Громадянське суспільство і влада

Про план заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі

Відомості про громадську раду при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

Перелік громадських об"єднань, зареєстрованих (легалізованих) виконавчимикомітетами міських, сільських, селищною радами Києво-Святошинського району,переданих до Києво-Святошинського районного управління юстиції

Реєстр громадських організацій, зареєстрованих  Києво-Святошинським районним управлінням юстиції 


ПРОЕКТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про затвердження плану дій із реалізації

Iніціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

у 2015 році в Києво-Святошинському районі 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 1176-р  «Про затвердження плану дій із впровадження  Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках», відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року № 465 «Про затвердження плану дій із реалізації Iніціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році у Київській області»:

1. Затвердити план дій із реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році в Києво-Святошинському районі (далі – план дій), що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання плану дій.

3. Про виконання плану дій, затвердженого цим розпорядженням інформувати райдержадміністрацію через сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і ЗМІ до 24 липня 2015 року та 24  грудня 2015 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти керівника апарату адміністрації Прунцева С.Є.

 

Виконувач обов’язків 

голови адміністрації                                               М.М. Смірнова

 

ПЛАН  ДІЙ

  із реалізації  Iніціативи «Партнерство «Відкритий

Уряд» у 2015 році в Києво-Святошинському районі

1. З метою залучення широкої громадськості до участі та реалізації в Києво-Святошинському районі Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» сприяти створенню та діяльності громадських організацій, що представляють район, для забезпечення  підтримки представниками громади демократичних змін в районі у співпраці з райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування.

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

Постійно.

2. Заслухати на розширеному засіданні громадської ради при Києво-Святошинській райдержадміністрації інформацію стосовно реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році у Києво-Святошинському районі.

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

І квартал 2015 року.

3. Розробити із залученням представників громадськості та подати на затвердження Києво-Святошинської районної ради районну антикорупційну програму.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації

Березень 2015 року.

4. Приведення Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Києво-Святошинськів районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 10.08.2011 № 1993, у відповідність до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині забезпечення вільного доступу громадян до містобудівної документації та геоінформаційних даних (у тому числі в електронній формі).

 

Сектор  взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи райдержадміністрації спільно з відділом містобудування та архітектури,

сектором з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

Протягом 2015 року.

5. Продовжити роботу щодо ефективного функціонування Центру надання адміністративних послуг в Києво-Святошинському районі та належне виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги».

Відділ з питань адміністративних послуг та дозвільних процедур райдержадміністрації

Протягом  2015 року.

6. Взяти участь у семінарі для координаторів із реалізації в райдержадміністраціях і міськвиконкомах (міст обласного значення) Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році у Київській області .

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

Вересень 2015 року.

7. Внести відповідні зміни до системи обліку публічної інформації на районному рівні після отримання відповідних пропозицій від облдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

Грудень 2015 року.

8. Регулярно висвітлювати питання діяльності райдержадміністрації в рамках реалізації плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році у Києво-Святошинському районі на сайті Києво-Святошинської райдержадміністрації та у місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації.

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації

 Постійно.