• 01.07.2013

  День Конституції - свято головного оберегу державності

  День Конституції, який ми святкуємо 28 червня, - свято ствердження прав і свобод громадянина, визнання на найвищому законодавчому рівні людини, її життя та здоров'я, честі та гідності найвищою суспільною цінністю.

 • 30.06.2013

  Щиро вітаю вас з Днем молоді!


  Бути молодим прекрасно.
  Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!
  Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

  Володимир Пак
 • 28.06.2013

  Перше робоче місце – за молоддю

  27 червня на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення молоді першим робочим місцем та з нагоди святкування Дня молоді в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей.

 • 28.06.2013

  Шановні жителі району! Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

  Конституція – це головна книга держави. Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини. Конституція України проголосила вищою цінністю Людину, її життя, честь і гідність, недоторканність і безпеку. Нехай ці засади, що були закріплені в Конституції, навіки залишаться цінностями для кожного громадянина України. І стануть тими основами, на яких буде розбудовуватись правова українська держава.
 • 28.06.2013

  Вітання Президента України з Днем Конституції

  Шановні співвітчизники!Вітаю вас із Днем Конституції України!
  Сімнадцять років тому був прийнятий Основний закон нашої держави.
  Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.
  Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.
  Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.
  Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.
  У межах роботи Конституційної Асамблеї ми повинні напрацювати такий Основний закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам. Головна вимога до оновленої Конституції - це подальша демократизація та дієвість положень нового документу з огляду на нові виклики, які стоять перед нашою країною.
  Впевнений, що наша спільна робота об’єднає українське суспільство заради закладення фундаменту розвитку сучасної демократичної європейської України.
  У цей святковий день бажаю всім добра, достатку та миру.
  Із Днем Конституції України!
 • 28.06.2013

  Шановні жителі Київщини!

  Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.
  Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.
  Дорогі земляки! Всі ми є свідками того, як завдяки спільним зусиллям, невтомній напруженій праці наш славнозвісний край оновлюється та розвивається. За результатами цьогорічної комплексної оцінки діяльності регіональних органів виконавчої влади Київщина посіла почесне 1-е місце серед областей у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів України. Йдеться вже не просто про успішне подолання кризових явищ, а про перетворення Київської області на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери.
  Впевнений, що у нас досить таланту й сили і надалі здійснювати задумане в ім'я розквіту нашої держави. Головне - бути єдиними у своїх прагненнях добра, злагоди, правди. Адже в нас одна доля і одна Україна, а Конституція - найвищий символ нашої нації.
  Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності.
  З повагою,
  Голова Київської облдержадміністрації
  Анатолій Присяжнюк
 • 27.06.2013

  Олександр Заєць: «Обласною владою створюються такі умови, аби безробіття зводилося до мінімуму»

  Перший заступник голови Київської облдержаміністрації Олександр Заєць ознайомився з роботою Києво-Святошинського районного центру зайнятості.
  - На виконання доручень Президента України Віктора Януковича щодо скорочення безробіття в області ведеться активна робота з працевлаштування молоді, - зазначив Олександр Заєць. – Обласною владою створюються такі умови, аби безробіття зводилося до мінімуму.
 • 27.06.2013

  На Кільцевій дорозі замінять дорожнє покриття

  Комунальна корпорація «Київавтодор» проведе капітальний ремонт дорожнього покриття Кільцевої дороги на ділянці від проспекту Академіка Палладіна до повороту на Вишневе.

 • 27.06.2013

  Автомобільне ретро на колесах – на «Чайці»

  22 червня спортивний комплекс «Чайка» приймав міжнародне ралі на ретро-автомобілях «Пекін - Париж».
 • 26.06.2013

  Літо – «гаряча» пора не лише для аграріїв

  25 червня першим заступником голови РДА Миколою Шкавроном було проведено щотижневу робочу нараду за участі голови райради Володимира Луцюка, заступників голови РДА, начальників управлінь, відділів і структурних підрозділів РДА, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств району.
 • 26.06.2013

  Тетяна Подашевська: Зайнятість – одна з найважливіших соціально-економічних проблем країни, особливо зайнятість молоді та недостатньо конкурентних на ринку праці громадян

  Влада області активно працює над виконанням цільових, комплексних програм та соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича щодо подолання негативних наслідків безробіття, зниження його рівня шляхом створення нових робочих місць, підтримки ринкоутворюючих та новостворених підприємств області, малого та середнього бізнесу.
  Київський обласний центр зайнятості за підтримки облдержадміністрації постійно організовує та проводить міжрайонні ярмарки вакансій та професій «Будуємо кар'єру разом». Такі заходи, за словами заступниці голови облдержадміністрації Тетяни Подашевської, є важливим кроком у вирішенні питань стабілізації ситуації на ринку праці.
 • 26.06.2013

  Бувають безіменними висоти, але усі солдати мають імена

  Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців початком найжахливішої війни в історії нашого народу.
 • 25.06.2013

  Мироцьке відсвяткувало 600-літній ювілей

  Засноване у 17 столітті, село пережило чимало добрих і славетних років. А от його ювілей ще й співпав із величним храмовим святом – Днем Святої Трійці. Тож і не дивно, що й гостей приймала громада цього дня чимало.
 • 25.06.2013

  Гіпертонії – ні!

  Києво-Святошинська районна організація Партії регіонів у зв’язку з великою спекою започаткувала нову соціальну акцію допомоги.
 • 25.06.2013

  Делегація нашого району взяла участь у меморіальних заходах, присвячених 72-й річниці початку Великої Вітчизняної війни

  21 червня на Київщині, на території Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році», що у Нових Петрівцях, відбулося урочисте перепоховання останків 26 червоноармійців, які віддали своє життя, захищаючи Київ.
 • 24.06.2013

  ЩОБ СПОРТ СТАВ ЗАКОНОМ ЖИТТЯ

  20 червня Вишневе Києво-Святошинського району гостинно зустрічало гостей - учасників фінального етапу загальнообласного заходу «Олімпійський день на Київщині-2013». Цього дня сюди прибуло 37 команд із різних куточків Київщини – загалом майже 3 000 учасників.
 • 21.06.2013

  День Скорботи. Оголошення

  22 червня 2013 року в с. Віта-Поштова, 0 10-00 год., у день Скорботи, на базі очищеного ДОТу № 179 (біля пішохідного мосту через Одеську трасу) пройде масштабний захід в Пам'ять про жертви українського народу у Великій Вітчизняній війні. Відбудуться виступи творчих колективів та частування гостей солдатською кашею. Основа святкової програми - проведення екскурсій по підземних галереях 179-го доту, протяжність яких 226 метрів. У казематах перебуватимуть бійці Червоної Армії, які відтворять для глядачів окремі епізоди бойових буднів гарнізону підземної фортеці.
 • 20.06.2013

  Щоб спорт став законом життя

  20 червня у м. Вишневе відбувся «Олімпійський день в Київській області». У рамках програми заходу проведено: концертна програма, прес-конференція для ЗМІ, велопробіг, легкоатлетичні змагання (забіги по категоріях), показові виступи спортсменів області (з олімпійських та не олімпійських видів спорту), турнір з міні-футболу серед ветеранів, конкурс малюнок на асфальті «Спорт очима дітей», конкурс силачів (гирьовий спорт) тощо. Учасників та переможців змагань було нагороджено грамотами, подарунками, пам’ятною атрибутикою.

 • 20.06.2013

  Олександр Заєць: “В області ведеться активна робота з відновлення та спорудження спортивних майданчиків в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах”

  Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Олександр Заєць під час відкриття Молодіжної парусної експедиції “Дніпрова хвиля”, присвяченої 70-й річниці визволення Київської області від німецько-фашистських загарбників.
 • 19.06.2013

  Відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час підготовки і відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі

  Відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час підготовки і відзначення в Україні 1025-річчя Хрещення Київської Русі під керівництвом Радника Президента України Ігоря Калініна.
  Як наголосив керівник Координаційного штабу, проведений аналіз ситуації у контексті відзначення цієї історичної дати свідчить про необхідність вжиття заходів реагування, спрямованих на забезпечення стабільності і порядку, з боку органів державної влади та правоохоронних структур.
  На засіданні штабу було заслухано доповіді представників органів державної влади про результати роботи за відповідними напрямами діяльності, а також уточнено основні заходи з підвищення ефективності забезпечення безпеки та правопорядку під час підготовки і проведення зазначеного християнського ювілею.