ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

 Куди необхідно звертатися пенсіонерам, які переселилися з Донецької та Луганської областей для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) та які для цього документи необхідно надати?

Перше, що необхідно зробити, стати на облік як внутрішньо переміщена особа в місцевому управлінні соціального захисту населення за місцем перебування та отримати відповідну довідку.

Друге - після отримання довідки для продовження виплати пенсії за новим місцем проживання, необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі у місті), де пенсіонер зареєстрований як внутрішньо переміщена особа та фактично перебуває(проживає).

До органу Пенсійного фонду України внутрішньо переміщена особа має надати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорта, пенсійного посвідчення), а також копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності) та заява про перерахування пенсії на рахунок в АТ «Ощадбанк».

Орган Пенсійного фонду України складає та направляє до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення списки осіб, які звернулись за призначенням (відновленням) пенсій для розгляду на Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворених районними, районними у мм. Києві і Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі утворення) рад.

Орган Пенсійного фонду України призначає (відновлює) пенсію тільки на підставі рішення Комісії.

Якщо пенсіонер з 2014 року отримував пенсію на підконтрольній території, чи потрібно йому надати до управлінняПенсійного фонду довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи?

Такому пенсіонеру виплата пенсії проводилась до 01.02.2015 без надання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для поновлення виплати пенсії, припиненої з 01.02.2015 у зв’язку з відсутністю реєстрації як внутрішньо переміщена особа, пенсіонер має обов’язково звернутись до територіального органу соціального захисту населення та отримати довідку про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

 Як здійснюється виплата пенсій після прийняття рішення про їх відновлення або призначення ?

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 615, уповноваженим банком, що здійснює виплату пенсій, призначених внутрішньо переміщеним особам, є АТ «Ощадбанк». Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється шляхом зарахування коштів на платіжну картку Ощадбанку, що видається пенсіонеру за умови надання ним відповідного пакету документів, в тому тчислі, що підтверджують особу та її статус, до відділення Ощадбанку за місцем реєстрації.

Внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсії через підприємства поштового зв’язку або установи інших банків, необхідно відкрити рахунок для виплати пенсії в АТ «Ощадбанк» та надати до органу Пенсійного фонду, де вони знаходяться на обліку, заяву про зарахування пенсії на цей рахунок.

Таку заяву можливо залишити у банку, співробітники якого передадуть її до органу Фонду.

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2016 № 167 для ідентифікації одержувачів соціальних виплат, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм соціальних виплат здійснюється емісія платіжних карток із зазначеннямна них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Для одержувачів пенсій така картка одночасно є пенсійним посвідченням.

Для оформлення платіжної картки, яка є пенсійним посвідченням, внутрішньо переміщеній особі слід звернутись до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку із документами, що посвідчують особу, довідкою про взяття на обліку внутрішньопереміщеної особи, фотокарткою та засвідчити в органі Фонду відповідну заяву.

  Чи можливе переведення виплати пенсії на підконтрольну територію за зверненням родичів пенсіонера або за довіреністю?

  Ні, заява про запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

Це передбачено пунктом 1.5 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за № 1566/11846.

  Який порядок виплати допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях Пенсійного фонду України на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції?

 Якщо померлий пенсіонер на час смерті не перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України на підконтрольній території, виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого здійснює управління Пенсійного фонду України на території, контрольованій українською владою, до якого звернулися особи, які мають право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.

До заяви про виплату допомоги на поховання необхідно надати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, виданий територіальним органом Міністерства юстиції України у порядку, визначеному чинним законодавством щодо проведення державної реєстрації смерті, а також документи, що підтверджують статус заявника.

 Як  підтвердити переселенцям факт звільнення з роботи для виплати пенсії в повному об’ємі? 

Особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, не завжди мають можливість надати трудову книжку з записами про звільнення з роботи у період проведення антитерористичної операції.

Для зазначених осіб статус «непрацюючий» можливо визначити на підставі особистої заяви довільної форми із зазначенням дати, з якої особа не працює, та пояснення обставин, у зв’язку з якими не може внести запис в трудову книжку чи надати оригінал  трудової книжки. Орган Пенсійного фонду України перевіряє індивідуальні відомості про застраховану особу щодо наявності інформації про сплату страхових внесків, відсутність в  Державному єдиному реєстрі інформації про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.

У разі виявлення в подальшому факту роботи особи або інформації про іншу дату звільнення з роботи, утримання надміру виплачених сум пенсії вирішується відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».


Управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі надає перелік рахунків для сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Отримувач: ВДКСУ у Києво-Святошинському районі

Код ЄДРПОУ: 38010937

Банк: ГУ ДКСУ по Київській області

МФО: 821018

Розрахункові рахунки

Вид платежу

Код платежу

31113154700356

Золото

24140200

31112155700356

Автомобілі

24140300

31111156700356

Нерухоме майно

24140500

31110157700356

Стільниковий зв’язок

24140600

31113198700356

Валюта

24140100

 Управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі повідомляє щодо можливості обчислення розміру пенсій з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу

15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії” (далі  - Закон 1043).

З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року – за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

Перерахунок призначеної пенсії проводиться на підставі поданих заяв                    з урахуванням термінів, визначених статтею 45 Закону -  у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.


Ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія законів України «Про  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» встановлено розмір та порядок виплати до 5 травня разової грошової допомоги.

Кабінет Міністрів 2 березня 2016 року ухвалив постанову № 141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Виплату разової грошової допомоги здійснює Міністерство соціальної політики України через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської місько державних адміністрацій, які через відділення зв’язку або через установи банків перераховують допомогу на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії.

На виконання постанови до 1 квітня 2016 року органами Пенсійного фонду України будуть надані списки одержувачів пенсій структурним підрозділам з питань соціального захисту населення, які мають право на отримання разової грошової допомоги.

Розміри  разової грошової допомоги

Категорія ветеранів

Розмір допомоги

Інваліди війни та колишні малолітні (яким на момент ув'язненняне виповнилося 14 років) в'язні концентраційних таборів, 

ґеттота інших місць примусового тримання, визнані інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва та  з інших причин

I групи

II групи

III групи2 975 гривень

2 600 гривень

2 310 гривень

Учасники бойових дій та колишні неповнолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 

18 років) в'язні концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також діти,які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків

920 гривень

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

2 975 гривень

Члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих інвалідіввійни, 

дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв 

нацистських переслідувань, визнані  за життя інвалідами загального захворювання, трудового каліцтвата з інших причин, які не одружилися вдруге

465 гривень

Учасники війни та колишні в'язні концентраційних таборів, ґетто, інших 

місць примусового тримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, 

діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога

170 гривень


 

  

"ПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ, ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ ОСІБ"

Відповідно до статті 43 Закону та пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України №393 від 17.07.1992р. «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» пенсії військовослужбовцям, особам рядового та начальницького складу обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою і військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно з законодавством і залишені за їхньою згодою та в інтересах справи на службі) та премії.

Зважаючи на те, що матеріальна допомога та індексація не зазначені у ст. 43 Закону та пункті 7 постанови Кабінету Міністрів України №393 від 17.07.1992р., вони не можуть бути враховані до складу грошового забезпечення, з якого обчислюється розмір пенсії відповідно до Закону.

Крім того, оскільки Законом та пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України №393 від 17.07.1992р. передбачене зарахування до складу грошового забезпечення для обчислення пенсії щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, а премії до професійних свят мають разовий характер, то, відповідно, вони не враховуються під час визначення розміру пенсії.

 

 ПРО СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ГРОМАДЯН,

ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ПІД ЧАС РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

            Відповідно до пункту 10 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  до інвалідів війни належать особи, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (далі - Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

            Цей пункту не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які отримали інвалідність внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних при виконанні службових обов'язків, пов'язаних з подіями Революції Гідності.

            Участь осіб, зазначених в абзаці першому цього пункту, у Революції Гідності та отримання ними під час Революції Гідності поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я встановлюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

            13 березня 2016 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», щодо призначення пенсій ушкоджень здоров’я, одержаних під час революції гідності.

            Так, відповідно до зазначеного Закону якщо інвалідність настала в період проходження строкової військової служби або внаслідок поранення, каліцтва, контузії особам, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції Гідності), у особи, яка звернулася за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, то пенсія по інвалідності призначається особі незалежно від наявності страхового стажу.

            Призначення пенсій цим особам здійснюється за Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон) на підставі довідок МСЕК, в яких зазначено причину інвалідності “Поранення, каліцтво, контузія чи інші ушкодження здоров'я, одержані під час участі у  Революції Гідності”.

            Пенсія по інвалідності обчислюється в розмірах, визначених Законом. При цьому до пенсії встановлюються виплати, передбачені для інвалідів війни (підвищення, цільова грошова допомога).  Мінімальна пенсійна виплата визначається згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 року № 656 "Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій", для інвалідів війни I групи - 285 відсотків, II групи - 255, III групи - 225 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

            Строки призначення пенсій визначаються згідно статті 45 Закону.  У випадку, коли мала місце зміна причини інвалідності (із загального захворювання на поранення, каліцтво, контузію чи інші ушкодження здоров'я, одержані під час участі у  Революції Гідності), після надходження довідки МСЕК мінімальна пенсійна виплата, як інваліду війни, встановлюється з дати, з якої змінено причину інвалідності, в тому числі, коли МСЕК робить залік за період до дати огляду.

 _______________________________

З 1 січня 2016 року набрали чинності Закони України  «Про державний бюджет України на 2016 рік» (від 25. 12. 2015 № 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (від 24.12.2015 № 909), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911), якими врегульовано  питання пенсійного забезпечення у поточному  році.

Згідно з статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» прожитковий мінімум для зазначеної категорії осіб становить:

- з 1 січня 2016 року – 1074 грн. (з 1 січня мінімальний розмір пенсії за віком не змінюється, оскільки цей розмір був встановлений ще з 1 вересня 2015 року);

- з 1 травня 2016 року – 1130 грн. (підвищується на 5,2 %);

- з 1 грудня 2016 року – 1208 грн. (підвищується на 6,9 %).

У зв’язку з цим з 1 травня і з 1 грудня 2016 року буде підвищено мінімальний розмір пенсії (крім працюючих пенсіонерів), обчислений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (а також і підвищення до пенсій за понаднормовий стаж). Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Що стосується інших пенсійних виплат, надбавок і підвищень до пенсії, які встановлені у відсотках до прожиткового мінімуму, то вони також перераховуватимуться із збільшенням прожиткового мінімуму. Зокрема, це:

мінімальні розміри пенсій по інвалідності учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

мінімальні розміри пенсій шахтарям;

мінімальні пенсійні виплати для інвалідів - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, та інвалідам війни й учасникам бойових дій;

підвищення до пенсій ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань;

надбавки особам, які мають статус Почесного донора України;

надбавки на утриманців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

пенсійні виплати відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

2. З 1 березня 2016 року, як і в 2014-2015 роках, пенсії не підвищуватимуться у зв’язку із зростанням в попередньому році середньої заробітної плати в країні, оскільки відповідна норма (частина друга статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування") зупинена до стабілізації економічного становища в країні.   

3. Працюючі пенсіонери можуть і надалі здійснювати перерахунок пенсії (частина четверта статті 42Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування") через кожні два роки роботи (з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі).

Потрібно звернути увагу на те, що при призначенні пенсій починаючи з 1 січня 2016 року для обчислення пенсій враховується заробіток працівника лише за даними персоніфікованого обліку, тобто за періоди страхового стажу з 1 липня 2000 року і до моменту виходу на пенсію. Заробіток особи за будь-які 60 календарних місяців роботи у період до 1 липня 2000 року буде враховуватися при обчисленні пенсій тільки в тому випадку, якщо страховий стаж, починаючи після 1 липня 2000 року, становить менше 60 місяців.

            При призначенні пенсій у 2016 році при обчисленні заробітку для визначення розміру пенсії застосовуватиметься показник середньої заробітної плати в країні за останні три роки – 2013, 2014 і 2015 роки (нагадаємо, що урядовим законопроектом передбачалось у 2016 році при призначенні пенсій застосовувати показник середньої заробітної плати, який застосовувався у 2015 році, проте ця законодавча пропозиція не була підтримана народними депутатами України). 

При призначенні пенсій у період з 1 січня по 31 грудня 2016 року максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень. Цей розмір не переглядатиметься у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 1 травня і з 1 грудня 2016 року.

Продовжує утримуватися військовий збір (1,5%) та оподатковуватися (15%) суми пенсій, що перевищують три мінімальні розміри заробітної плати – 4134 грн. (1378 грн. х 3), (визначена з 1 січня сума пенсії для оподаткування не перераховується протягом поточного року).

Оподаткування не застосовується до пенсій, призначених учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (сім’ї загиблих і померлих інвалідів війни та ін.).

Щодо порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам з урахуванням всіх обмежень, то потрібно звернути увагу на те, що працюючим пенсіонерам (крім зазначених вище виключень) виплачується 85% призначеного розміру пенсії. А відповідно до пункту 164.2.19 статті 164 Податкового кодексу оподаткуванню підлягають суми пенсій, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом. У зв’язку з цим, спочатку визначається сума пенсії до виплати як працюючому пенсіонеру в розмірі 85% призначеної пенсії, а потім від встановленої суми визначається сума для оподаткування і нарахування військового збору (база для нарахування податку з доходів з фізичних осіб і військового збору для пенсій є однаковою).

Приклад 1. Пенсія 1800 грн., пенсіонер працює.

Визначаємо розмір пенсії до виплати в період роботи: 85% х 1800 = 1530 грн. Оскільки сума є меншою 1,5 прожиткового мінімуму (1611 грн.), то з 1 січня виплачуватиметься 1611 грн.

З 1 травня виплачуватиметься 1695 грн. (1130 х 1,5), а з 1 грудня 2016 року – в повному розмірі, тобто 1800 грн. Податок і військовий збір не нараховується, оскільки сума пенсії є меншою трьох розмірів мінімальної заробітної плати.

Приклад 2. Пенсія 5200 грн., пенсіонер працює. Розмір пенсії в період роботи становить: 85% х 5200 = 4420 грн. Сума пенсії для нарахування податку і військового збору: 4420 – 4134 (1378 грн. х 3) = 286 грн. х 16,5% (15+1,5) = 47,19 грн. Пенсія з 1 січня виплачуватиметься в розмірі 4372,81 грн. (4420 - 47,19).    

Законом про Державний бюджет України на 2016 рік передбачено, що Кабінетом Міністрів України має бути затверджено особливий порядок проведення індексації грошових доходів населення у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. При цьому збільшено поріг для індексації з 101% до 103%.

Як у 2015, так і в 2016 році діятимуть обмеження при виплаті пенсій працюючим пенсіонерам. Зокрема:

особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування":

у період роботи (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на посадах та за умовами, передбаченими законами України “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про судоустрій і статус суддів” призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються;

у період роботи на інших посадах/роботах призначена пенсія (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") виплачується в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (з 1 січня не менше 1611грн. (1074 х1,5); з 1 травня – 1695грн., з 1 грудня – 1812 грн.)

особам, яким призначено пенсію на умовах і в порядку, передбаченому Законом України "Про державну службу":

у період роботи (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється  дія  пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту”) на посадах та за умовами, які передбачені цим Законом, законами України “Про прокуратуру”, “Про судоустрій і статус суддів” призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються;

у період роботи на інших посадах/роботах пенсія (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") виплачується в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність;

особам, яким призначено пенсію на умовах і в порядку, передбаченому законами України  «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України»:

особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”:

 пенсія, призначена особам відповідно до цього Закону (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та за умовами, передбаченими законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування";

пенсія, призначена особі після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (після 01.10.2011р.) відповідно до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії у порядку та на умовах, передбачених Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування";

тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, у період роботи особи (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на інших посадах/роботах (крім випадків, передбачених попередніми абзацами) пенсії, призначені відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», виплачуються в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Як у 2015, так і в 2016 році діятимуть обмеження при виплаті пенсій працюючим пенсіонерам.

Із викладеного вище потрібно звернути увагу на дві основні зміни, це:

ветерани військової служби, яким призначено пенсію на умовах і в порядку, передбаченому законами України «Про державну службу» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», – для них виплата пенсії в період роботи на посадах та за умовами, які передбачені законами України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів» не припиняється, а виплачується в призначеному розмірі;

народним депутатам України (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") в період роботи народним депутатом України та на інших посадах і роботах, крім передбачених законами «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», пенсія виплачується в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Внесено зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення», якими передбачається, що з 1 січня 2016 року для працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, а також для окремих працівників льотного і льотно-випробного складу авіації пенсії за вислугу років призначатимуться не тільки при наявності спеціального стажу роботи, а й при досягненні встановленого віку. До 1 січня 2016 року зазначені категорії працівників за наявності необхідного спеціального стажу роботи мали право на призначення пенсій за вислугу років незалежно від віку. Зокрема:

– для працівників льотного і льотно-випробного складу пенсія за вислугу років відповідно до пункту «а» статті 54 зазначеного Закону призначатиметься лише після досягнення 45 років і поступово протягом наступних 10 років цей вік підвищуватиметься до 50 років;

– для працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення (п."е" статті 55 Закону), для артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів (п. "ж" статті 55 Закону) пенсія за вислугу років призначатиметься після досягнення 50 років і поступово протягом наступних 10 років цей вік підвищуватиметься до 55 років.

При цьому необхідно звернути увагу на те, що зазначені вище працівники, які мали спеціальний стаж роботи тривалістю, яка була необхідна на 1 квітня 2015 року (25 років)  чи на 1 січня 2016 року (25 р. 6 міс.), матимуть право вийти на пенсію за вислугу років до досягнення встановленого Законом віку, тобто незалежно від віку.

 

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян керівництвом управління ПФУ у Києво-Святошинському районі Київської області в населених пунктах району на IІ квартал 2016 року

Прізвище, ініціали

Посада

Години прийому

Січень

Лютий

Березень

Харченко В.В.

Начальник управління

14:00-17:00

с. Шпитьки

07.04.16

с.Личанка

12.05.16

с.Білогородка

17.06.16

Москаленко Н.П.

Перший заступник начальника управління

14:00-17:00

с. Петрушки

15.04.16

с.Гатне

19.05.16

с.Віта Поштова

23.06.16

Поліщук Т.В.

Заступник начальника управління

9:00-13:00

смт. Чабани

19.04.16

с.Лісники

05.05.16

с. Петрівське

02.06.16

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, Герої України, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, інваліди Великої Вітчизняної війни приймаються позачергово.

Місце проведення виїзних прийомів громадян керівництвом управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області визначається начальником управління окремо.


 Переваги отримання пенсій через вкладні рахунки банків

         Органи Пенсійного фонду України несуть витрати на доставку пенсій відділеннями зв’язку у розмірі 0,79% в містах та 1,56% в сільській місцевості від суми виплаченої пенсії.

            Установи банків здійснюють виплату  безкоштовно, що дозволяє зекономити кошти, які використовуються виключно на виплату пенсій або підвищення їх розміру. 

З вкладного рахунку Ви маєте можливість зняти не всю пенсію, а тільки необхідну суму. На залишок вкладу щомісяця нараховуються проценти, які не оподатковуються.

            За Вашим бажанням з рахунку можуть оплачуватись комунальні послуги у безготівковій формі.

            Отримання пенсій та оплата рахунків може здійснюватися за допомогою пластикових карток, які видаються пенсіонерам безкоштовно. По картках можна одержати пенсію через банкомати в інших населених пунктах поза місцем проживання. 

            В разі  потреби, або коли пенсіонер не може отримувати власноруч пенсію (через хворобу, тривалу відсутність, тощо), можна оформити довіреність. 

            Інформація по банківських операціях суворо охороняється, а тому розмір Вашої пенсії буде відомий тільки Вам.

 

Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права з допомогою Веб-порталу електронних послуг.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

 • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян)
 • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)
 • формування запитів на попередню підготовку документів
 • можливість подачі скарг
 • запис на прийом до фахівців Фонду
 • отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПОРТАЛІ?

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

 1. З’ясуйте, до якого територіального органу ПФУ Вам необхідно звернутись для оформлення заяви. 
 2. Прийдіть до Пенсійного фонду та оформіть заяву.                                                        Фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні.
  Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду.
  Вам друкується розписка про одержання заяви, а також (важливо!!!) «реєстраційний код».
  Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!
 3. Завершіть реєстрацію, зайшовши на Веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі».
  Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.
  На введену Вами електронну адресу прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації.
  Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.
 4. За довідками звертайтеся до спеціалістів в управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області у кабінет №20.

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

-           за віком:

       Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

       До досягнення 60 річного віку право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:

55 років - які народилися до 30 вересня 1956 року включно;

55 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;

56 років - які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;

56 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;

57 років - які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;

57 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;

58 років - які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;

58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;

59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;

59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;

60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

- за віком:

До заяви про призначення пенсії за віком додаються такі документи:

а) довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику.

б) документи про стаж, що визначені Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.93 N 637 (трудова книжка, довідки тощо).

в) довідка про заробітну плату особи (встановленого зразку) за період страхового стажу до 01.07.2000 (за бажанням), а починаючи з 01.07.2000 індивідуальні відомості про застраховану особу (надає відділ персоніфікованого обліку).

г) документи про місце проживання (реєстрації) особи;

ґ) документи, які засвідчують особливий статус особи (посвідчення учасника бойових дій та довідка військового комісаріату про період участі у бойових діях; посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та довідка про період участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за формою, затвердженою постановою Державного Комітету СРСР по праці та соціальних питаннях від 09.03.88 N 122; посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи та довідка про період проживання (роботи) на цих територіях, видана органами місцевого самоврядування; тощо).

д) клопотання (направлення) про достроковий вихід на пенсію (для призначення пенсії відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення».

Увага!!!

Відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії залежить як від тривалості страхового стажу, так і від розміру заробітної плати, яку особа отримує у період роботи. Якщо людина одержує заробітну плату в «конверті», то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть. Тож у такому разі не варто сподіватися на гідну пенсію!!!

 

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

 

-                        по інвалідності:

      Особи, визнані інвалідами, мають право на пенсію по інвалідності, залежно від групи інвалідності, за наявності такого страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією:

для інвалідів I групи:

до досягнення особою 25 років включно - 1 рік;

від 26 років до досягнення особою 28 років включно - 2 роки;

від 29 років до досягнення особою 31 року включно - 3 роки;

від 32 років до досягнення особою 34 років включно - 4 роки;

від 35 років до досягнення особою 37 років включно - 5 років;

від 38 років до досягнення особою 40 років включно - 6 років;

від 41 року до досягнення особою 43 років включно - 7 років;

від 44 років до досягнення особою 48 років включно - 8 років;

від 49 років до досягнення особою 53 років включно - 9 років;

від 54 років до досягнення особою 59 років включно - 10 років;

для інвалідів II та III груп:

до досягнення особою 23 років включно - 1 рік;

від 24 років до досягнення особою 26 років включно - 2 роки;

від 27 років до досягнення особою 28 років включно - 3 роки;

від 29 років до досягнення особою 31 року включно - 4 роки;

від 32 років до досягнення особою 33 років включно - 5 років;

від 34 років до досягнення особою 35 років включно - 6 років;

від 36 років до досягнення особою 37 років включно - 7 років;

від 38 років до досягнення особою 39 років включно - 8 років;

від 40 років до досягнення особою 42 років включно - 9 років;

від 43 років до досягнення особою 45 років включно - 10 років;

від 46 років до досягнення особою 48 років включно - 11 років;

від 49 років до досягнення особою 51 року включно - 12 років;

від 52 років до досягнення особою 55 років включно - 13 років;

від 56 років до досягнення особою 59 років включно - 14 років.

     

      У період до 1 січня 2016р. визнані інваліди II групи, мають право на пенсію по інвалідності за наявності страхового стажу  на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією, передбаченого для інвалідів I групи ст.32 Закону.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

- по інвалідності:

      До заяви про призначання пенсії по інвалідності надаються такі ж  документи, що і при призначенні пенсії за віком +  виписка з акта огляду медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).

Увага!!!

      Відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії залежить як від тривалості страхового стажу, так і від розміру заробітної плати, яку особа отримує у період роботи. Якщо людина одержує заробітну плату в «конверті», то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть. Тож у такому разі не варто сподіватися на гідну пенсію!!!

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

-                            у разі втрати годувальника:

      Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності, а в разі смерті пенсіонера - незалежно від тривалості страхового стажу. При цьому дітям пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.

      Страховий стаж – період протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

      Мінімальний страховий внесок обчислюється із мінімальної заробітної плати, яка згідно ст.8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» становить:

Період

З 01.01.2015р.

З 01.12.2015р.

Розмір (грн.)

1218,00

1378,00

 

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

-                                            у разі втрати годувальника:

До заяви про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника подаються документи про стаж та заробіток померлого годувальника (перелічені в підпунктах "б"-"в" для пенсій за віком), а також :

а) довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера померлому годувальнику (подається у разі, якщо особа, яка звернулася із заявою про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника, має такий документ).

б) свідоцтво про народження або паспорт особи, якій призначається пенсія;

в) довідка про склад сім'ї померлого годувальника та копії документів, що засвідчують родинні стосунки члена сім'ї з померлим годувальником;

г) свідоцтво органу реєстрації актів громадянського стану (РАГС) про смерть годувальника або рішення суду про визнання його безвісно відсутнім;

ґ) документи про вік померлого годувальника сім'ї (при відсутності таких даних у свідоцтві про смерть чи рішенні суду про визнання годувальника безвісно відсутнім);

д) довідки загальноосвітніх навчальних закладів системи загальної середньої освіти, професійно-технічних, вищих навчальних закладів про те, що діти навчаються за денною формою навчання (у разі призначення пенсії у разі втрати годувальника дітям віком від 18 до 23 років);

е) довідка про те, що чоловік (дружина), а в разі їх відсутності - один з батьків, дід, баба, брат чи сестра померлого годувальника незалежно від віку і працездатності, якщо він (вона) не працюють і зайняті доглядом за дитиною (дітьми) померлого годувальника до досягнення нею (ними) 8 років;

є) документи про місце проживання (реєстрації);

ж) документ про перебування членів сім'ї (крім дітей) на повному утриманні померлого годувальника чи одержання від померлого годувальника допомоги, що була для них постійним і основним джерелом засобів до існування;

з) експертний висновок із встановленням причинного зв'язку смерті годувальника з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Увага!!!

 

      Відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії залежить як від тривалості страхового стажу, так і від розміру заробітної плати, яку особа отримує у період роботи. Якщо людина одержує заробітну плату в «конверті», то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть. Тож у такому разі не варто сподіватися на гідну пенсію!!!

 

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

- за вислугу років

      Пенсії за вислугу років призначаються у разі звільнення з роботи, що дає право на цей вид пенсії. У разі зарахування після призначення пенсії за вислугу років на роботу, яка дає право на цей вид пенсії, виплата пенсії припиняється і поновлюється з дня, що слідує за днем звільнення з роботи.

      До заяви про призначання пенсії за вислугу років надаються такі ж документи, що і при призначенні пенсії за віком + документи, що підтверджують виконання роботи, яка дає право на призначення такого виду пенсії.

Увага!!!

 

      Відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії залежить як від тривалості страхового стажу, так і від розміру заробітної плати, яку особа отримує у період роботи. Якщо людина одержує заробітну плату в «конверті», то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть. Тож у такому разі не варто сподіватися на гідну пенсію!!!

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ

      Питання визначення розміру пенсії врегульоване статтями 27, 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Згідно вказаних статей розмір пенсії за віком залежить від тривалості страхового стажу (періоду, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок) та величини отримуваного у період роботи заробітку.

      Механізм проведення перерахунків пенсій передбачений статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», згідно якої перерахунок пенсії проводиться:

1) з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

      За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

2) у разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Увага!!!

      У разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, підвищується розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 цього Закону (крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування). Перерахунок пенсії проводиться з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму. Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, який встановлений на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Основний необхідний набір документів для призначення пенсії по втраті годувальника.

 1. Паспорт і його ксерокопія 1,2,11 сторінки, довідка з ідентифікаційним номером і її    ксерокопія заявника;
 2. трудова книжка (оригінал) померлого годувальника;
 3. диплом або атестат (оригінал), якщо навчались на стаціонарі і  його ксерокопія померлого годувальника;
 4. військовий квиток і ксерокопія 1, 2, 3, сторінки, якщо служили в армії померлого годувальника;
 5. свідоцтва про народження дітей і їх ксерокопії;
 6. свідоцтво про шлюб і його ксерокопія;
 7. свідоцтво про смерть померлого годувальника і його ксерокопія;
 8. довідка про заробітну плату померлого годувальника за любих 5 років підряд помісячно (в гривнах) з початку трудової діяльності до 1 липня 2000 року. З 1 липня 2000 року довідку про заробітну плату з відділу персоніфікації того пенсійного фонду де зареєстрована організація. Якщо організація перейменовувалась, то вказати накази про перейменування.
 9. довідку з місцевої Ради, що діти знаходяться на утриманні заявника, довідка зі школи про навчання;
 10. якщо померлий годувальник  ліквідатор аварії на ЧАЄС, то необхідно посвідчення 2 чи 3 категорії, його ксерокопія, довідка форми № 122, в якій повинно бути вказано період перебування на ліквідації, кількість днів та місце перебування на ліквідації);
 11. Фото для пенсійного посвідчення  (як на паспорт)

Необхідний набір документів для призначення пенсії.

1. Паспорт і його ксерокопія 1,2,11 сторінки, довідка з ідентифікаційним номером і її          ксерокопія;

 1. трудова книжка її ксерокопія
 2. диплом або атестат, якщо навчались на стаціонарі і  його ксерокопія;
 3. військовий квиток і ксерокопія 1, 2, 3, сторінки, якщо служили в армії.
 4. свідоцтва про народження дітей і їх ксерокопії, якщо жінка не працювала в період догляду за дітьми до 3-х років;
 5. свідоцтво про шлюб і його ксерокопія (для жінок, в яких є документи на дівоче прізвище);
 6. довідка про заробітну плату за любих 5 років підряд помісячно (в гривнах) з початку трудової діяльності до 1 липня 2000 року. З 1 липня 2000 року довідку про заробітну плату з відділу персоніфікації того пенсійного фонду де зареєстрована організація. Якщо організація перейменовувалась, то вказати накази про перейменування.
 7. якщо пенсіонер не працює і має неповнолітніх дітей, то необхідно надати свідоцтва про народження дітей, ксерокопії цих свідоцтв та довідку з місцевої Ради, що діти знаходяться на утриманні даного пенсіонера, довідка зі школи.
 8. якщо пенсіонер являється підприємцем, необхідно свідоцтво про підприємницьку діяльність та довідку з податкової інспекції про період перебування підприємцем.

Для непрацюючих майбутніх пенсіонерів – довідка з податкової інспекції, що не є приватним підприємцем.

 1. якщо пенсіонер проживає в 4 зоні, то необхідно посвідчення 4 категорії, його ксерокопія та довідка з місцевої Ради з якого часу пенсіонер проживає в 4 зоні.
 2. якщо пенсіонер ліквідатор аварії на ЧАЄС, то необхідно посвідчення 2 чи 3 категорії, його ксерокопія, довідка форми № 122, в якій повинно бути вказано період перебування на ліквідації, кількість днів та місце перебування на ліквідації)
 3. Фото для пенсійного посвідчення  (як на паспорт)

Перелік банків, з якими співпрацює управління ПФУ у Києво-Святошинському районі станом на 01.11.2015 року

п\п

Назва банку

1.         

Ірпінське відділення Ощадбанку № 7853

2.         

Боярське ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ БВ Ощадбанку №10026/0830

3.         

АКБ «Укрсоцбанк»

4.         

КРУ КБ «Приватбанк»

5.         

Ф-я «Розрахунковий Центр»Приват Банку

6.         

Вишневе відділення АКБ «Правекс-Банк»

7.       

Боярське відділення ВАТ КБ «Хрещатик»

8.       

ПАТ КБ «Правекс-банк» м.Боярка

9.       

«Райффайзен Банк Аваль» Вишневе

10.   

«Райффайзен Банк Аваль» Боярка

11.   

АК «Промінвестбанк»

12.   

ПАТ «УкрСиббанк»

13.   

Київське ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ БВ Ощадбанку № 10026/0124

14.   

КРУ КБ «Приватбанк» (Київ)

15.   

ПАТ КБ Приватбанк відділення «Тарасівка»

16.   

ПАТ КБ Приватбанк відділення «Білогородка»

17.   

ПАТ КБ Приватбанк відділення «Крюківщина»

18.   

ПАТ КБ Приватбанк відділення «Софіївка»

19.   

КРУ КБ «Приватбанк» "Боярка"

20.   

«Південна» ф-я ПАТ КБ «Приватбанк»

21.   

Боярське відділення №2 КГРУ КБ Приватбанк

22.   

Боярське відділення №3 КГРУ КБ Приватбанк

23.   

Вишнівське відділення КГРУ «Приватбанк»

24.   

АТ ДБ «Сбербанк Росії»

 ГРАФІК

виїзних прийомів громадян керівництвом управління ПФУ у Києво-Святошинському районі Київської області в населених пунктах району на I квартал 2016 року

Прізвище, ініціали

Посада

Години прийому

Січень

Лютий

Березень

Харченко В.В.

Начальник управління

14:00-17:00

м.Вишневе

15.01.16

с.Соф.Борщагівка

05.02.16

с.Княжичі

18.03.16

Москаленко Н.П.

Перший заступник начальника управління

14:00-17:00

м.Боярка

22.01.16

с.Тарасівка

18.02.16

с.Віта Поштова

25.03.16

Поліщук Т.В.

Заступник начальника управління

9:00-13:00

с.П-П.

Борщагівка

12.01.16

с.Малютянка

11.02.16

с.Бузова

04.03.16

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, Герої України, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, інваліди Великої Вітчизняної війни приймаються позачергово.

Місце проведення виїзних прийомів громадян керівництвом управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області визначається начальником управління.

ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКОВУ НАРАДУ В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА УЧАСТЮ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ  ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

ФАТХУТДІНОВА В.Г. 

05 лютого 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі була проведена підсумкова нарада щодо роботи управління у 2015 році.

У нараді прийняли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов В.Г., голова районної ради Києво-Святошинського району Нестеренко О.С., Перший заступник голови Києво-Святошинської РДА Кошик А.Л.,  начальник управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА Черток С.П., начальник управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Харченко В.В. та  працівники управління. На нараді було підбито підсумки роботи управління у 2015 році та відзвітовано працівниками управління про стан надходження платежів, призначення і виплати пенсій, контрольно-перевірочної роботи в управлінні та роботу з обслуговування та розгляду звернень громадян.

За результатами проведення підсумкової наради управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі було вирішено посилити роботу комісії з питань погашення заборгованості та легалізації заробітної плати, запровадити практику виїзду робочої групи на підприємства-боржники та підприємства, які нараховують заробітну плату на рівні або менше мінімальної. Вживати заходи, згідно чинного законодавства, до боржників по сплаті страхових внесків. Приділити особливу увагу учасникам АТО. Продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, збільшити виїзні прийоми, зустрічі в трудових колективах, громадських організаціях. 

 

Про роботу управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі

Київської області за 2015 рік щодо розрахунків платників та забезпечення наповнення бюджету Фонду з метою своєчасності виплати пенсій

            Робота управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області протягом 2015 року спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, підвищення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами доходів і зборів по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, реалізації запланованих заходів.

            На обліку в управлінні  перебуває  47 966 одержувачів пенсій. Середній розмір пенсії по управлінню становить 1808 грн 01 коп., по області – 1686 грн. 67 коп.

            Протягом 12 місяців 2015 року призначено 1999 нових пенсій; за зверненнями громадян було проведено поточних 4074 перерахунки пенсій.

Протягом 2015 року загальна сума видатків на пенсійні виплати та грошову допомогу становить 1 млрд. 59 млн. 57 тис грн.

            Станом на 01.01.2016 року 23 792 пенсіонера отримують пенсію та грошову допомогу в 24 банківських установах, що становить 49,6 % від їх загальної кількості.

            Спеціалістами управління проводиться постійна робота щодо інформування населення району про зміни в пенсійному законодавстві, як через засоби масової інформації, так і під  час виїзних прийомів, під  час проведення особистих прийомів керівництва та спеціалістів управління.

            Власні надходження за 2015 рік склали  5 млн. 831,2 тис. що на 24 % більше від запланованих завдань.

           Надходження коштів за додатковими ставками   склали 162 млн.  238,1 тис. грн. , що на 54 млн. 768,4 тис. грн більше в порівнянні з 2014 роком.  Збільшення  є наслідком збільшення кількості операцій купівлі-продажу автомобілів та нерухомого майна.

            За  2015 рік надійшло єдиного соціального внеску на рахунки Державної фіскальної служби –  1 млдр. 213 млн. 445,5 тис. грн., що на  229 млн. 251,7 тис. грн менше до відповідного періоду минулого року. Зменшення відбулося за рахунок перереєстрації  до центрального офісу ДФС найбільших платників району «Фоззі-фуд», АТ «Нова лінія», «Фора».

         Станом на 01 січня 2016 року недоїмка зі сплати страхових внесків (ЗУ № 1058) до Пенсійного фонду становить 2 млн. 593,4  тис. грн., зменшення на  538,3 тис.  грн. до початку року за рахунок  переєстрації підприємств. Всього боржників – 63. 

 Борг по відшкодуванню пільгових пенсій – 1 млн. 78,5  тис. грн. зменшився до початку року  на 156,3 тис.  грн..

 Недоїмка по страхових внесках – 475,2 тис., відбулося зменшення до початку року на 156,3 тис. грн..

Борг по сплаті фінансових санкцій та пені – 756,3 тис. грн..

         Загальний борг по ЄСВ, стягувачем якого є Пенсійний фонд станом на 01.01.2016 – 472,8 тис. грн., зменшення на 100,04 тис. грн до 01.01.2015 року.

Протягом 2016 року спеціалістами відділу з обслуговування громадян прийнято  10308 заяв  про:

-призначення пенсії від 2072 чол.;

-проведення перерахунків пенсій  від 4139 чол.;

-перехід з виду на вид  від 169 чол.;

-по інших питаннях – від 3928 чол.

        Оформлено виплату допомоги на поховання та прийнято заяви з необхідними документами на виплату недоодержаної пенсії  1278 особам, видано 8265 довідок про облік або не перебування на обліку, розмір пенсії, про трудовий, страховий стаж та інше.

        Спеціалістами відділу надано 1728 роз’яснень діючого законодавства,  консультації по призначенню/перерахунку пенсій при особистому прийомі.

         Щоденно в робочі дні в управлінні діє «Гаряча телефонна лінія».


  «Управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-                                    головного спеціаліста  відділу платежів до пенсійної системи - 3 вакансії на період соціальної відпустки основних працівників; вимоги до претендентів: освіта повна вища (економічна, юридична), стаж роботи в органах державної влади від 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вміння користуватися ПК;

-                                    головного спеціаліста  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 і №2 - 5 вакансій на період соціальної відпустки основних працівників; вимоги до претендентів: освіта повна вища (економічна, юридична), стаж роботи в органах державної влади від 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вміння користуватися ПК;

-                                    головного спеціаліста  відділу обслуговування громадян; вимоги до претендентів: освіта повна вища (економічна, юридична), стаж роботи в органах державної влади від 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вміння користуватися ПК;

-                                    головного спеціаліста  відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем; вимоги до претендентів: освіта повна вища (інтелектуальні системи прийняття рішень;  комп`ютерні системи та мережі;  безпека інформації та комунікаційних систем), стаж роботи в органах державної влади від 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вміння користуватися ПК.

Термін подання документів для участі в конкурсі  30 календарних днів  з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 045987-30-42. Адреса м. Вишневе, вул. Святошинська,50.»

Виплата пенсій через банківські установи недієздатним особам

 

На запити щодо виплати пенсії через банківські установи недієздатним особам, які перебувають на повному державному утриманні, Пенсійний фонд України повідомляє.

Виплата пенсії та грошової допомоги через рахунки, які відкриті в уповноважених банках, регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596 (із змінами).

Зазначеним Порядком передбачено, що такі поточні рахунки відкриваються уповноваженими банками у порядку, встановленому нормативно-правовими актами Національного банку, що регулюють порядок відкриття рахунків в національній та іноземній валюті.

Постановою Правління Національного банку України від 27.11.2015 № 833, яка набрала чинності з 02.12.2015, затверджено зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 грудня 2003 року за № 1172/8493 (із змінами), зокрема, в частині відкриття поточних рахунків фізичних осіб, визнаних судом недієздатними.

Відповідно до зазначених змін поточні рахунки на ім'я фізичної особи, визнаної судом недієздатною, відкриваються її законним представником-опікуном.

Коштами на поточному рахунку, відкритому на ім'я особи, визнаної судом недієздатною, розпоряджаються її опікуни.

Частиною третьою статті 242 Цивільного кодексу України передбачено, що законним представником у випадках, встановлених законом, може бути інша особа.

Таким чином, керівники установ, де визнані у встановленому порядку
недієздатні особи перебувають на повному державному утриманні та щодо яких не встановлено опікунство, отримують законні підстави відкривати поточні рахунки на ім'я таких осіб.

 

 

З 1 січня 2016 року набрали чинності Закони України  «Про державний бюджет України на 2016 рік» (від 25. 12. 2015 № 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (від 24.12.2015 № 909), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911), якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у поточному році.
Згідно з статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» прожитковий мінімум для зазначеної категорії осіб становить:
- з 1 січня 2016 року – 1074 грн. (з 1 січня мінімальний розмір пенсії за віком не змінюється, оскільки цей розмір був встановлений ще з 1 вересня 2015 року);
- з 1 травня 2016 року – 1130 грн. (підвищується на 5,2 %);
- з 1 грудня 2016 року – 1208 грн. (підвищується на 6,9 %).
У зв’язку з цим з 1 травня і з 1 грудня 2016 року буде підвищено мінімальний розмір пенсії (крім працюючих пенсіонерів), обчислений відповідно до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (а також і підвищення до пенсій за понаднормовий стаж). Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.
Що стосується інших пенсійних виплат, надбавок і підвищень до пенсії, які встановлені у відсотках до прожиткового мінімуму, то вони також перераховуватимуться із збільшенням прожиткового мінімуму. Зокрема, це:
мінімальні розміри пенсій по інвалідності учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;
мінімальні розміри пенсій шахтарям;
мінімальні пенсійні виплати для інвалідів - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, та інвалідам війни й учасникам бойових дій;
підвищення до пенсій ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань;
надбавки особам, які мають статус Почесного донора України;
надбавки на утриманців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;
пенсійні виплати відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».
2. З 1 березня 2016 року, як і в 2014-2015 роках, пенсії не підвищуватимуться у зв’язку із зростанням в попередньому році середньої заробітної плати в країні, оскільки відповідна норма (частина друга статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування") зупинена до стабілізації економічного становища в країні. 
3. Працюючі пенсіонери можуть і надалі здійснювати перерахунок пенсії (частина четверта статті 42Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування") через кожні два роки роботи (з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі).


 ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ
Відповідно до статті 53 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання.
Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.
Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.
Для отримання допомоги на поховання необхідно звернутися до органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку.
Особа, яка звертається за допомогою на поховання, подає заяву про виплату допомоги, оригінал і копію свідоцтва про смерть та довідку про смерть пенсіонера або витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання в оригіналі (додаток 15 до Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 24.07.2008 №1269/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.07.2008 за № 691/15382).
Якщо пенсіонер помер за межами України і реєстрація смерті проведена компетентними органами іноземної держави, законодавством якої не передбачено видачі зазначених довідок, заявник надає свідоцтво про смерть або інший документ, легалізовані відповідно до законодавства.
Свідоцтво про смерть повинно також бути перекладене на українську мову. Такий переклад повинен бути нотаріально засвідченим.
Якщо смерть настала на території держави-члена Співдружності Незалежних Держав, додаткової легалізації свідоцтво про смерть не потребує. Якщо свідоцтво про смерть, видане однією з країн-учасниць, складене російською мовою, нотаріально засвідченого перекладу також не потрібно.
Керівником управління Пенсійного фонду на звороті довідки про смерть або витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть чи копії свідоцтва про смерть або іншого документа, легалізованого належним чином, для отримання допомоги на поховання робиться запис про виплату допомоги на поховання із зазначенням дати та суми, яка належить до виплати, і завіряється печаткою.
Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, заявник додатково надає довідку, що поховання здійснено за рахунок власних коштів.
Допомога на поховання виплачується за разовим дорученням підприємствами поштового зв’язку. Разове доручення виписується на ім’я особи, яка здійснила поховання, і дійсне тільки до кінця того місяця, в якому воно було виписано.

Наказ управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області від 22 жовтня 2015 року №107 «Про початок проведення в управлінні Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

На виконання вимог Закону України “Про очищення влади” управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області інформує про те, що розпочато перевірку стосовно осіб, а саме:

з/п

ПІБ

особи,

щодо якої здійснюється перевірка

Назва органу перевірки

Посада на яку призначений

Копія

заяви про перевірку та копія декларації

1

 

Зюкова Марія Сергіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

2

Залевська Наталія

Андріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

3

Маліцький Віталій Іванович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

4

Сітніченко Світлана Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)6

Мокрицька Вікторія Сергіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник адміністративно-господарського відділу

заява та декларація (завантажити)

7

Чередниченко Ганна Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст адміністративно-господарського відділу

заява та декларація (завантажити)

8

Савенкова Яніна Василівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник бюджетно-фінансового відділу- головний бухгалтер

заява та декларація (завантажити)

9

Богдан Наталія Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу

заява та декларація (завантажити)

10

Капиш Ольга Петрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу

заява та декларація (завантажити)

11

Одійчук Олена Валеріївна

 

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу

заява та декларація (завантажити)

12

Рафальська Альона Анатоліївна

 

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

13

Синчук Наталія Георгіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

14

Артемов Віталій Володимирович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

15

Онанченко Наталія Михайлівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

16

Ярош Людмила Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

17

Мельник Інна Андріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

18

Олійник Ольга Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

19

Загорна Оксана Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

20

Коробова Наталія Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

21

Лупич Тетяна Андріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

22

Микитюк Олена Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

23

Романко Наталія Іванівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

24

Слончак Ольга Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи

заява та декларація (завантажити)

25

Захарова Ірина Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу  обслуговавання  громадян

заява та декларація (завантажити)

26

Трофименко Дмитро Сергійович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

заступник начальника відділу  обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

27

Зубрєй Анастасія Валеріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

28

Коваленко Ірина Анатоліївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

29

Коренівська Лідія Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

30

Петрушенко Оксана Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

31

Поштова Надія Валеріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

32

Скоробогатов Олег Сергійович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

33

Шевченко Тетяна Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

заява та декларація (завантажити)

34

Вальорко Ірина Леонідівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи

заява та декларація (завантажити)

35

Дегодюк Вікторія Вікторівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи

заява та декларація (завантажити)

36

Мосійчук Толіна Антоліївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

37

Зінько Люся Мирославівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

38

Карпенко Наталія  Євгенівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

39

Кецко Анна Костянтинівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

40

Сокоренко Наталія Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

41

Клепус Юлія Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник юридичного відділу

заява та декларація (завантажити)

42

Скоробогатова Аліна Юріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник юридичного відділу

заява та декларація (завантажити)

43

Желінська Наталія Василівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу

заява та декларація (завантажити)

44

Лісовський Євгеній Володимирович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу

заява та декларація (завантажити)

45

 

Билік Ірина Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

46

Галюк Анжела Станіславівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

47

Гнатюк Оксана Іванівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

48

Дуплякіна Ірина Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

49

Зубок Людмила Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

50

Іщенко Леся Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

51

Кравченко Інна Юріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

52

Левчук Євгенія Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

53

Логінова Людмила Іванівна

 

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

54

Маслена Любов Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

55

Науменко Тетяна Олексендрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

56

Новікова Віталіна Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

57

Олексійчук Людмила Петрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

58

Пашолок Інна Віталіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

59

Полубенко Наталія Геннадіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

60

Полубенко Тетяна Станіславівна

 

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

61

Попова Юлія Вікторівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

62

Попчук Наталія Іванівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

63

Потапенко Олеся Вікторівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

64

Приймаченко Алла Григорівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

65

Смоловик  Інна Іванівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

66

Соснович Ірина Іванівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

67

Степаненко  Марина  Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

68

Ткаленко Лариса Віталіївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

69

Шалабай Тетяна Анатоліївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)

70

Шпачук Ірина Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

заява та декларація (завантажити)
72

Демиденко Олена Вікторівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник відділа з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

74

Верпета Вікторія Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

75

Вєрємєєва Вікторія Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

76

Галасюк Олена Петрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

77

Геріх Олена Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

78

Гончар Марина Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

79

Дударєва Олена Євгеніївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

80

Коваль Любов Борисівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

81

Коробов Максим  Євгенійович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

82

Короп Людмила Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

83

Кошман Ганна Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

84

Курмач Ганна Василівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

85

Малюта Тетяна Ярославівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

86

Маркітан Наталія Петрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

заступника начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

87

Осадча Лариса Миколаївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

88

Рижевська Ірина Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

89

Твердохліб Наталія Олександрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

90

Ткач Любов Михайлівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

91

Ющенко Алла Петрівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

начальник юридичного відділу

заява та декларація (завантажити)

92

Яценко Наталія Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

93

 

Зварич Наталія Степанівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

94

Потабенко Олена Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

заява та декларація (завантажити)

Здольник

Наталя

Ігорівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи

заява та декларація (завантажити)

Лошаков

Василь

Володимирович

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

заява та декларація (завантажити)

Спіцина

Євгенія

Юріївна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2

заява та декларація (завантажити)

Любенко-Глазок

Любов

Володимирівна

управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області

головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

заява та декларація (завантажити)