• 29.05.2012

  СУМНА СТАТИСТИКА ВІДПОЧИНКУ НА ВОДІ

  Щороку на території Києво-Святошинського району під час відпочинку на воді гинуть люди, а найстрашніше коли серед них діти. За останні 5 років кількість загиблих на воді склала більше 50 чоловік. Якщо розглядати по роках маємо таку картину:
 • 27.05.2012

  Святкування 75 років Києво-Святошинського району у Вишневому

  Неймовірне дійство відбулось сьогодні у м. Вишневому Київської області. Сьогодні тут відмічали ювілейну дату - 75 років Києво-Святошинського району. З самого ранку місцеві жителі і гості міста під пісні народних та фольклорних колективів мали змогу придбати та скуштувати багато солодощів і безліч різноманітних домашніх страв серед яких до речі був проведений конкурс. Перемогу вибороли жителі села Лісники!
 • 26.05.2012

  БЛАГОСЛОВЕННЯ ВИСОКОГО БЕРЕГА

  У другу неділю травня боярські туристи традиційно зустрічаються на Високому березі ріки Ірпінь, щоб відкрити новий туристичний сезон. От і 12 - 13 травня тут щільно громадилися намети, смачно тягнуло димком від табірних багать, і по-літньому жарке сонце віддзеркалювалося у гітарних струнах, голосами яких, здавалося, бриніло саме повітря…
 • 24.05.2012

  У ПЕТРІВСЬКОМУ ВСТАНОВИЛИ ПОГРУДДЯ ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ

  22 травня, у день річниці перепоховання Великого Кобзаря, у Петрівському відбулося відкриття погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку. Ця знаменна подія зібрала на шкільному подвір'ї сільської школи, де, власне, і встановлено пам'ятник, широкий загал. Учасниками заходу стали маленькі та дорослі жителі Петрівського та, звісно, ті, хто доклав максимальних зусиль, аби ця подія в селі відбулася.
 • 23.05.2012

  Дозвільний центр

  Сьогодні Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та Голова Києво-Святошинської адміністрації Олександр Заєць відкрили новий, сучасний дозвільний центр. Цей центр дає змогу отримувати дозвільні документи не тільки підприємцям Києво-Святошинського району а й всієї Київської області.
 • 23.05.2012

  Діти не залишаться без уваги

  Складний та напружений графік роботи  не став на заваді для добрих справ. Голова Києво-Святошинської адміністрації Олександр Заєць та Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк завітали в центр соціально-психологічної реабілітації «Отчий дім»
 • 23.05.2012

  Закладений камінь у майбутнє

  Мрії дітей сиріт стають реальністю. Сьогодні у с. Личанка Київської області завдяки соціальній політиці і прагненню покращити життя знедолених дітей та дітей сиріт, Губернатор Київської обл. Анаторій Присяжнюк та голова Києво-Святошинської адміністрації Олександр Заєць заклали перший камінь у будівництві дитячих будинків сімейного типу.
 • 22.05.2012

  У Вишневому відкрився перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування

  Сьогодні у Києво-Святошинському районі а саме у м. Вишневому Київської області відбулась майже історична подія. Сьогодні тут відкрився перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування. На будівництво заводу пішов майже рік і 120 млн. грн.
 • 21.05.2012

  26 травня 2012 року у м. Вишневе відбудеться святкування присвячене 75 річниці утворення Києво-Святошинського району

  26 травня 2012 року у м. Вишневе відбудеться святкування присвячене 75 річниці утворення Києво-Святошинського району
 • 16.05.2012

  МЕДИКИ РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЄВРО-2012

  Основним завданнями медичної служби Києво-Святошинського району є надання медичної допомоги населенню, від своєчасності та якості якої залежить життя, а у подальшому - стан здоров'я, процес реабілітації й повернення людини до активного життя.
  Менше місяця залишилось до визначної міжнародної спортивної події -ЄВРО-2012.
 • 15.05.2012

  ПЕТРО МЕЛЬНИК: "ВКЛОНІМОСЬ НАШИМ МАТЕРЯМ"

  У Мироцькому відбулось святкування День матері, яке цього року відзначалося 13 травня. У актовій залі сільського клубу лунали вітальні слова як від сільського голови Ольги Джус, так і від почесного гостя свята - народного депутата України Петра Мельника.  
 • 15.05.2012

  З РОДИНИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ДЕРЖАВА

  15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім'ї - свято, покликане об'єднати родини для вирішення власних проблем. Саме сім'я завжди була, є і буде хранителькою духовних цінностей, культури та спадкоємності поколінь - адже в ній закладаються основи громадянства, любові до матері, жінки, Батьківщини, повага до оточуючих.
 • 14.05.2012

  ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ВИСТАВКА-ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВЩИНА ТУРИСТИЧНА

  На Київщині відбулася дводенна перша Міжрегіональна туристична виставка-фестиваль, в рамках якої представили обласну виставку-ярмарок "Київщина туристична" з нагоди 80-річчя утворення Київської області.
 • 13.05.2012

  ДО ДНЯ ЄВРОПИ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ МІЖ КОМАНДАМИ ПРЕДСТАВНИЦТВ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ ЄВРО-2012

  11 травня на стадіоні спортивного комплексу Податкового університету відбулося феєричне спортивне дійство - турнір з міні-футболу серед дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні. Це спортивне свято можна назвати подвійним, адже воно було приурочене до Дня Європи, а ще того дня відбулася презентація першої черги стадіону. Слід зазначити, що нині тут активно ведуться роботи зі спорудження спортивного комплексу, до якого увійдуть басейн та інші необхідні для тренувань та проведення спортивних заходів об'єкти.
 • 10.05.2012

  ВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ У ВИШНЕВОМУ

  До Дня Перемоги у Вишневому відбулося чимало урочистих заходів. Зокрема, 7 травня під час урочистих зборів, які відбулися в актовій залі Вишневої міської ради, вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни - жителів міста.
  Свято відкрив міський голова Ілля Діков. Він щиро подякував землякам-ветеранам за їхній внесок у Велику Перемогу.
  - Саме ви принесли мир світові і поклали край одній з найжорстокіших воєн ХХ століття, - говорив Ілля Валерійович, вручаючи подяки своїм шанованим землякам.


 • 10.05.2012

  ПЕРЕЗАХОРОНЕННЯ ГЕРОЇВ

  Перезахоронення солдат, останки яких було знайдено біля Києва Відбулося у селі Гатне. Завдяки пошуковій групі «Дніпро» та за сприянням Києво-Святошинської адміністрації, було знайдено більше 70-ти останків солдат та 11 з них ідентифіковано.
 • 10.05.2012

  НА ЛІНІЇ ВОГНЮ

  Сльози радості переможців та оплески вдячних нащадків лилися біля місць оборони Києва. Ветерани Великої Вітчизняної війни, яких нажаль з кожним роком стає все менше, приїхали у с. Віта-Поштова на святкування 67-ї річниці дня перемоги.
 • 09.05.2012

  ВЕСЕЛИЛАСЬ І РАДІЛА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА

  Софіївська Борщагівка 9 травня святкувала відразу два визначних свята - День Великої Перемоги та День села. І щиро та радо, гостинно-хвилююче вітало гостей: голову Києво-Святошинської райради Володимира Луцюка, депутата Київської облради Володимира Чечетова, заступника голови Києво-Святошинської РДА Анатолія Іскоростенського, народного депутата України, ректора Національного університету ДПС Петра Мельника. І, як водиться за звичаєм - гості приїхали з подарунками.
 • 09.05.2012

  ВІЙНА НЕ ЗАКІНЧЕНА, ДОКИ НЕ ПОХОВАНИЙ ОСТАННІЙ ПОЛЕГЛИЙ СОЛДАТ

  Шістдесят сім років минуло, як відлунали постріли останнього бою часів Великої Вітчизняної війни. Але війна не закінчена, доки не похований останній полеглий солдат.
 • 08.05.2012

  У БОЯРЦІ ВІДКРИТО ОБЕЛІСК ЗАГИБЛИМ

  "9 Травня - це день пам'яті та прояву небайдужості", - так під час відкриття обеліску загиблим у 1943 році, яке відбулося в Боярці за день до Свята Перемоги, зазначив перший заступник міського голови Боярки Валерій Скочко.