• 23.11.2017 10:00:00

  25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

  Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років.  25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.
  Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом “Голодомор — помста за свободу, помста за революцію”.
 • 22.11.2017 14:01:00

  ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ: БУТИ ЛЮДЬМИ, ЯКІ ВЛАСНОРУЧ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

  21 листопада відбувся районний захід з відзначення Дня Гідності та Свободи у Вишневому біля меморіалу «Небесної Варти», який увіковічує пам'ять загиблих воїнів російсько-української війни та Героїв Небесної Сотні.  «Шукаючи Європу, ми знайшли Україну», – такими словами, душевним виконанням українських народних пісень розпочався пам’ятний захід за участі керівництва району, голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, керівників органів місцевого самоврядування, начальників управлінь та відділів РДА, школярів, громадських активістів і творчих діячів.
 • 22.11.2017 13:10:00

  На Київщині СБУ блокувала контрабанду та збут ЛСД

  У Київській області співробітники Служби безпеки України блокували контрабанду та збут особливо небезпечного синтетичного наркотика – ЛСД. Правоохоронці встановили, що організатор наркобізнесу мешканець Ірпння замовляв наркотик з Північної Америки та отримував його через поштові відправлення.
 • 22.11.2017 10:57:00

  Президент підписав Закон щодо посилення соціального захисту учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх родин

  Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.
 • 22.11.2017 10:44:00

  Києво-Святошинський район: відбувся фінал «Всеукраїнський літературний конкурс на протипожежну та техногенну тематику»

  21 листопада в відділі освіти Києво-Святошинської РДА був проведений фінал «Всеукраїнський літературний конкурс на протипожежну та техногенну тематику» серед загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району. Журі, до складу яких входили представники освітніх закладів оцінювали роботи учнів віком від 6 до 18 років, які були розподілені на три вікові категорії:
 • 21.11.2017 16:00:00

  Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій

  Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до ДСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 11%, а кількість вакансій на 12%, інформує прес-служба відомства.
  У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.
 • 21.11.2017 15:00:00

  Глава держави: Остаточна наша мета – членство України в Євросоюзі

  Остаточна мета всіх перетворень та впровадження реформ в Україні – її повноправне членство у Європейському Союзі, заявив Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ.  «Післязавтра я вирушаю на Саміт Східного партнерства, щоб визначити нові проміжні цілі та рубежі на європейському шляху. Але кінцеву мету ми з вами, дорогі друзі, чітко знаємо – повноправне членство в найпрестижнішому союзі світу, остаточне повернення України до європейського дому. Угода про асоціацію з Євросоюзом, дорожня карта реформ наблизить нас до цієї перспективи», - наголосив Глава держави.
  Президент підкреслив, що найгірше з пережитого країною та її народом останніми роками – вже точно позаду. «Крок за кроком наша країна повертається на шлях економічного зростання та соціального розвитку. Справді, позитивні зрушення – оплачені великими втратами всього суспільства та досягнуті важкою працею кожного, кожного українця», - сказав він.
 • 21.11.2017 11:25:00

  З Днем Гідності та Свободи!

  Слова «Гідність» і «Свобода» є символом нового українського суспільства, вільного, відкритого, розвиненого, духовно багатого, історично непереможного. Ці слова є найдорожчими в усіх сенсах, бо за них Україна платить неймовірно високу ціну – життя її сильних і мужніх захисників. Бажаємо усім нам мудрості не повторювати помилки минулого і на своєму місці робити все можливе для процвітання країни. Нам не потрібно чекати сторонньої допомоги, щоб вирости над собою. Ми повинні усвідомити свою відповідальність за Україну і працювати заради майбутнього. Єдності, віри і благополуччя.
 • 21.11.2017 10:42:00

  Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ

  Шановні воїни! Дорогі співвітчизники! Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці. Патріотичний порив молодого покоління знайшов потужний відгук у серцях українців. І мільйони громадян заполонили вулиці й площі столиці та багатьох інших міст.
 • 21.11.2017 08:00:00

  МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ: СЛОВО БОЖЕ ЄДНАЄ ТА ОБЕРІГАЄ

  17 листопада 2017 року – особливий день для Києво-Святошинського району – відбувся Молитовний сніданок за участю голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, їх заступників, священнослужителів різних християнських конфесій, керівників районних структур, начальників структурних підрозділів РДА, районних депутатів, керівників органів місцевого самоврядування та громадських діячів.
 • 20.11.2017 18:31:00

  Президент України: Угода про асоціацію Україна - ЄС - є дорожньою картою наших реформ

  «Угода про асоціацію, яка вступила в дію 1 вересня, є дорожньою картою наших реформ. І після того, як ми її ратифікували, сьогодні це - є завдання», - наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з активістами Революції Гідності та учасниками АТО, під час робочої поїздки до Дніпропетровської області. «Хочу наголосити, що поки що ми її виконали на 15%. У нас попереду дуже велика робота», - зазначив Глава держави. Він подякував народним депутатам і всім, хто у складі великої команди «допомагає творити історію» та нагадав про низку законів, які були ухвалені парламентом цієї осені і які визначили продовження реформ - освітньої, медичної, пенсійної.
 • 20.11.2017 09:12:00

  Керівництво району відкрило міні-стадіон у Крюківщині

  «Влітку ми вперше заговорили про необхідність футбольного міні-поля на цьому місці, а сьогодні ми вже відкриваємо цей об’єкт. Дякуючи ініціативі голови бюджетної комісії Олександра Паламарчука, Вадиму Едуардовичу та всьому депутатському корпусу, це питання було проголосоване, а фінансування виділене. Ми маємо такий гарний проект у надкороткі терміни, а це тільки доводить, що можна працювати швидко і якісно, якщо є взаєморозуміння, взаємоповага. Пишаюся, що всі гілки влади між собою спрацювали. Впевнена, далі ми спільно будемо продовжувати розвивати наші населені пункти. Головне, щоб наші діти грали на на таких спортивних майданчиках, щоб займалися спортом, щоб були здорові. Тож, тренуйтеся, а ми вболіватимемо за вас і радітимемо вашим перемогам. Тільки вперед. Тільки до перемоги», – привітала усіх учасників заходу Мирослава Смірнова.
 • 20.11.2017 08:53:00

  Сучасний навчальний процес неможливий без новітніх технологій як для учнів, так і вчителів

  Матеріально-технічна база шкіл району постійно покращується. Сфера освіти є пріоритетним напрямом роботи для керівництва району. Саме тому голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов постійно спілкуються з освітянами та відвідують навчальні заклади. 16 листопада відвідали Боярську школу № 5.
 • 19.11.2017 08:42:00

  Дорогі аграрії!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства та всіх підприємств і організацій агропромислового комплексу. Україна – аграрна країна. Саме агропромисловий комплекс забезпечує життя держави. Є фундаментом національної економіки, який гарантує розвиток усім іншим галузям. У цей день вітаємо всіх представників галузі.
 • 17.11.2017 14:56:00

  Відбулися громадські слухання з питань забезпечення правопорядку у селі Бобриця

  У селі Бобриця 15 листопада відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Лєзнік М.Г., завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації Дмитрієв О.Б., заступник начальника Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Губницький С.І., начальник сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Микитенко Р.Л., Бобрицький сільський голова Король О.Г., депутати та громада Бобрицької сільської ради.
 • 17.11.2017 10:00:00

  ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ УРЯДОВУ ІНІЦІАТИВУ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД «МАСКИ-ШОУ»

  16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.
 • 17.11.2017 08:15:00

  Мирослава Смірнова: Медична реформа починається з кваліфікованих лікарів та забезпеченості закладів новітнім медичним обладнанням

  Однозначно, медична реформа починається як із компетентності медичного персоналу, так і з матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Так вважають у Києво-Святошинському районі. Саме у медичних закладах постійно та послідовно ведуться ремонтні роботи, закуповується новітнє прогресивне медичне обладнання, сучасні автомобілі, зміцнюється матеріально-технічна база, виплачуються премії та надбавки лікарям. Хоч новий закон ухвалили нещодавно, вже декілька років у районі працюють над тим, щоб він запрацював одразу. Тут не бояться реформи, вона не є чимось надзвичайним, бо ведеться послідовна робота. Фактично, за словами начальника відділу охорони здоров’я РДА, база для запуску реформи вже є.
 • 17.11.2017 08:10:00

  Мирослава Смірнова: Пропозиції до бюджету на 2018 рік формуватимуться знизу

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян, під час якого разом із активними жителями району обговорила особливості розвитку соціальної інфраструктури, програму соціально-економічного розвитку населених пунктів району, а також особливості функціонування об'єднань співвласників багатоквартирного будинку. Також на порядку денному стоять земельні питання. Зокрема звернувся батьківський колектив Вишнівської школи №3 щодо проведення у наступному році ремонтних і відновлювальних робіт у навчальному закладі, а саме: ремонту або заміни даху; ремонту санвузлів; заміни вікон; ремонту медичного кабінету; відновлення системи пожежної сигналізації.
 • 16.11.2017 13:30:00

  Шановні громадяни!

  В управлінні соціального захисту населення Києво-Святошинського РДА Київської області 20.11.2017 о 14:00 годині з метою інформування населення та громадськості, в межах реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», відбудеться круглий стіл за участю посадових осіб Києво-Святошинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.
  Тема круглого столу: «НЕ  ОТРИМУЄШ   АЛІМЕНТИ?»; призначення та стягнення аліментів, а також відповідальність за ухилення від сплати аліментів та інші питання які стосуються захисту прав жінок та дітей. Запрошуються всі бажаючі.
 • 16.11.2017 11:50:00

  Дієвий спосіб інформування населення

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості на запрошення Хотівського сільського голови  Безпечного Миколи Григоровича 15.11.2017 року проведено профінформаційний виїзний захід «Виїзна акція центру зайнятості для мешканців села Хотів.  До участі в заході були залучені соціальні партнери, зокрема представники  комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Києво-Святошинської  районної ради Київської області» .
  Охочі мали змогу ознайомитись з послугами, які надає служба зайнятості, отримати детальні консультації щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, організації та проведення громадських робіт.

Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 202 Наступна Всі