Сторінка Громадської ради при Києво-Святошинській РДА у соціальній мережі "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/gromradakievosvyatos/


Положення про Громадську раду при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області


Рейтинг конкурсних пропозицій, які подавали ІГС

для участі у конкурсі  програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році

За результатами оцінки поданих до Києво-Святошинської районної державної адміністрації проектів ІГС членами конкурсної комісії прийнято рішення до рейтингу конкурсних пропозицій включити три проекти, що набрали суму балів, яка дорівнює прохідному балу, або перевищує його, а саме:

 

Назва програми (проекту, заходів) поданих ІГС для участі в конкурсі 

 Середній  бал

Всеукраїнська професійна спілка працівників сфери культури та туризму, «Програма проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про трирівневі механізми пенсійного забезпечення в Києво-Святошинському районі»

     4.72

Боярська міська організація учасників бойових дій, ветеранів АТО та волонтерів «БОЯРКА - АТО», проект «Назустріч ветерану»

     4.11

ГО «Спортивний клуб Олімп і Ко», проект «Сучасні та здорові»

     4.08

 

Враховуючи кількість отриманих балів членами конкурсної комісії прийнято рішення рекомендувати розподілити передбачені у 2019 році на проведення конкурсу 200 тис. грн між трьома переможцями конкурсу в наступній пропорції:

Всеукраїнській професійній спілці працівників сфери культури та туризму на реалізацію проекту «Програма проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про трирівневі механізми пенсійного забезпечення в Києво-Святошинському районі» - 70 тис. грн.

Боярській міській організації учасників бойових дій, ветеранів АТО та волонтерів «БОЯРКА - АТО» на реалізацію  проекту «Назустріч ветерану» - 67 тис. грн.

Громадській органіщації «Спортивний клуб Олімп і Ко», на реалізацію  проекту «Сучасні та здорові» - 63 тис. грн.

 

Керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011
№ 1049 та за умовами конкурсу під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

Рішення конкурсної комісії про результати оцінки конкурсних пропозицій може бути оскаржене учасником конкурсу у тижневий строк шляхом надсилання відповідного повідомлення організаторові конкурсу, а в разі незгоди з рішенням організатора конкурсу - в установленому порядку.

 

Переможці конкурсу протягом 20 днів після оголошення результатів конкурсу зобов’язані повідомити організатору конкурсу про те, чи буде на проект, який став переможцем конкурсу, надаватися фінансова підтримка іншими організаторами конкурсів за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів та прийняте рішення щодо вибору одного організатора конкурсу, від якого будуть отримувати фінансування.

 Оголошення про відкритий захист конкурсних пропозицій 

Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 25.04.2019 № 302 «Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році» з 2 травня по 3 червня 2019 року тривав збір конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році, відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.

До райдержадміністрації надійшло дев’ять конкурсних пропозицій.

За результатами першого етапу конкурсу до відкритого захисту допущено дев’ять конкурсних пропозицій, а саме:

1) ГО «Національна бізнес асоціація», проект «Музичний марафон на підтримку творчості та культури Києво-Святошинського району»

2) Благодійний фонд «Зоряна Брама», проект «Герої нашого часу»

3) Боярська міська організація учасників бойових дій, ветеранів АТО та волонтерів «БОЯРКА - АТО», проект «Назустріч ветерану»

4) Всеукраїнська професійна спілка працівників сфери культури та туризму, проект «Програма проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про трирівневі механізми пенсійного забезпечення в Києво-Святошинському районі»

5) ГО «Спортивний клуб Олімп і Ко», проект «Сучасні та здорові»

6) ГО «Почни з себе», проект «Стежками минулого»

7) ГО «Френдз», проект Етно-фестиваль «Молода Україна»

8) ГО «Громадський центр городян «Перспектива», проект «Жінки в світовій культурі»

9) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка до сімейного життя старшокласників».

Відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС відбудеться 25.06.2019 о 15:00  у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, (актова зала).

Регламент виступів представників ІГС:  виступ (презентація) - 5-7 хвилин,  запитання - відповіді - до 15 хвилин.

Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.
Необхідна попередня акредитація для ЗМІ - 24 червня до 17:00 за телефоном: (044)454-47-20, або електронною поштою: vpolitika_ks@ukr.net (назва ЗМІ/ПІБ/контактні дані).

Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації.ОГОЛОШЕННЯ

про проведення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області оголошує проведення в районі з 2 травня 2019 року конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році (далі – Конкурс) відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.

Організація та проведення Конкурсу, проведення заходів учасниками Конкурсу, моніторинг реалізації проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами) (далі – Порядок).

Проекти, що подають для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:

-   національно-патріотичне виховання дітей та молоді;

-   підвищення рівня громадянської та правової освіти населення, інформаційно-роз’яснювальна робота;

-    культурно-просвітницька діяльність;

-    реалізація екологічних та соціальних проектів.

У межах Конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

1. Проведення спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань Конкурсу конференцій, круглих столів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, культурно-мистецьких, просвітницьких, спортивних та інших заходів.

2. Видання довідників, брошур, буклетів, інформаційних листівок, плакатів, соціальної реклами, іншої поліграфічної продукції, спрямованої на реалізацію завдань Конкурсу.

3. Розробка та видання методичних та навчальних матеріалів.

4. Організація та проведення заходів, пов’язаних з волонтерською діяльністю.

5. Проведення форумів інститутів громадського суспільства, засідань громадських рад, творчих спілок, заходів з обміну досвідом роботи з вітчизняними та іноземними інститутами громадянського суспільства.

6. Проведення культурно-просвітницьких заходів, семінарів, спрямованих на популяризацію загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку, подолання політичного та правового нігілізму, сприяння формуванню патріотичних поглядів.

У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:

- спрямовані на отримання прибутку;

- спрямовані на підтримку політичних партій;

- є проектами, що фінансуються з державного бюджету відповідно до частини 3 пункту 1 Порядку.

Проекти можуть включати, але не обмежуватися наведеним переліком видів діяльності.

Види діяльності в рамках виконання пріоритетних завдань конкурсу не повинні суперечити фінансово-юридичним нормативним актам.

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції подаються в друкованій та електронній формі.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції несе учасник конкурсу.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою встановленого зразка, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви програми (проекту, заходу) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), за формою встановленого зразка. Опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу у 2019 році становить 200 тисяч гривень.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування програми (проекту, заходу) становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 200 тисяч гривень.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Рівень виконання програми (проекту, заходу) повинен бути районний. Районний рівень виконання програми (проекту, заходу) - провадження проектної діяльності у більш як половині населених пунктів району та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини населених пунктів району.

Конкурсні пропозиції приймаються з 2 травня по 3 червня 2019 року  щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 17:00 години, за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, кабінет 52.

Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації, телефон: (044)454-47-20, e-mail: vpolitika_ks@ukr.net 

Під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

Форма заяви про участь уконкурсі

Форма опису програми та кошторису витрат

Форма підсумкового звіту про виконання програми (подається після виконання програми)

Розпорядження в.о. голови РДА від 25.04.2019 № 302 «Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році»
Протокол Установчих зборів із формування нового складу Громадськоїради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 14.03.2019

Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 19.03.2019 № 193 "Про затвердження складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області" 


ВІДЕО ЗВІТУ голови Громадської ради при Києво-Святошинській РДА Квасової О.В.

Відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області

14 березня 2019 року відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво–Святошинській РДА.

Із 45 допущених делегатів на установчі збори прийшли та зареєструвались 44 представника інститутів громадянського суспільства.

Заступник голови РДА Михайло Лєзнік від імені голови РДА привітав усіх присутніх, подякував попередньому складу громадської ради, на чолі з її головою Ольгою Квасовою, за результативну роботу, активну життєву позицію та допомогу у вирішенні проблемних питань району. Також Михайло Геннадійович побажав успіхів в роботі новому складу Громадської ради та висловив сподівання на плідну співпрацю та взаємодію між Громадською радою та РДА в усіх напрямках.

Голова попереднього складу Громадської ради Ольга Квасова прозвітувала про проведену за два роки роботу (презентацію звіту можна переглянути ТУТ). 

Голова ініціативної групи із формування нового складу Громадської ради при Києво–Святошинській РДА Володимир Чепець доповів про проведену ініціативною групою роботу.
За результатами відкритого рейтингового голосування до складу громадської ради увійшли 44 представника від інститутів громадянського суспільства.

Також обрано робочу групу із делегатів, які виявили бажання провести відповідну роботу з підготовки першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській РДА.
Нагадуємо, що установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА  відбудуться 14.03.2019 о 15:00 год. у залі засідань Києво-Святошинської РДА за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126 (3 поверх).

Реєстрація учасників установчих зборів 14 березня 2019 року з 14.00 до 14.50.


Проект порядку деного установчих зборів:

1. Вступне слово голови Києво–Святошинської РДА.

2. Звіт про результати роботи громадської ради при Києво–Святошинській РДА попереднього скликання.

3. Інформація голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА про проведену групою роботу.

4. Вибори лічильної комісії установчих зборів.

5. Вибори голови установчих зборів.

6. Вибори секретаря установчих зборів.

7. Вибори членів нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА.

8. Різне.

Делегатам необхідно бути присутніми особисто, з собою мати документ, що посвідчує особу.

 

Перелік допущених делегатів від ІГС до участі в установчих зборах,

які відбудуться 14.03.2019 о 15:00 год.

1. Свінціцький Олег Віталійович – Києво-Святошинська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

2. Бушуєва Вікторія Леонідівна - Всеукраїнська професійна спілка працівників сфери культури та туризму (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

3. Савченко Михайло Іванович - ГО «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

4. Поліщук Ірина Анатоліївна - ГО «Почни з себе!» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

5. Сікорський Денис Валерійович  - ГО «Спортивний клуб «Олімп і ко» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

6. Чепець Володимир Іванович  - ГО «Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області «Честь та праця» (біографічна довідка, інформація про результати діяльностіІГС)

7.  Квасова Ольга Володимирівна - МГО «Воїнство і віра» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

9. Матвійчук Василь Васильович - ГО «Спортивний клуб «Грань» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)8. Кісельов Андрій Вадимович – ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України» (біографічнадовідка, інформація про результати діяльності ІГС)

10. Петько Лідія Степанівна  - ГО «Майбутнє України – наші діти» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

11. Корнєєнкова Наталія Анатоліївна - БО «Благодійний фонд «Рух українських матерів» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

12. Пастовенський Анатолій Володимирович - Києво-Святошинська рада ветеранів війни, праці і Збройних сил України (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

13. Червінський Володимир Михайлович - ГО «Національний центр захисту духовної спадщини» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

14. Дмитрусь Ростислав Миронович - ГО «Сила українського духу» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

15. Мельник Ярослав Ярославович - ГО «Інститут моніторингу ринку підакцизних товарів» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

16. Первак Назар Михайлович - ГО «Всеукраїнське об’єднання «Громадський рух «Добро людям» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

17. Демиденко Ганна Павлівна - ГО «Добровольці» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

18. Рибальченко Олег Ігорович - ГО «Життя після війни» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

19. Портянко Роман Анатолійович - ГО «Всеукраїнське об’єднання  «Антикорупційний блокпост» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

20. Тарасенко Ольга Петрівна - Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

21. Геращенко Дмитро Володимирович - ГО Регіональна асоціація промисловців і підприємців «Київщина» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

22. Бондар Євгеній Аркадійович - ГО «Національна бізнес асоціація» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

23. Геращенко Наталія Миколаївна - ТОВ Телерадіоінтернет канал «Погляд» (біографічна довідка, інформація прорезультати діяльності ІГС)

24. Богданов Сергій Миколайович - ГО «Самооборона в  Київській області» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

25. Янкович Ярослав Володимирович - Благодійний фонд «Зоряна брама» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

26. Покотило Артем Миколайович - ГО «Справа честі» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

27. Палієнко Артем Олександрович - ГО «Паливна асоціація України» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

28. Литвин Іван Васильович - Києво-Святошинська районна організація профспілки працівників освіти і науки України (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

29. Залізко Інна Вікторівна - ГО «Френдз» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

30. Іващенко Іван Петрович - ГО «СК Софія і КА» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

31. Сіяніца Раіса Олексіївна - ГО «Самооборона Київської області об’єднана» (біографічна довідка, інформація прорезультати діяльності ІГС)

32. Тімош Марія Василівна - Благодійна організація «Зерно любові» (біографічна довідка, інформація прорезультати діяльності ІГС)

33. Крижанівська Ольга Миколаївна - Молодіжна громадська організація «Перспектива плюс» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

34. Ситниченко Тетяна Іванівна - ГО «Інститут духовно-моральної освіти» (біографічна довідка, інформація прорезультати діяльності ІГС)

35. Рибак Вікторія Миколаївна - ГО «Асоціація багатодітних родин «Велика сім’я» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

36. Маковецька Лілія Генадіївна - Релігійна організація «Релігійна громада (помісна церква) Християн віри  Євангельської «Благодать» с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

37. Антонюк Юлія Степанівна - Релігійна громада Християн Віри Євангельської «Світло Життя» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

38. Хачатрян Ліліт Едіківна - Всеукраїнська громадська організація  «Форум народів України» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

39. Козир Михайло Олександрович - БО «Благодійний фонд «УКРОПИ» (біографічна довідка, інформація про результатидіяльності ІГС)

40. Віровцев Володимир Юрійович - ГО «Щит громади» (біографічна довідка, інформація про результати діяльностіІГС)

41. Дигас Віктор Васильович - ГО «36 Сотня Самооборони Майдану» (біографічна довідка, інформація про результатидіяльності ІГС)

42. Горбунова Катерина Сергіївна - ГО «Всеукраїнська асоціація пасажирів» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

43. Каспрук Володимир Григорович - ГО «Промислово-підприємницька спілка» (біографічна довідка, інформація прорезультати діяльності ІГС)

44. Богданова Інна Костянтинівна Благодійний фонд «За майбутню Україну» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

45. Кликов Олександр Васильович ВГО «Я – Виборець» (біографічна довідка, інформація про результати діяльності ІГС)

 

Перелік недопущених делегатів від ІГС до участі в установчих зборах,

які відбудуться 14.03.2019 о 15:00 год.

Устенко Іван Леонідович – ГО «Мольфар» (не усунув недоліки в поданих документах)Повідомлення 

про проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради 

при Києво–Святошинській РДА

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА вирішила провести установчі збори 14 березня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Києво-Святошинської РДА за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126 (3 поверх). Реєстрація учасників установчих зборів з 14.00 до 14.50 14 березня 2019 року.

Порядок денний установчих зборів:
1. Інформація голови Києво–Святошинської РДА.
2. Інформація про результати роботи громадської ради при Києво–Святошинській РДА попереднього скликання.
3. Інформація голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА про проведену групою роботу.
4. Вибори лічильної комісії установчих зборів.
5. Вибори голови установчих зборів.
6. Вибори секретаря установчих зборів.
7. Вибори членів нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА.
8. Різне.

Заяви до ініціативної групи від інститутів громадянського суспільства подаються особисто секретареві ініціативної групи Анні Маркіній, або поштою у термін з 21 січня по 12 лютого 2019 року включно з 9.00 до 17.00 год. за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, каб. 52, (приміщення Києво–Святошинської РДА), тел.: (044)-454-47-20. 
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. 

До заяви додаються: 
1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації. 
3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; 
5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності); 
6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону. 

Пакет документів оформлюється відповідно до вимог п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» затвердженого постановою КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства та біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства необхідно надавати також в електронному вигляді на електронну пошту: vpolitika_ks@ukr.net


Розпорядження Києво-Святошинської РДА від 08.01.2019 № 3 "Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області"


ПРОТОКОЛ №1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА від 15.01.2019.

ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА від 04.02.2019.

ПРОТОКОЛ №3 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА від 19.02.2019.

ПРОТОКОЛ №4 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА від 05.03.2019.Підсумковий висновок Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області щодо виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надано фінансову підтримку у 2018 році

Рейтинг конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у конкурсі  програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році

За результатами оцінки поданих до Києво-Святошинської районної державної адміністрації проектів ІГС членами конкурсної комісії прийнято рішення до рейтингу конкурсних пропозицій включити два проекти, що набрали суму балів, яка дорівнює прохідному балу, або перевищує його, а саме:

1) ГО «Почни з себе», проект: «Інклюзія в житті» (середній бал – 4,4);

2) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя» (середній бал – 4).

Враховуючи кількість отриманих балів членами конкурсної комісії прийнято рішення рекомендувати розподілити передбачені у 2018 році на проведення конкурсу 100 тис. грн між двома переможцями конкурсу в наступній пропорції:

ГО «Почни з себе» для реалізації проекту «Інклюзія в житті» - 60 тис. грн, а БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів» для реалізації проекту «Підготовка молоді до подружнього життя» - 40 тис. грн.

Керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 та за умовами конкурсу під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

Рішення конкурсної комісії про результати оцінки конкурсних пропозицій може бути оскаржене учасником конкурсу у тижневий строк шляхом надсилання відповідного повідомлення організаторові конкурсу, а в разі незгоди з рішенням організатора конкурсу - в установленому порядку.Громадські об’єднання представили свої проекти 

23 травня 2018 року у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Свої проекти представили три конкурсанта. Представник ГО «Почни з себе» Олексій Поліщук розповів про проект під назвою: «Інклюзія в житті». Він інформував про суть і завдання проекту, заходи, які заплановано провести, цільову аудиторію, позитивний досвід проведення таких заходів, висвітлення у ЗМІ тощо.

Голова Києво-Святошинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Іван Литвин презентував проект під назвою: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників» та наголосив на важливості навчання педагогів та необхідності підвищення їх кваліфікації.

Голова Благодійного фонду «Благодійна організація «Рух українських матерів» Мирослава Дячинська представила проект: «Підготовка молоді до подружнього життя». Вона розповіла, що схожі проекти були успішно впроваджені в Києві, а у Вишневому у 2016 році було проведено досить цікавий  форум на тему «Щасливе подружжя».

Члени комісії, фахівці та представники ІГС, які були присутні на захисті, поставили ряд питань виступаючим та надали деякі роз’яснення, що стосуються поданих проектів.

Заступник голови РДА Михайло Лєзнік подякував конкурсантам за цікаві проекти, а присутнім - за слушні запитання і коментарі. Він висловив сподівання, що наступного разу кількість поданих проектів збільшиться, а в їх обговоренні візьме участь більше представників громадськості.

Члени комісії повідомили, що оцінювання конкурсних пропозицій за відповідними критеріями відбудеться до 30 травня, після чого буде складено рейтинг конкурсних пропозицій.

 До уваги громадськості!

За результатами першого етапу конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році до відкритого захисту допущено три конкурсні пропозиції із чотирьох, а саме:

1) Громадська організація «Почни з себе», проект під назвою: «Інклюзія в житті».

2) Києво-Святошинська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, проект під назвою: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників».

3) Благодійний фонд «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя».

ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України» з проектом: «Розвиток комунікацій виконавчих та представницьких органів місцевих громад» не допущено до відкритого захисту у зв’язку із неповним пакетом поданих документів.

Відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС відбудеться 23.05.2018 о 15:00  у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, (актова зала).

Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

Необхідна попередня акредитація до 22 травня 17:00 за телефоном: (044)299-59-90, або електронною поштою: vpolitika_ks@ukr.net (назва ЗМІ/ПІБ/контактні дані).

Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації.

 


Відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства

10 травня 2018 року у приміщенні Києво-Святошинської РДА відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій (програм, проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Заступник голови Києво-Святошинської РДА, голова комісії Михайло Лєзнік розпочав засідання та наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства в районі. Висловив думку, що такі конкурси сприяють навчанню громадських організацій у підготовці відповідних проектів, необхідної документації та посилюють відчуття відповідальності  перед громадою і державою. Зі своєї сторони РДА всіляко сприятиме будь-яким суспільно значимим ініціативам з боку ІГС.

Членами комісії було розглянуто та затверджено Регламент роботи конкурсної комісії.

Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 02.04.2018 № 239 «Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році» з 2 квітня по 2 травня 2018 року тривав збір конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у вищезазначеному конкурсі, відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.

До райдержадміністрації надійшли чотири конкурсні пропозиції від наступних ІГС:

1) ГО «Почни з себе», проект під назвою: «Інклюзія в житті».

2) Києво-Святошинська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, проект: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників».

3) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя».

4) ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України», проект: «Розвиток комунікацій виконавчих та представницьких органів місцевих громад».

За результатами засідання було вирішено допустити усі чотири конкурсні пропозиції до другого етапу конкурсу (відкритого захисту), за умови усунення недоліків в поданих документах до 18.05.2018 року. Відкритий захист конкурсних пропозицій заплановано провести орієнтовно 22.05.2018 із залученням представників ІГС та відповідних фахівців.

 


ОГОЛОШЕННЯ

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області оголошує проведення в районі конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році (далі – Конкурс) відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки. 

Організація та проведення Конкурсу, проведення заходів учасниками Конкурсу, моніторинг реалізації проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Проекти, що подають для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:
інституційний розвиток інститутів громадянського суспільства;
аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень;
підвищення рівня громадянської та правової освіти населення;
інформаційно-роз’яснювальна робота;
культурно-просвітницька діяльність;
розвиток місцевого самоврядування.

У межах Конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:
1. Проведення спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань Конкурсу конференцій, круглих столів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, культурно-мистецьких, просвітницьких, спортивних та інших заходів.
2. Видання довідників, брошур, буклетів, інформаційних листівок, плакатів, соціальної реклами, іншої поліграфічної продукції, спрямованої на реалізацію завдань Конкурсу.
3. Розробка та видання методичних та навчальних матеріалів.
4. Організація та проведення заходів, пов’язаних з волонтерською діяльністю.
5. Проведення форумів інститутів громадського суспільства, засідань громадських рад, творчих спілок, заходів з обміну досвідом роботи з вітчизняними та іноземними інститутами громадянського суспільства.
6. Проведення культурно-просвітницьких заходів, семінарів, спрямованих на популяризацію загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку, подолання політичного та правового нігілізму, сприяння формуванню патріотичних поглядів.

У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:
- спрямовані на отримання прибутку;
- спрямовані на підтримку політичних партій.

Проекти можуть включати, але не обмежуватися наведеним переліком видів діяльності.
Види діяльності в рамках виконання пріоритетних завдань конкурсу не повинні суперечити фінансово-юридичним нормативним актам.
Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Конкурсні пропозиції подаються в друкованій та електронній формі.
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції несе учасник конкурсу.

Вимоги до конкурсної пропозиції:
Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:
1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);
2) копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені печаткою (у разі наявності);
3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
4) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка;
5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
6) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, інформацію про джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, інформацію щодо наявності бюджетних правопорушень протягом останніх двох років.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу у 2018 році становить 100 тисяч гривень.
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування програми (проекту, заходу) становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 100 тисяч гривень.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.
Рівень виконання програми (проекту, заходу) повинен бути районний. Районний рівень виконання програми (проекту, заходу) - провадження проектної діяльності у більш як половині населених пунктів району та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини населених пунктів району.

Конкурсні пропозиції приймаються з 2 квітня по 2 травня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 17:00 години, за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, кабінет 52.
Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації, телефон: (044)299-59-90, e-mail:vpolitika_ks@ukr.net

Під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів. Розпорядження Києво-Святошинської РДА від 02.04.2018 № 239 "Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році" 

Протокол сьомого чергового засідання громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації від 15.11.2018

Протокол шостого засідання громадської ради приКиєво–Святошинській районній державній адміністрації від 04.07.2018

Протокол п'ятого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 22.03.2018

Протокол четвертого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 20.12.2017

Протокол третього засідання громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 13.09.2017


Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 10.10.2017 №682 "Про схвалення проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки"


План проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік Києво-Святошинською районною державною адміністрацією Київської області


Протокол другого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 18.05.2017

Протокол  першого засідання громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 06.04.2017

Додатки до протоколу:

1. Список реєстрації членів громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та список реєстрації запрошених

2. Протокол № 1 засідання лічильної комісії першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

3. Звіт співголови робочої групи з підготовки першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

4. Протокол № 2 засідання лічильної комісії першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

 

 

Відбулося перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

6 квітня у приміщенні актової зали Вишневої міської ради відбулося перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області. Із 44 членів Громадської ради у засіданні взяли участь 38.

Співголови робочої групи прозвітували про проведену роботу з підготовки першого засідання Громадської ради. Ольга Квасова повідомила, що створено сторінку Громадської ради в мережі Фейсбук, посилання на яку, а також усі матеріали й напрацювання були направлені кожному члену громадської ради на електронну пошту, де з ними можна було ознайомитися та надати свої пропозиції.

Було обрано лічильну комісію Першого засідання Громадської ради, головуючого (Ольгу Квасову) та секретаря  (Людмилу Ющенко).

У ході засідання затверджено Регламент, Положення та структуру Громадської ради.

Шляхом рейтингового голосування головою Громадської ради обрано Квасову Ольгу Володимирівну – члена міжнародної громадської організації «Воїнство і віра», заступниками голови обрано: Чепця Володимира Івановича – члена Всеукраїнської спілки громадських організацій – «Громадянська солідарність» та Геращенка Дмитра Володимировича – члена Регіональної асоціації промисловців і підприємців Київщини, секретарем обрано Ющенко Людмилу Іванівну – члена громадської організації «Міжнародне бюро з визволення політичних в’язнів та військовополонених «Ми з Вами», прес-секретарем - Кісельова Андрія Вадимовича – члена громадської організації  «Проект «Мирний».

До структуру ради ввійшло 9 комітетів та 1 комісія, обрано голів комітетів:

1.                      Комітет з питань функціонування та розвитку галузей освіти, науки, з питань сім’ї, молоді, спорту, культури і духовності (головою обрано Литвина Івана Васильовича – голову Києво-Святошинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України).

2.                      Комітет з питань медичного забезпечення, охорони здоров’я, туризму та оздоровлення» (головою обрано Корнєєнкову Наталію Анатоліївну - члена благодійної організації «Благодійний фонд «Рух українських матерів».

3.                      Комітет з питань виконання бюджету та цільових районних  програм, програм соціально-економічного розвитку територій та реалізації державної регуляторної політики (головою обрано Линник Світлану Олексіївну - голову громадської організації «Інститут технологічних і соціальних інновацій»).

4.                      Комітет з питань підприємництва, земельних відносин, ЖКГ, транспорту та зв’язку (головою обрано Дигаса Віктора Васильовича – члена громадської організації «36 Сотня Самооборони Майдану»).

5.                      Комітет з питань архітектури та містобудування, розвитку малого та середнього бізнесу, інвестицій (головою обрано Богданову Інну Костянтинівну - Президента Благодійної організації «Благодійний фонд «За майбутню Україну»).

6.                      Комітет з питань охорони навколишнього середовища, благоустрою, енергоаудиту та енергозбереження (головою обрано Булкота Романа Петровича – члена громадської організації "Об'єднання жителів, забудовників та землевласників села Гатне" ).

7.                      Комітет з питань проведення адміністративно–територіальної реформи, організації взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування» (головою обрано Янковича Ярослава Володимировича – члена благодійного фонду «Зоряна брама»).

8.                      Комітет з питань захисту прав і свобод громадян та громадського контролю за станом законності, правопорядку та протидії корупції» (головою обрано – Устенка Івана Леонідовича – члена громадської організації «Загальноукраїнське бюро розслідувань»

9.                      Комітет з питань захисту прав військовослужбовців та їх сімей, з питань учасників АТО, волонтерського руху та внутрішньо–переміщених осіб (головою обрано Райхмана Сергія Олеговича – члена громадської організації «Мольфар»).

Комісію з питань регламенту та етики очолили Покотило Артем Миколайович - член громадської організації «Справа честі» та Микитенко Ігор Олександрович – член громадської організації «Бізнес-центр «Новий початок». До цієї комісії кожен комітет делегуватиме свого представника.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

Перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбудеться 06 квітня 2017 року о 16:00 год. у приміщенні Вишневої міської ради за адресою: 

м. Вишневе, вул. Святошинська, 29, актова зала. 

Реєстрація з 15:30 до 15:55 год., з собою мати документ, що посвідчує особу.

 

Проект порядку денного:

1. Про звіт співголів робочої групи з підготовки першого засідання.

2. Про обрання мандатної комісії.

3. Про обрання лічильної комісії.

4. Про обрання головуючого Першого засідання Громадської ради.

5. Про обрання секретаря Першого засідання Громадської ради.

6. Про затвердження порядку денного Першого засідання Громадської ради.

7. Про затвердження регламенту роботи Першого засідання Громадської ради.

8. Про затвердження Положення Громадської ради.

9. Про затвердження Регламенту Громадської ради.

7. Про затвердження структури Громадської ради.

8. Про обрання голови Громадської ради;

9. Про обрання заступників голови Громадської ради.

10. Про обрання відповідального секретаря Громадської ради.

11. Про обрання  прес-секретаря Громадської ради;

12. Про обрання голів комітетів Громадської ради;

13. Різне.

 

Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 09.03.2017 № 166 «Про затвердження складу громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області»

Протокол Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області, які відбулися 28.02.2017.

Додатки до протоколу:

1. Список реєстрації учасників Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

2. Протокол № 1 засідання лічильної комісії Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

3. Звіт Голови ініціативної групи з підготовки Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

4. Протокол № 2 засідання лічильної комісії Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

5. Список членів Громадської ради при Києво-Святошинській РДА обраних на Установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації 28.02.2017 року.