• 26.06.2017 14:00:00

  Майстер-клас для діючих підприємців

  В умовах сучасних викликів ринку праці особливого значення набуває ефективність взаємодії центрів зайнятості з роботодавцями. Києво-Святошинським районним центром зайнятості проводиться активна робота щодо сприяння розвитку Києво-Святошинського району та шляхом навчання проводяться групові семінари, надаються індивідуальні консультації відкриття підприємницької діяльності та ведення успішного бізнесу.
 • 26.06.2017 13:37:00

  «Чайка» - володарем Кубку України серед аматорів

  Футбольна команда СК «Чайка», впевнено здолавши у матчі-відповіді СКК «Демня» з Львівської області, стала володарем Кубку України серед аматорів сезону 2016-2017 років. «Чайка» вдруге стала найсильнішою кубковою командою в аматорському футболі країни. 2013 року, як відомо, вона перемогла на вирішальній стадії ФК «Єдність» з Чернігівської області.
 • 23.06.2017 11:52:00

  Знайти улюблену роботу легко!

  Якщо Ви отримали статус безробітного у Вас є шанс за допомогою центра зайнятості знайти улюблену роботу, або ж розпочати власний бізнес - ці слова знову лунають на інформаційному семінарі «Можливості соціальних мереж: пошук роботи або початок власної справи», який був проведений для безробітних 22 червня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості. Провів семінар Дмитро Ткаченко - управляючий партнер SMMGroup / Business.People.
 • 23.06.2017 09:04:00

  Шановні колеги!

  Вітаю вас із Днем державної служби! Професія державного службовця вимагає компетентності, навичок працювати в команді, високих особистісних моральних якостей, сили волі, а також вміння брати на себе відповідальність за суспільство. Дякую вам, колеги, що у часи випробувань для України ви не боїтеся цієї відповідальності. Завдяки вашій роботі наше суспільство може змінюватися якісно. Захист прав і свобод людини і громадянина сьогодні є пріоритетом у роботі державного службовця.
 • 22.06.2017 13:00:00

  Вічна пам’ять герою Другої світової війни!

  21 червня у селі Жорнівка Києво-Святошинського району відбулося урочисте перезахоронення останків солдата Другої Світової війни Мардана Курбанова, уродженця Таджикістану, який загинув на теренах нашого району, захищаючи Київ.
 • 21.06.2017 15:27:00

  До уваги членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни!

  Відповідно до Закону України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з 1 липня 2015 року пільги з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2015 р. – 1710 грн., у 2016 р. - 1930 грн., у 2017 р. - 2240 грн.).
 • 21.06.2017 09:08:00

  Понад 13 тисяч переселенців на обліку у Києво-Святошинському районі станом на червень 2017 року

  Відбулася апаратна нарада, під час якої заслухали звіти про роботу зі зверненнями громадян у виконкомах Віто-Поштової, Дмитрівської, Тарасівської сільських рад і сектору молоді та спорту РДА. Відповідно роботі зі зверненнями приділяється значна увага, усі вони розглядаються відповідно до чинного законодавства.
 • 20.06.2017 14:00:00

  П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

  У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
 • 20.06.2017 10:45:00

  Попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події

  Рятувальники Київщини намагаються достукатись до  свідомості мешканців обласні, наголошуючі, що спалювання сміття, сухої трави та залишків рослинності з кожним днем призводять до  все більш напруженої ситуації. Необачність під час таких спалювань призводить до виникнення масштабних пожеж, створює загрозу перекидання вогню на житлові будинки. Також, загрозливим є збіг кількох факторів: відсутність опадів, сильний вітер, нескошений бур'ян. За таких умов навіть необережно викинутий у придорожні бур'яни сірник, недопалок можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови, тощо). Кількість загорань та їх площа постійно  збільшуються.
 • 18.06.2017 08:40:00

  Дорогі медичні працівники!

  Щиро вітаю вас із професійним святом. Лікар – це не просто професія, це покликання, яке вимагає виняткової відданості справі, милосердя, гідності, людяності. Ви є хранителями здоров’я народу, гарантією процвітання держави. Дякую вам за те, що у важкі для країни часи ви є нашою опорою і підтримкою.
 • 15.06.2017 15:39:00

  Відкрий Європу!

  Безвізовий режим між Україною та країнами ЄС означає, що громадяни України можуть перетинати кордон з країнами ЄС без звичного оформлення візи. Такі ж умови з 2005 року діють і для громадян ЄС для поїздкок в Україну. Настала наша черга подорожувати до ЄС спонтанно, просто і дешево.
 • 14.06.2017 12:00:00

  З найкращими побажаннями до медичних працівників

  Справжнє свято для медичних працівників району відбулося у районному будинку культури, куди привітати наших лікарів завітали голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік та начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява. Також до заходу долучилися депутати районної ради Євген Спіров та Вячеслав Отрішко.
  Керівництво району привітало медичний колектив та побажало здоров’я, благополуччя, гідних умов праці. Зокрема Вадим Гедульянов привітав працівників медичної галузі району від депутатського корпусу, зазначивши, що пріоритетним у роботі райдержадміністрації і райради є розвиток соціальної сфери.
 • 14.06.2017 11:10:00

  ЗБЕРЕЖЕМО ХЛІБНІ МАСИВИ ВІД ПОЖЕЖ!

  Вже скоро на території країни розпочнется зернозбиральна кампанія. Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час його підготовки та збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист.
  До початку збирання зернових культур вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також обладнані справними іскрогасниками, первинними засобами пожежегасіння (трактори і комбайни – двома вогнегасниками, двома щитковими лопатами, двома мітлами).
 • 14.06.2017 10:11:00

  Запобігти! Врятувати! Допомогти!

  В рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» 13 червня до 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка завітали на екскурсію учні Боярської Загальноосвітньої школи №3. Рятувальники розповіли про всі наслідки, котрі можуть статися, якщо не дотримуватися основних правил поведінки як побуті, так і в екосистемах. Дітям продемонстрували технічні можливості пожежно-рятувальної техніки, показали  користування первинними засобами пожежогасіння, детально розповіли про правила поведінки та дії під час находження вибухонебезпечних або підозрілих предметів.
 • 13.06.2017 16:19:00

  Наша робота – знайти вам роботу!

  Основна функція Державної служби зайнятості — сприяння працевлаштуванню безробітних громадян, а також тих, хто хоче змінити роботу. Києво-Святошинський районний центр зайнятості має чималу кількість пропозицій від роботодавців. 13.06.2017 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулась міні-ярмарка вакансій для ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО», де були представлені вакансії: вантажник, контролер, оператор з уведення даних в ЕОМ.
 • 13.06.2017 16:00:00

  Сильне бажання знайти роботу – запорука успіху!

  Виробнича компанія «Торос-Груп»  - лідер у галузі виробництва товарів медичного призначення в Україні , орієнтована на різностороннє коло клієнтів. Компанія постійно набирає оберти та розширяє власну регіональну сітку. Пошук потрібного персоналу – це непроста задача, саме тому представники компанії звернулись до Києво-Святошинського районного центру зайнятості. Це зручно та ефективно.
  13 червня 2017 року Києво-Святошинським РЦЗ  з метою сприяння укомплектування вакансій з числа безробітних осіб була проведена презентація роботодавця . Інспектор з кадрів, Щеглова Людмила Іванівна, презентувала актуальні вакансії: пакувальник, комплектувальник, робітник складу, швачка.

 • 13.06.2017 13:22:00

  ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ПЛЯЖАМИ, МІСЦЯМИ МАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ ГРОМАДЯН НА ВОДІ ТА ПЛАВАЛЬНИМИ БАСЕЙНАМИ

  У місцях масового купання, на пляжах, базах відпочинку і в плавальних басейнах повинні бути обладнані і розміщені на видних місцях стенди з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді; на стендах необхідно мати виписки з даних Правил, плакати «Учись плавати», «Способи рятування», поради відпочиваючим про порядок купання та прийняття сонячних ванн, прийоми саморятування, прийоми надання першої медичної допомоги потерпілим, номери телефонів та адреси міліції, аварійно-рятувальної служби та медичного закладу.
 • 12.06.2017 10:41:00

  КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДФС ДО ПОЧАТКУ БЕЗВІЗУ З КРАЇНАМИ ЄС НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ МИТНИХ ПРАВИЛ

  Київська митниця ДФС нагадує громадянам України, які мають намір подорожувати в рамках безвізу з країнами Євросоюзу через пункт пропуску «Бориспіль» про обов’язковість дотримання від’їжджаючими митних правил. Це, зокрема, стосується як норм пропуску тютюнових виробів і продуктів харчування, так і готівкової валюти.

 • 10.06.2017 23:21:00

  Ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху - Президент

  Дорога і найкраща Україно! Зі святом вас, дороге світове українство! От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків! Сьогодні ми з вами зібралися, щоб разом виконати справжню «оду радості» з нагоди отримання законного та реального права і можливості безвізових подорожей українців до Європейського Союзу. Навколо нас чудове літо, а відчуття - неначе дивне і передноворічне. Менше чотирьох годин залишилося до того моменту, як годинник проб'є дванадцяту, і омріяний безвізовий режим для українців до Європейського Союзу – стартує! І я хочу сказати, що насправді це набагато більше, ніж початок нового року. Бо ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху. І ця подія знаменує остаточний розрив нашої держави з Російською імперією, а українського демократичного світу – з авторитарним «русским миром».
 • 09.06.2017 16:20:00

  10 червня за участі Президента України відбудуться заходи з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС

  10 червня 2017 року об 11:45 Президент Петро Порошенко візьме участь у церемонії запуску символічного «таймера безвізу». Місце проведення заходу: площа перед Адміністрацією Президента України, вул. Банкова, 11.

Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 194 Наступна Всі