удосконалення змісту діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді, стимулювання лідерських якостей підростаючого покоління.
 • 29.04.2017 09:51:00

  Голова РДА та голова райради долучилися до акції "Зробимо Україну чистою"

  Співробітники Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою долучилися до акції "Зробимо Україну чистою". Благоустрій територій та висадка дерев відбулися у Віті-Поштовій.
  Також до акції долучилися голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов та депутат райради Євген Спіров.
 • 28.04.2017 17:33:00

  Семінар заступників директорів навчальних закладів Києво-Святошинського району

  Виїзні семінари – це педагогічна платформа, яка успішно поєднує багаторічні освітні традиції і сучасні інноваційні підходи у підвищенні професійної майстерності педагогічних працівників. 26 квітня 2017 року відбувся виїзний семінар заступників директорів з виховної роботи  навчальних закладів Києво-Святошинського району. Учасники заходу відвідали історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомишль» та були вражені автентичною виставкою ікон, предметів побуту, фотогалереєю української інтелігенції, поринувши у світ української історії.
 • 28.04.2017 15:42:00

  Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

  Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».
 • 28.04.2017 08:57:00

  Члени колегії затвердили пропозиції РДА щодо збільшення видатків на соціальну сферу

  Відбулося засідання колегії Києво-Святошинської районної державної адміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації Артема Кошика і Михайла Лєзніка, заступника голови районної ради Олександра Однороманенка, членів колегії, голів сільських, селищної, міських рад, керівників структурних підрозділів адміністрації та служб району.