Промисловість Києво-Святошинського району  

clip_image01.jpg

Коваль Анатолій Олексійович
Директор Державного підприємства  Жулянський машинобудівний завод «Візар,
м. Вишневее, Києво-Святошинського району.

Коваль Анатолій Олексійович народився 25 лютого 1950 р., с. Істочне Красноперекопського р-ну, Кримської обл.

Освіта вища – Харківський політехнічний інститут, м. Харків, 1969-1974 р.р.
З 1974р. працює на ЖМЗ «Візар» інженером – конструктором, майстром, заступником начальника серійно - конструкторського відділу, заступником головного інженера, головним інженером, а з 1992 року – директором.

При безпосередній участі Коваль А.О. на підприємстві освоєні складні наукомісткі вироби оборонного призначення для систем протиповітряної оборони, авіаційного призначення, високоточних керованих протитанкових ракет, виробів цивільного призначе ння – енергозберігаючих приладів – побутових мембранних лічильників газу.

Академік Української академії наук національного прогресу з 1992 року.
У 2000 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» 

clip_image-02.jpg

Жабський Григорій Тимофійович
Директор товариства з обмеженою відповідальністю«Спеціалізоване будівельно-монтажне управління «Підряд». Вишневе, Києво – Святошинський район.

Народився Григорій Тимофійович 25 квітня 1946 року в с. Іванівка Білоцерківського р-ну, Київської області.
Після закінчення школи 1964 року, служить у лавах Радянської армії. А з 1968 по 1973 рр. - навчається в Київському інженерно-будівельному інституті на факультеті «Комплексна механізація та автоматизація будівельного виробництва». Після закінчення інституту в 1973 р. був направлений на роботу на Київський асфальтобетонний завод тресту «Буддеталь» Київголовміськбуду в період його добудови та здачі в експлуатацію. Працював на заводі з 1973 р. по 1980 р., пройшовши шлях від молодого спеціаліста до директора заводу.

З 1997 р. і по теперішній час - є директором асфальтобетонного заводу СБМУ «Підряд» корпораціїКиївавтодо. Компетентний керівник, здібний організатор, професіонал вищого рівня.
У 2009 році присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник України».