• 15.10.2012

  НАША ПРОФЕСІЯ - ЦЕ СТАН ДУШІ

  Минулої суботи, 6 жовтня, в актовій залі Київського міжнародного університету відбулося районне святкування Дня вчителя.
  Представники благородної вчительської професії з усіх населених пунктів нашого району прибули, щоб почути слова вдячності за самовіддану працю та гідно вшанувати кращих серед своїх колег.
 • 11.10.2012

  В «Оберезі» з’явився комп’ютерний клас

  В актовій залі Києво-Святошинського районного центру творчості для дітей і юнацтва «Оберіг», що в Боярці, 10 жовтня і яблуку не було де впасти – тут зібралися батьки та діти-вихованці центру з багатодітних, соціально незахищених сімей, діти-сироти та напівсироти. Зібралися, щоб відсвяткувати відкриття нового комп’ютерного класу.
 • 10.10.2012

  Виїзні зустрічі з громадами: перші результати роботи є

  9 жовтня під головуванням першого заступника голови Києво-Святошинської РДА Миколи Шкаврона та голови Києво-Святошинської райради Володимира Луцюка відбулася розширена апаратна нарада з головами сільських, селищної та міських голів, керівників відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації.
 • 10.10.2012

  «Майбутнє України будуємо разом» - об’єднавшись!

  6 жовтня, у суботу, Ірпінь прийняв естафету танцювального марафону «Майбутнє України будуємо разом!», що проводиться за ініціативи Київської обласної організації Партії Регіонів та Анатолія Йосиповича Присяжнюка, заступника голови обласної організації Партії Регіонів, який у своїй щоденній роботі особливу увагу приділяє освіті та творчому розвитку підростаючого покоління.

 • 08.10.2012

  Продовжується знайомство з проблемами населених пунктів району

  5 жовтня, на території нового житлового мікрорайону у Капітанівці, відбулася чергова зустріч голови райдержадміністрації Олександра Зайця з громадськістю сіл Дмитрівської сільської ради.
 • 08.10.2012

  Допомогти тим, хто цього потребує найбільше

  Одинокі непрацездатні люди та люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Якщо сподіватися на допомогу з боку родичів не доводиться, то допомогти таким людям можуть в Києво-Святошинському районному територіальному центрі соціального обслуговування.
 • 08.10.2012

  Кожен повинен вирішувати проблеми в межах своєї компетенції

  3 жовтня – чергова зустріч у Лісниках. Будинок культури – переповнений. Тут зібралися ті, кого хвилюють як власні не вирішені питання, так і загальногромадські. У президії – заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Микола Ляшенко та голова Лісниківської сільської ради Ольга Сагач.
 • 08.10.2012

  Пред'явлення виконавчого документа для примусового виконання в органи державної виконавчої служби

  Виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження та являє собою сукупність дій органів і посадових осіб, визначених Законом України «Про виконавче провадження» (далі - Закон), що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначений Законом, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до Закону підлягають примусовому виконанню.
 • 08.10.2012

  ДИТЯЧЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ 2012: ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

  Кожного року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності бере участь в оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість дитячих путівок, що дозволяє юним мешканцям району весело та змістовно провести літо у дитячих оздоровчих закладах в межах Київської області та поза нею. Якісний відпочинок - запорука гарного настрою дитини та легкого початку нового навчального року. Літнє оздоровлення і відпочинок дітей визначено одним з основних соціальних завдань суспільства. Фонд забезпечує допомогу застрахованим особам при оздоровленні їх дітей протягом літнього сезону.
 • 08.10.2012

  ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПІЛЬНОГО ЦЕХУ З ВИГОТОВЛЕННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ

  Під час проведення оперативних заходів, співробітниками податкової міліції Київської області виявлено підпільний цех з виготовлення алкогольної продукції, місця зберігання та реалізації спирту, спиртовмісної рідини на території Білоцерківського, Тетіївського та Києво-Святошинського районів.
 • 08.10.2012

  ЛИЧАНСЬКА "ВЕСЕЛКА" ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ВЕСІЛЬНИХ ОБРЯДІВ "ВЕСІЛЬНА ОСІНЬ"

  Нещодавно у Національному музеї народної архітектури і побуту відбулися масштабні весілля. У виконанні фольклорних колективів з Київщини, Черкащини, Вінниччини, Сумщини, Житомирщини та Чернігівщини були представлені різні весільні обряди.
  Осінь в Україні здавна вважалась весільною порою, і в Національному музеї під відкритим небом на центральній сцені відбулося дійство наймасштабнішого народного весілля.
 • 08.10.2012

  ЗА АКТИВНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - АКТИВНИМИ ДІЯМИ

  П'ять комплектів шахів, п'ять комплектів для настільного тенісу, десять гімнастичних обручів, гантельні набори, скакалки, гімнастичні диски, а також ручки, лінійки, учнівські зошити, набори олівців отримали 24 вересня школярі Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ, де навчається 268 учнів, у подарунок від Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів, яку очолює Микола Шкаврон.
 • 08.10.2012

  НА КИЇВЩИНУ ПРИБУДЕ ПЛАЩАНИЦЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

  У Спасо-Преображенському кафедральному соборі, що у місті Біла Церква 12-14 жовтня 2012 року перебуватиме святиня - Плащаниця Пресвятої Богородиці. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк під час зустрічі з міським головою Білої Церкви Василем Савчуком та архієпископом Білоцерківським і Богуславським Августином.
 • 07.10.2012

  ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ У КЛУБІ "ДАЛЛАС"

  21 вересня у більярдному клубі "Даллас", що у Білогородці, відбувся заключний турнір чемпіонату з більярду, в якому взяли участь вісім команд: районних управлінь ПФУ, ПФУ, ради ветеранів ПФУ у Київській області, спілки ветеранів Афганістану та Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України".
 • 05.10.2012

  Спілкування на рівних

  28 вересня чергову зустріч з громадою Горенич провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон, на яку для відвертої розмови, що відбулася у актовій залі Будинку культури, завітало на чолі з сільським головою Андрієм Гуленком близько 200 мешканців села.

 • 04.10.2012

  Проблеми потрібно вирішувати в міру їх надходження

  Хоч у Петрушанській сільраді їх чимало. Про це зазначала її сільська голова Любов Никодюк під час виїзної зустрічі з громадою голови райдержадміністрації Олександра Зайця та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона, що відбулася 1 жовтня.

 • 04.10.2012

  Шановні освітяни!

  Сьогодні, разом із золотом осені прийшло всенародне свято – День працівників освіти та Міжнародний день вчителя.
 • 04.10.2012

  Кубок світу з боротьби самбо. Досягнення району

  З 29 вересня по 1 жовтня 2012 року у м. Москва Російської Федерації відбувся Етап Кубка світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Від Києво-Святошинського району призові місця...
 • 03.10.2012

  Шановні громадські активісти Київщини!

  Сьогодні поряд з позитивними інціативами влади у різних сферах життєдіяльності покращилися взаємовідносини держави з інститутами громадянського суспільства.
 • 03.10.2012

  Про затвердження Графіку проведення щорічної планової суцільної дератизації в населених пунктах

      Відповідно до Закону України «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення» та Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на підставі рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації при Київській обласній державній адміністрації від 16 серпня 2001 року, протокол № 12 та з метою попередження виникнення епідемічних та епізоотичних ускладнень на території району: