• 07.08.2012

  Реформи "паспортного столу"

  Відповідно до Положення про Державну міграційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 року № 405, та відповідно до вимог Наказу МВС України від 17.07.2012 року № 626 „Про функціонування ДМС” з 01.08.2012 року розпочато виконання функцій Києво-Святошинським районним відділом УДМС України в Київській області.
      До компетенції територіальних підрозділів УДМС України в Київській області належить розгляд наступних питань:
 • 07.08.2012

  Впровадження соціальних карток для знижок на товари і послуги

  7 серпня на виконання «Соціальних ініціатив Президента України» та відповідно до листа голови Київської обласної державної адміністрації заступник голови адміністрації А.М. Іскоростенський провів нараду щодо впровадження соціальних карток для знижок на товари і послуги. У ході наради були обговорені питання щодо визначення категорій населення, які матимуть право на знижки.
 • 07.08.2012

  У Києво-Святошинському районі відкрито Центр обслуговування платників податків

  Одним із пріоритетів сучасної держави є розвиток інформаційного суспільства. Для створення найкращого сервісу Державна податкова служба України постійно знаходить нові можливості плідних взаємовідносини між податковою службою та її клієнтами.

 • 06.08.2012

  У ГНАТІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОГО ФЛОТУ УКРАЇНИ

  У мальовничій Гнатівці зібралися ветерани-підводники Києво-Святошинського району та почесні гості з Києва. Зокрема, на святкування Дня військово-морського флоту завітали академік Національної академії наук України, лауреат багатьох премій СССР і УРСР Василь Клюй, голова асоціації-підводників Київської області, капітан І рангу Микола Тишкевич, заслужений художник України Іван Черниш, начальник штабу асоціації ветеранів-підводників, капітан І рангу Володимир Коляда, капітан-лейтенант Володимир Копиця, голова районної організації КПУ Станіслав Музика та інші гості. Спочатку всі учасники заходу поклали вінок до Братської могили на цвинтарі села Гнатівка.
  В урочистій обстановці під прапорами флоту України та асоціації ветеранів-підводників Василь Оліференко та Анатолій Пастовенський відзначили грамотами та сувенірами кращих представників асоціації.
 • 06.08.2012

  У ГОРБОВИЧАХ ЗНОВУ ПРАЦЮЄ ФАП

  Це сталося після майже дворічної перерви, під час якої в селі не працював фельдшерсько-акушерський пункт. Жителі Горбович через це дуже потерпали, адже за отриманням медичної допомоги їм потрібно було добиратися до Шпитьок чи шукати її деінде. Та ще й в умовах вкрай незадовільного транспортного сполучення. Адже перевізники намагаються створювати маршрути у великих населених пунктах, а в Горбовичах зареєстровано трохи більше трьохсот мешканців.
  І ось 1 серпня під вечір, коли трохи спала денна спека, жителі Горбович зібралися біля сільського будинку культури, щоб стати свідками урочистої події - відкриття оновленого ФАПу.
 • 06.08.2012

  ЯК У РАЙОНІ ВИКОНУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ?

  На виконання соціальних ініціатив Президента України та відповідно до постанови Уряду від 23.04.2012 № 327 з 01.05.2012 року управлінням Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі проведені перерахунки пенсій 41425 пенсіонерів, або 93,01% від загальної кількості одержувачів пенсій.
  Середній розмір підвищення на одну особу (без врахування соціальних пенсій) становить 135,36 грн.
 • 05.08.2012

  БОЯРСЬКУ ЗОШ №1 БУДЕ ДОБУДОВАНО

  27 липня заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський провів розширену нараду щодо вивчення питання про добудову Боярської ЗОШ №1. У нараді взяли участь міський голова Боярки Тарас Добрівський, директор Боярської ЗОШ №1 Катерина Мелашенко, начальник районного фінансового управління Наталія Краснощокова, керівник районного відділу освіти Микола Івашко, радник Боярського міського голови Анатолій Тахтарбаєв та директор Інституту "Білоцерківцивільпроект" Василь Бадзюх.
 • 03.08.2012

  УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

  Загальний відділ управління Пенсійного фонду України у Києво - Святошинському районі повідомляє, що станом за сім місяців 2012 року  до управління надійшло 219 звернень, на які вчасно надаються відповіді.
  Нагадуємо, що прийом громадян  здійснюється в понеділок та середу з 8-30 год. до 17-00 год., обідня перерва з 13-00 до 13-30 год.
 • 03.08.2012

  МНС закликає громадян бути обережними у зв'язку із встановленням спекотної погоди

  За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру МНС в Україні впродовж кількох тижнів очікується суха та спекотна погода, а також подальше підвищення температури.
  Найспекотніше буде на півдні, у центральній частині України та на сході, де стовпчик термометра протягом тижня утримуватиметься на рівні +33…+38°С. Істотних опадів не очікується, лише незначні короткочасні дощі з грозами пройдуть на заході та у північних областях. При цьому високий температурний режим у поєднанні з сильним вітром та низькою відносною вологістю повітря значно збільшує ймовірність виникнення пожеж.
 • 01.08.2012

  Управління агропромислового розвитку інформує. Будемо з врожаєм!

  Наші хлібороби цього року попрацювали на славу. І дотриманих обіцянок виконали. А в багатьох показниках навіть перевиконали встановлені плани зі збору врожаю. Про те, як триває процес збору ранніх зернових культур і заготівлі сіножаті - Анатолій Худолій, начальник відділу соціально-економічного розвитку, правового забезпечення та реформування аграрного сектора:

 • 01.08.2012

  Благодійність. На щастя для добра

  Мов смертельний вирок, для багатьох сімей звучить страшний діагноз: дитячий церебральний параліч. У таких випадках здається, що час зупинився у своєму леті. Відчай, заціпеніння… Найчастіше такі сім’ї руйнуються, і мами залишаються наодинці з бідою. Ще частіше, таких дітей батьки віддають на виховання бабусям і дідусям чи під опіку держави, мов зайвий тягар – адже така хвороба практично невиліковна. Але в цій сім’ї так не вважали ніколи.
 • 31.07.2012

  Зустрічі батьків прийомних сімей та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу

  27 липня 2012 року в Києво-Святошинському районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулася група зустрічі прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Головною метою зустрічі послугувало ознайомлення з Наказом чотирьох міністерств № 329/409/652/502 від 01.06.2012 р.  «Про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, які виховуються в прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу, соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу».
 • 30.07.2012

  ОСТАННІЙ ПОЕТ СРІБНОГО ВІКУ

  Бувають в нашій історії долі людські, які отримують друге життя лише через багато років після смерті свого фізичного тіла. Несправедливо забуті чи обділені увагою сучасників, вони повертаються з небуття лише тоді, коли суспільство нарешті "доростає" до їх розуміння…
  В повній мірі це стосується російського поета 20-х років ХХ ст. Ігоря Володимировича Юркова (1902 - 1929 рр.), відкриття меморіальної дошки пам'яті якого відбулося 21 липня на території меморіального історико-літературного комплексу Боярського краєзнавчого музею (директор - Любов Кравченко).
 • 30.07.2012

  ОЗНАКА ЧАСУ - СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА СТАБІЛЬНА ФІНАНСОВА СИТУАЦІЯ

  Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося 24 липня. Його провів голова райдержадміністрації Олександр Заєць. В роботі колегії взяли участь голова райради Володимир Луцюк, керівники органів місцевого самоврядування, установ та структурних підрозділів. І розпочалося засідання з приємного моменту - вручення Подяки голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка заступнику голови Києво-Святошинської РДА Анатолію Іскоростенському.

 • 28.07.2012

  ВЕЛОМАРАФОН "БОЯРКА - 24": НОТАТКИ З ТРАСИ

  Традиційними учасниками цьогорічної (передювілейної - дев'ятої) велогонки стали й боярські велосипедисти. Взагалі ж у веломарафоні "Боярка - 24" за призові місця змагалися гонщики з Києва, Одеси (26), Вінниці (6), Боярки (5), Сум (5), Українки (5), Броварів (4), Дніпропетровська (4), Кривого Рогу (4), Львова (4), Молдови (8), Росії (3), Макіївки (2), Миколаєва (2), Славутича (2), Фастова (2), Харкова (2). Найчисленнішим (і, як з'ясувалося після фінішу, найрезультативнішим) було київське представництво: 81 гонщик! Додайте до цього по одному гонщику з Білої Церкви, Білопілля, Брюховичів (Львів), Вінниці, Вольногородська, Димитрова, Дніпродзержинська, Дрогобича, Запоріжжя, Іллічевська, Львова, Кіровограду, Криму, Боярки, Москви, Радомишля, Самари, Світловодська, Трахтемирова, Ужгорода, Фастова та Черкас, які виступали в номінації "соло" або у складі збірних команд, і ви отримаєте загальну кількість учасників - 187.
 • 27.07.2012

  Неспокійні серця прагнуть дії

  Середина літа – час не лише відпусток. Це – період, коли варто підвести підсумки роботи за перше півріччя, щоб проаналізувати вже зроблені справи і визначити, на чому необхідно ще акцентувати увагу, аби виконати всі взяті на себе зобов’язання. Ветерани – серця неспокійні. Тому й зібралися 25 липня у актовій залі Вишневої міської ради, щоб провести розширене засідання Києво-Святошинської районної організації ветеранів війни, праці і Збройних Сил. І представників влади запросили – щоб і їх послухати, і самим бути почутими.
 • 26.07.2012

  «Швидка» соціальна допомога

  Соціально-економічна ситуація в Україні потребує пошуку нових, більш дієвих механізмів реалізації соціальної політики. Одним із них - надання можливості мешканцям сільської місцевості отримати якісні соціальні послуги. Зміст соціальних проблем населення залежить від його соціальної структури. Соціальний захист дитини, молодої людини, сім'ї, яка потребує допомоги та підтримки, з боку держави є джерелом соціальної справедливості та сімейного благополуччя.
 • 25.07.2012

  Добрі справи. Путівки в Трускавець ветеранам війни у подарунок

  25 липня 2012 року в ході проведення конференції Ради ветеранів у м. Вишневому за рахунок Києво-Святошинської районної організації Партії Регіонів двом учасникам Великої Вітчизняної війни з м. Вишневе було вручено оздоровчі путівки в м. Трускавець. Щаслива родина учасників війни, яка отримала такий бажаний подарунок, вже 10 серпня відпочиватимуть в м. Трускавець.
 • 25.07.2012

  Шановні хлібороби Київщини!

  Від щирого серця вітаю із визначною подією в житті Київської області – намолотом першого мільйона тонн зерна.
  Сьогодні кожен мешканець нашого славнозвісного краю має можливість переконатися, що аграрний сектор Київщини був і залишається яскравим прикладом успіху, професійності та дбайливого ставлення до землі. Тож низько вклоняюся перед вами за відповідальність, труд та вміння за будь-яких умов працювати в ім’я розквіту області та України в цілому!
  Бажаю всім вам доброго здоров’я, щастя і благополуччя. Нехай рік за роком рясно колоситься золота нива, зростає добробут нашого народу та процвітає благодатна земля рідної Київщини!
 • 22.07.2012

  Гра, що виховує справжніх стратегів

  Міжнародний День шахів 20 липня кожне місто відзначає по-своєму. Вишневе ж узяло собі за добру традицію святкувати його проведенням турніру із особистої першості зі швидких шахів серед чоловіків і жінок. Вже другий рік поспіль він проводиться з ініціативи міського голови Іллі Дікова та під патронатом і за підтримки народного депутата України Петра Мельника. Цього року - 21 липня.