Заклади освіти

Києво-Святошинська районна класична гімназія

м.Боярка, вул.Сєдова,7

Директор Сушко Світлана Миколаївна 4-68-05, 4-68-06

Боярська загальоосвітня школа 1-Ш ступенів № 1

м.Боярка, вул.Лисенка, 11/23

Директор Мелашенко Катерина Миколаївна 3-69-50, 3-54-43

Боярська загальоосвітня школа 1-Ш ступенів № 2

м.Боярка, вул.Жовтнева,49

Директор Савицька Маргарита Олександрівна 3-52-86

Боярська загальоосвітня школа 1-Ш ступенів № 3

м.Боярка, вул.Леніна,62

Директор Михайлова Стелла Євгеніївна 4-19-00

Боярська загальоосвітня школа 1-Ш ступенів № 4

м.Боярка, вул..Дзержинського,28

Директор Пекур Валентина Костянтинівна 4-22-36

Боярська загальоосвітня школа 1-Ш ступенів № 5

м.Боярка, вул..Б.Хмельницького,57-а

Директор Кривенко Валентина Володимирівна 4-07-00

Навчально-виховне об’єднання

“Вишнівська ЗОШ 1-Ш ступенів №1 – дитячий садок»

м.Вишневе, вул..Червоноармійська,9

Директор Плахотнюк Володимир Григорович 5-07-62

Вишнівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів №2

м.Вишневе, вул.Механізаторів,2

Директор Пашинська Тетяна Анатоліївна 5-28-30, 5-14-18

Вишнівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів №3

м.Вишневе, вул..Святошинська,44

Директор Руденко Наталія Миколаївна 5-28-90, 5-24-19

Вишнівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів №4

м.Вишневе, вул.Машинобудівників,3

Директор Сальник Михайло Петрович 5-16-04

Білогородська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів № 1

с.Білогородка, вул.Сосніних,2

Директор Мазур Микола Іванович 7-70-40, 7-70-41

Білогородська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів №2

с.Білогородка,вул.Леніна,117

Директор Івашко Микола Миколайович 5-31-07, 5-30-00

Бузівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Бузова, вул.Леніна,1

Директор Харитончик Сергій Васильович 3-31-92

Гатнянська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Гатне, вул.Київська,138

Директор Проць Микола Іванович 251-00-15, 5-93-13

Горенська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Горенка, вул.Київська, 66

Директор Кошель Сергій Павлович 5-98-36

Гореницька загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Гореничі, вул.Леніна, 150

Директор Юхименко Віктор Миколайович 7-75-16

Дмитрівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Дмитрівка, вул.Лісна

Директор Сідакова Христина Дмитрівна 5-91-18

Забірська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Забір’я

Директор Король Василь Васильович 3-23-3

Лісниківська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Лісники, вул..Ватутіна, 40

Директор Осадчий Володимир Петрович 5-33-49

Крюківщинська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Крюківщина, вул..Мічуріна, 12

Директор Сніцар Анатолій Іванович 5-27-17

Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Михайлівська Рубежівка, вул.Пролетарська,25


Класный рецепт Цветаевского пирога, главное не переборщить с сахором.

Директор Приходько Валентина Миколаївна 4-62-21

Музичанська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Музичі, вул.Леніна,2

Директор Кулинич Сергій Петрович 3-33-36, 3-33-89

Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Петропавлівська Борщагівка, вул.Леніна,30

Директор Татуревич Микола Олександрович 7-90-16

Новосілківська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Новосілки, вул.Нова,1

Директор Ліщук Ірина Олегівна 526-22-20, 526-22-80

Соф.Борщагівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний,1

Директор Пушенко Оксана Іванівна 5-61-55

Тарасівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Тарасівка, вул.Шкільна,2

Директор Бондар Євгенія Анатоліївна 3-17-78

Петрівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Петрівське, вул.Петрівського,2

Директор Демків Богдан Васильович 5-19-28, 5-90-34

Ходосівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Ходосіївка, вул.Леніна,21

Директор Дяченко Віра Олександрівна 5-33-44

Навчально-виховний комплекс «Хотівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів – гімназія»

с.Хотів, вул.Баширова, 1

Директор Вівсяна Галина Сергіївна 5-36-66, 5-34-42

Шпитьківська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Шпитьки, вул.Леніна,23

Директор Мигрин Тетяна Федорівна 7-65-93

Княжицька загальноосвітня школа 1-П ступенів

с.Княжичі, вул..Жовтнева,2

Директор Сєніна Оксана Петрівна 3-24-48

Малютянська загальноосвітня школа 1-П ступенів

С.Малютянка, вул.Перемоги,1

Директор Бондар Людмила Іванівна 4-13-36

Мироцька загальноосвітня школа 1-П ступенів

с.Мироцьке, вул.Червоноармійська,147

Директор Євтушенко Петро Андрійович

Мощунська загальноосвітня школа 1-П ступенів

с.Мощун, вул.Леніна,2

Директор Швець Олена Юхимівна 5-98-45

Юрівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів

с.Юрівка, вул..Шевченка,3

Директор Ловягін Анатолій Пилипович 3-21-23

Боярське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ 1 ступеня –

дитячий садок”

м.Боярка-2, сільгостехнікум

Директор Пушкар Любов Іванівна

Бобрицька загальноосвітня школа 1 ступеня

с.Бобриця, вул.Шкільна,6

Директор Кушнір Валентина Павлівна 5-86-99

Личанське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ 1 ступеня – дитячий садок”

с.Личанка, вул.Центральна,12

Директор Полос Ніна Григорівна 5-81-25

Боярська вечірня школа 1-Ш ступенів

м.Боярка, вул.Дзержинського,28

Директор Колібабчук Володимир Захарович 4-37-86

Боярський дошкільний навчальний заклад № 2

м.Боярка, вул.Хрещатик,74

Завідуюча Якобчук Тамара Федорівна 4-12-54

Боярський дошкільний навчальний заклад № 3

м.Боярка, вул.Леніна, 34

Завідуюча Дуднікова Любов Іванівна 4-32-37

Дошкільний навчальний заклад «Берізка»

м.Боярка, вул..Київська,17

Завідуюча Майок Людмила Федорівна 3-62-32

Дошкільний навчальний заклад – центр розвитку дитини «Джерельце»

м.Боярка, вул.Ворошилова,27

Завідуюча Пшонна Клавдія Іллівна 4-32-39

Дошкільний навчальний заклад «Іскорка»

м.Боярка, вул.Сєдова,5

Завідуюча Ковальчук Наталія Григорівна 4-30-91

Дошкільний навчальний заклад «Спадкоємець»

м.Боярка, вул.Молодіжна,48

Завідуюча Дарага Віра Іванівна 4-30-54

Дошкільний навчальний заклад «Орлятко»

м.Вишневе, вул..Святошинська,35

Завідуюча Котляр Людмила Олександрівна 5-24-70

Дошкільний навчальний заклад «Чебурашка»

м.Вишневе, вул.Жовтнева,41

Завідуюча Давиденко Олександра Миколаївна 5-02-25

Дошкільний навчальний заклад – центр розвитку дитини «Росинка»

м.Вишневе, вул..Святошинська,42

Завідуюча Лашкова Любов Семенівна 5-23-54

7-21-76

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка»

м.Вишневе, вул.Зелена,18

Завідуюча Кудренко Галина Борисівна 5-25-31

5-25-32

Дошкільний навчальний заклад «Теремок»

м.Вишневе, вул..Балукова,27

Завідуюча Буханенко Олена Василівна 5-12-37, 5-20-10

Дошкільний навчальний заклад «Намистинка»

м.Вишневе, вул.Святошинська,50

Завідуюча Рябчун Таміла Миколаївна 5-87-98

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

с.Гореничі, вул.Гайдая,15

Завідуюча Бігун Тамара Миколаївна 7-75-43

Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок»

с.Дмитрівка, вул.Лісна,3

Завідуюча Овсяннікова Марина Оксентівна 7-91-90

Дошкільний навчальний заклад «Княжичанка»

с.Княжичі, вул.Леніна,6

Завідуюча Шопулко Оксана Євгеніївна

Дошкільний навчальний заклад «Барвінок»

с.Крюківщина, вул.Балукова, 2-а

Завідуюча Савенко Наталія Володимирівна 5-03-55

Дошкільний навчальний заклад «Яблучко»

с.Новосілки, вул.Садова,12

Завідуюча Джемесюк Алла Миколаївна 526-71-49

Дошкільний навчальний заклад «Малятко»

с.Петропавлівська Борщагівка,

вул.Кооперативна,1

Завідуюча Горошко Раїса Леонідівна 7-90-18

Дошкільний навчальний заклад «Віночок»

с.Тарасівка, вул.Островського, 2а

Завідуюча Мазурець Ірина Іванівна 3-12-30

Дошкільний навчальний заклад «Струмочок»

с.Хотів, пр.Центральний,7

Завідуюча Тетерук Лідія Іванівна 9-43-71

Дошкільний навчальний заклад «Водограй»

с.Ходосіївка, вул.Набережна, 10

Завідуюча Слюсаренко Ніна Петрівна 9-64-35

Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок»

смт.Чабани, вул.Машинобудівна, 4-а

Завідуюча Товстоног Лариса Миколаївна 252-47-80

Дошкільний навчальний заклад «Світлячок»

с.Шпитьки, вул.Леніна,37

Завідуюча Грищенко Валентина Олексіївна 7-66-21

Дошкільний навчальний заклад «Барвінок»

с.Білогородка

Завідуюча Босак Тетяна Іванівна 7-70-68

Дошкільний навчальний заклад «Казка»

с.Горенка, вул.Садова,20

Завідуюча Савченко Наталія Леонідівна 5-98-32

Дошкільний навчальний заклад «Колосок»

с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 53-б

Завідуюча Кучерук Валентина Степанівна 5-29-25

Дошкільний навчальний заклад «Буратіно»

с.Петрівське, вул.Красний пахар,1

Завідуюча Малихіна Галина Іванівна 5-89-17

Дошкільний навчальний заклад «Лісний»

с.Лісне, вул.Лісна,3

Завідуюча Коваленко Галина Володимирівна 5-94-47

Дошкільний навчальний заклад «Перлинка»

с.Музичі, вул.Щорса,2

Завідуюча Бурда Лариса Петрівна 3-33-12

Дошкільний навчальний заклад «Червона Шапочка»

с.Михайлівська Рубежівка, вул.Кірова,1

Завідуюча Потороча Ніна Василівна

Дошкільний навчальний заклад «Золота рибка»

с.Забір’я, вул.Гончаренка

Завідуюча Крамар Катерина Петрівна 3-40-46

Дошкільний навчальний заклад «Пролісок»

с.Бузова, вул.Леніна,1

Завідуюча Тяпко Олена Анатоліївна 3-32-47

Дошкільний навчальний заклад «Умка»

с.Гатне

Завідуюча Кривошапка Світлана Олександрівна 251-05-86

Дошкільний навчальний заклад «Лелеченя»

с.Мироцьке

Завідуюча Лук’яненко Наталія Миколаївна

Навчально-виховні заклади

Навчально-оздоровчий комплекс Київського  військового ліцею ім.І.Богуна

м.Боярка, вул.К.Маркса,103

Директор Романенко Данило Володимирович 4-69-01

Черговий 4-69-02

Києво-Святошинський районний дитячий будинок змішаного типу “Родина”

м.Боярка, вул.Молодіжна,84

Директор Косовська Галина Володимирівна 4-34-34

Навчально-виховний заклад “Дитячий будинок “Колиска дитячої надії”

с.Новосілки, вул.Садова,12

Директор Петруннікова Тетяна Миколаївна 526-10-34

Центр соціальної опіки дитини при МБФ “Отчий дім”

с.Петрівське, вул.Петрівського,118

Директор Вергулєсов Вадим Анатолійович 239-13-34

Центр соціальної реабілітації безпритульних дітей “Моя сім’я” МБФ “Посольство життя”

с.Хотів, вул.Гагаріна,10

Директор Разжидіна Ірина Миколаївна 361-31-03

Позашкільні навчальні заклади

Києво-Святошинський районний Центр творчості молоді “Оберіг”

м.Боярка, вул.Білогородська

Директор Скакодуб Надія Іванівна 4-20-04, 4-14-09

Вишнівський Центр творчості дітей та юнацтва

м.Вишневе, вул.Зелена,8

Директор Стаменова Тетяна Анатоліївна 5-05-18

Києво-Святошинський районний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді “Шанс”

м.Вишневе, вул.Радянська,3

Директор Кухарський Анатолій Григорович 5-14-81

Києво-Святошинська районна дитячо- юнацька спортивна школа

м.Вишневе, вул.Машинобудівників,3

Директор Круподьоров Ігор Володимирович 5-09-88

Києво-Святошинський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

м.Боярка, вул.Карла Маркса,76

Директор Лисенко Оксана Олександрівна 4-02-79

Боярський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

м.Боярка, вул.Самійленка,2

Директор Іскоростенський Микола Петрович 3-56-42, 3-56-08

Шпитьківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

с.Шпитьки, вул.Леніна,2

Директор Шевчук Олександр Семенович 7-81-18

Хотівська міжшкільна навчально-виробнича майстерня

с.Хотів, вул.Феофанівська,10

Директор Забродський Василь Федорович 5-36-53

Києво-Святошинський районний Центр практичної психології

м.Вишневе, вул.Первомайська,8

Директор Герасімюк Тамара Володимирівна 5-14-34

Боярський коледж екології і природних ресурсів

Директор Кропивко Сергій Володимирович 3-53-89

Заступник Сидорко Віктор Петрович 406-08-13