Відділ економічного розвитку і торгівлі

Києво-Святошинської

районної державної адміністрації

03115, м.Київ, проспект Перемоги, 126, каб. 23

тел. 454-47-23

 

Начальник відділу - Воскобійник Святослав Іванович


Основним завданням відділу є:

Забезпечення реалізації державної політики на території
Києво-Святошинського району у сферах:

Внутрішньої торгівлі та послуг, закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів, державної інвестиційної та інноваційної політики.

Економічної безпеки та детінізації економіки.

Сприяння комплексному соціально-економічному розвитку району, вдосконаленню розміщення продуктивних сил, розвитку міжрегіональних і міждержавних економічних зв’язків.

Забезпечення реалізації державної цінової політики.

Промисловості, транспорту та зв’язку.

Інфраструктури і туризму.

Інформування громадськості щодо цілей та досягнень економічного і соціального розвитку району.

Реалізація в районі державної економічної політики, спрямованої на розвиток роздрібної і оптової торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, на основі використання ринкових механізмів господарювання.

Сприяння товарному насиченню споживчого ринку району необхідною продукцією та побутовими послугами, збільшення асортименту товарів та поліпшення їхньої якості. Забезпечення реалізації державної цінової політики.

Забезпечення контролю за дотриманням норм і правил торгівлі, побутового обслуговування, підвищення рівня культури обслуговування населення.

Координація роботи підприємств роздрібної і оптової торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення всіх форм власності, з метою ефективного розвитку інфраструктури району.